+ Konuyu Yanıtla
1 den 8´e kadar toplam 8 ileti bulundu.

Konu: Yorumlara dikkat! :)

Yorumlara dikkat! :) Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    Nerede
    İstanbul, Türkiye.
    İletiler
    3.492
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Yorumlara dikkat! :)

Kaynak: Hurriyet..

Muhendis, kiraladigi ata tecavuz ederken yakalandi

Ersin ERCAN (DHA)

Bolu'nun doga harikasi Abant'ta tatil yapan makine muhendisi 34
    yasindaki
    H.F.Y.T, binmek icin kiraladigi ata ormanlik alanda tecavuz ederken
    yakalandi. Ayni kisinin 15 gun once de ayni ati kiraladigi anlasildi.

GECEN persembe gunu H.F.Y.T, tatilcilere at kiralayan D.Y'den
    kiraladigi at
    ile gezintiye cikti. At sahibi D.Y. 15 gun once de kendisinden ayni ati
    kiralayan musterisinden suphelenerek arkadaslariyla takibe basladi.
    H.F.Y.T,
    Abant'in ust tarafindaki Orencik Yaylasi'nin bulundugu ormanlik alana
    goturdugu ata tecavuz ederken, D.Y. ve arkadaslari tarafindan sucustu
    yakalandi. Koylulerin haber vermesi uzerine gelen jandarma, H.F.Y.T'yi
    gozaltina aldi. "Hayvana
    cinsel istismar" sucundan Mudurnu Cumhuriyet
    Savciligi'na sevk edilen H.F.Y.T. ifadesi alindiktan sonra serbest
    birakildi. Zanlinin hakkinda dava acilip acilmamasina daha sonra karar
    verilecek. Abant'ta tatilcilere at kiralayarak gecimini saglayan D.Y,
    jandarmaya verdigi ifadesinde, ayni kisinin 2 hafta once de atini
    kiraladigini anlatirken, "Musterinin hareketlerinden suphelendim. Bunun
    uzerine arkadaslarla birlikte takip etmeye basladik. At ile birlikte
    ormanlik alana dogru gitti. Orada sucustu yakaladik" dedi.

Yorumlar:

ismail durukan 16.05.2006 15:50:05
    bunun cezasi kisasa kisas olmalidir.

Wret wret 16.05.2006 15:10:35
    Atin intikamini da dusunmek lazim...

Aydin Keles 16.05.2006 13:40:23
    Bu adama bu atla evlenme cezasi verilsin. Ayni ahirda kocasinlar.
    At istemedikce bu adam bosanamasin. Eger bosanacaklarsa
    ata nafaka
    versin.

bora gumus 16.05.2006 13:28:39
    yalniz adam sadik bi sapik hep ayni ati aliyo

Ercan AKYAZI 16.05.2006 12:15:16
    bu adam her turlu hakareti hak ediyor ama makina muhendisi olarak
    zor bir mekanik problemide cozmus yani. At'a nasil yaklasti?

Haydar Dummez 16.05.2006 12:09:23
    askin gozu kordur derlerdi de inanmazdim

hani hani 16.05.2006 11:44:21
    hani cinsel tercihlere karisilmazdi,herkesin bir siniri var demekki

Gege Dino 16.05.2006 10:28:31
    Muhendisimiz cok akliili at ile avrati birlestirmis tesisattan tasarruf
    etmek icin

Murat Sahintas 16.05.2006 10:10:10
    Efenim, gonul bu sonucta. Ota da konar ata da.

ceyhun savas 16.05.2006 09:53:42
    Atin sahibi "Kizimi ne muhendisler istedi de vermedik " diye hava atar
    artik.

SEVKI KIRILMIS 16.05.2006 02:40:39
    iste
    makine muhendisi olucam diye bu kadar asosyal olursan sonunda
    olacagi
    budur..

Hukuki NET Güncel Haber

Yorumlara dikkat! :) konulu yargıtay kararı ara
    Yorumlara dikkat! :) konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Nerede
    Avukat Dünyası
    İletiler
    Ne kadar?

Nerede
    Bursa, Türkiye.
    İletiler
    2.735
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı

Böyle sevda görülmedi

Güneşin ilk ışıkları Abant Gölü'nün sularına vurduğunda ilk kez göz göze geldiler.. Otuz iki yaşındaki erkek gözünü ondan ayıramıyordu..

Erkeğin ısrarlı bakışları, onu utandırmıştı sanki.. O gördüğü ilk erkek değildi..

Bugüne kadar adını bile hatırlamadığı nice erkekler üzerine çıkmıştı.. Niceleri boynunu okşamış, yuvarlak kalçalarını hoyratça tokatlamıştı..

Niye böyle hissettiğini o da bilemedi.. Önüne baktı.. Ayağını ileri geri yere sürttü.. Utandığı zaman böyle yapardı..

Birkaç dakika sonra İstanbul'dan gelen yabancı erkekle Abant'ın etrafından dolaşan koruluk yolda yalnız kaldılar..

Yabancı makine mühendisiydi.. İyi eğitim görmüş, mesleğini eline almıştı.. Gençti, yakışıklıydı..

Ona tatlı sözler söylüyordu..

Boynunu sık sık okşuyordu.. Yabancının eli boynuna her değişinde içi bir tuhaf oluyordu.. Kalçalarının titrediğini hisseti..

Evet o da bu yabancıya karşı boş değildi.. İçinden bir ses o gün ne kadar ileri giderse gitsin karşı koyamayacağını söylüyordu..

Unutulmaz an..
    "Ne olursa olsun.." diye düşündü.. Kaderinde olana karşı çıkmayacak, yaşaması gereken şeye direnmeyecekti.. O günden itibaren bir şeylerin değişeceğini biliyordu..

Yoldan ayrıldılar..

Yabancı onu ağaçların arasına götürüyordu.. Hiç karşı koymadı.. Fundaların, meşe çalıların yoğunlaştığı bir yere geldiğinde durdular..

Yabancı gergindi, etrafı hızla kolaçan edip çevrede insan olup olmadığına baktı.. Tedirginliğine hak verdi.. Çünkü burası turistik bir bölgeydi..

Her an bir ağacın arkasından, bir çalının dibinden insan başı kalkabilirdi..

Yabancı yalnız olduklarına kanaat getirince sessiz adımlarla yanına yaklaştı.. Onu okşuyordu.. Boynuna birkaç öpücük kondurduğunda gözleri yarı yarıya kapanmış, soluğu hızlanmıştı..

Yüreğinden kopup gelen gümbürtü, gözünün önündeki kelebekleri avcıdan ürken bir güvercin sürüsü gibi uçurdu.. Yüzlerce, binlerce kelebek uçuyordu.. Başı dönüyordu..

Zamanın nasıl geçtiğini anlamadı.. Birkaç dakika mı bir saat mi birkaç saat mi? Bilemiyordu.. Bildiği kendini itirazsız ona teslim ettiğiydi..

Sevdanın sihrini tanımayan birinin "şehvet dakikaları" diye adlandıracağı zaman rüzgâr hızıyla geçip, ayrılık zamanı geldiğinde içini bir hüzün kaplamıştı..

Arabasına binen yabancı dönüp kendisine baktı.. Hiç konuşmamışlardı.. Ancak gözleri "Seni unutmayacağım.. Unutamam.." diyordu..

Toprak yola dönen aracın arkasından onu bir daha görüp görmeyeceğini düşünerek baktı..

İkinci buluşma..
    On beş gün nasıl geçti bilemedi.. On beş günün her saatinde, her dakikasında İstanbullu yabancıyı düşündü.. İçinden bir ses "Mutlaka dönecek.." diyordu ama kim bilebilirdi ki..

Tanıdığı erkeklerin hiçbiriyle uzun bir ilişkisi olmamıştı.. Kimi bir gün için girip çıkmıştı hayatına, kimi birkaç gün için..

Kiralanmak, satılmak onun kaderiydi..

Ayaklarını beline dolayan onlarca erkekten duygusal bir beklentisi yoktu.. Ama bu sonuncusu.. O başkaydı.. Bunu hissediyordu..

Onu bir pazar günü yeniden karşısında gördü.. Kendisine gülümseyerek bakıyordu.. İçinde bir sevinç dalgası kabardı..

Yeniden birlikte olacaklardı..

Ormanın içine kadar sessizce yürüdüler.. Ona "Neredeydin, beni niye aramadın, benden ne istiyorsun?" gibi sorulardan hiçbirini sormadı..

Kendisini kaderin akışına bırakma kararında ısrarlıydı..

Ormanın içinde, kimsesizliğiyle tam baş başayken yıkıldı dünyası.. İstanbullu çırılçıplaktı.. Sarılmıştı ona.. Tenleri tenlerine, terleri terlerine karışmıştı..

Tam o sırada uğursuz bir ses duyuldu..

"Aha yakaladık.. Kıpraşmayın.."

Nereden çıktıkları belli olmayan birkaç köylü etraflarını sarıverdi.. Yanlarında birkaç jandarma eri ile astsubayı vardı..

Jandarma erlerinin elinde de silahlar.. O silahlar şimdi katıksız bir sevgiye doğrultulmuş, namluları temiz bir sevdayı hedef almıştı..

Basılmışlardı..

İstanbullu mühendis telaşla pantolonunu giymeye çalışırken, baskıncıların başındaki kirli sakallı köylü ensesine bir şaplak vurdu..

"Sapık deyyus!"

"Sevdam bitmez!"
    Zavallı sevgilim karşılık veremedi.. Utancı onu yerin dibine sokmuştu sanki.. Jandarmalardan biri "Böylelerini şeyinden asacaksın.." hikmetini utancına ekleştirdi..

Zavallı susuyordu.. Sessizce giyindi..

Baskıncı kalabalık bizi aralarına alıp karakola götürdü.. Meraklılar peşimize takılmıştı.. Ben "Ne istiyorsunuz bizden.. Birbirimizi seviyoruz.. Sevdamızdan size ne.." diye haykırmak istiyordum..

Sesim çıkmıyordu..

Alaylar, küfürler, sataşmalar arasında karakola geldik.. Beni nedense içeri almadılar.. Sevgilim boynu bükük, başı yerde içeri girdi.. Bir iki saat sonra çıktı..

Sevdamızın bir suç olduğunu gösteren kanun maddesini Adalet'in kara kitabında bulamamışlar.. İfadesini alıp, mühendisimi, utangacımı serbest bırakmışlar..

Sessizce arabasına binip uzaklaşmasını izledim.. Beni kapının önüne bağlamasalar arkasından İstanbul'a kadar koşardım..

Yüzüme bakamadı.. Erkeklik onuru, yiğitlik gururu kırılmıştı.. Bir daha geri gelmeyeceğini biliyordum..

Arabası şosenin sonunda gözden kaybolana kadar ardından baktım.. Gözden kaybolduğunda içimi çektim..

Beni hiçbir şey beklemeden seven ilk erkek oydu.. Ben ise turistlere hizmet veren kiralık bir kısraktım..

Bir insan ile bir at arasında yaşanabilecek en büyük sevdayı yaşamış, gazetelere düşmüştüm.. Vatan'ın hokkabaz editörleri gözüme bant atmıştı..

Tüm gücümle haykırmak "atın o bantı fotoğrafımdan, utanacak bir şeyim yok.." diye bağırmak istiyorum..

(*) İş bu risale; girdiği hissi ilişki yüzünden günah keçisi yapılan İstanbullu mühendis ile sevdiği kısrağın sevdasına adanmıştır..

SELAHATTİN DUMAN

Nerede
    Salihli/Manisa
    İletiler
    7.141
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı

Burası Türkiye... :D

Nerede
    istanbul, kadiköy, Türkiye.
    İletiler
    5.539
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı

Adana'da, bir gence, köpeğe tecavüz ettiği iddiasıyla Hayvanları Koruma Kanunu kapsamında 305 YTL para cezası verildi.

Adana'nın Merkez ilçesi Yüreğir'e bağlı İncirlik beldesi yakınlarındaki bir tesisin büfesinde çalışanlar, M.H (25) adlı kişiyi, bir köpeğe tecavüz ettiği sırada yakaladı.

Bu kişiyi bir odaya kapatan görevliler daha sonra durumu güvenlik güçlerine bildirdi. Jandarma tarafından hakkında tutanak tutulan ve Şanlıurfa'dan Adana'ya çalışmaya geldiği öğrenilen M.H'ya daha sonra Çevre ve Orman il Müdürlüğü tarafından Hayvanları Koruma Kanunu'u gereği ''Hayvanlarla Cinsel İlişkide'' bulunmak suçundan 305 YTL para cezası yazıldı.

İl Çevre ve Orman Müdürü Nebi Erol Metin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, konunun kendilerine intikal etmesinin ardından bu kişiye ilgili kanun gereği 305 YTL para cezası yazdıklarını belirterek, cezayı onay için Adana Valiliği'ne gönderdiklerini ifade etti.

Nerede
    İletiler
    5.539
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı

Bunlarda yorumları...

cemre VEYİS23.09.2006 23:46:56

nasıl bır ahlaksızıktır bu ya... nasıl bir insanoglu olduk anlamıyorum ki ben. bence tecavuzun her turlusunde suclu olan pisliği hadım etmek en guzel ceza olur bence!!!!!!
    İLAYDA YILDIZ23.09.2006 18:23:56

Tecavüzcüyü,o köpekle evlendirsinler.5 yıl evli kalsın.Topluma salıverilmesin hemen.Çünkü bu sapık yarın birgün insanlara da saldırır haberiniz ola.Ancak bir hayvan bir hayvanla ilişkiye girebilir.

Nerede
    İletiler
    5.539
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Re: Yorumlara dikkat! :)))

Almanya'da bir Türk, bir koyuna tecavüz etmekle suçlandı. Suedhessen'in batı kesiminde meydana gelen olayla ilgili olarak yargılanan Türkün 44 yaşında olduğu belirtilirken, kimliği açıklanmadı.
    Olay, geçen yıl koyun sahibinin kuşkulanması üzerine yerleştirdiği kameranın tecavüzü kayda alması sayesinde ortaya çıktı. Gross Gerau kentinde yaşayan Türk'ün suçunu itiraf ettiği, polis tarafından bildirildi. Hayvan koruma yasasını ihlal etmekle suçlanan Türke, 3 yıla kadar hapis veya para cezası verilmesi bekleniyor.

İletiler
    7
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Sayın Duman,
    Çok hisli bir öykünüz var... İki damla yaş akıttım sizin bu üykünüzün ardından..

İletiler
    7
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Bu ne demek şimdi?
    Yapılan adiliğe bir bedel mi biçilmiş devlet eliyle?
    Bir zamanlar bir ülkede bir mebus başbakanına YAVŞAK dediği için ikiyüzmilyon lire civarında bir para cezasına çarptırılmış:Ardından kendisine gazetecilerin sorması üzerine"Parasıyla değil mi?200 Lira daha veririm" demiş.

+ Konuyu Yanıtla

Bu sayfada bulunan kavramlar: