+ Konuyu Yanıtla
4 / 7 Sayfa İlkİlk 1234567 SonSon
31 den 40´e kadar toplam 63 ileti bulundu.

Konu: Üç bilinmeyenli denklem? +18

Üç bilinmeyenli denklem? +18 Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
 1. #31
  Kayıt Tarihi
  Jan 2013
  Nerede
  İstanbul
  İletiler
  348
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Üç bilinmeyenli denklem? +18

  Sayın Feyyar,
  Cevaplarım daha iyi anlaşılsın diye hemen yazılarının altına mavi ile iliştirildi.


  Öncelikle ben bir erkeğim.

  Eleştirim hem kişiliğinize hem de eyleminize tabi sakıncası yoksa.

  Kişiliğime eleştiriyi aşağılarda "eğer bir gün aldatacak olursam değmeli" sözünüz yüzünden reddediyorum. Eylem zaten kendini anlatır durumda. Onu herkes eleştirebilir.

  Çelik irademin olduğunu söylemiyorum,sadece bu kadar basit,hafif bayanlarla işim olmaz diyebilirim.

  Olayı anlatırken sekreterin basit ve hafif bayan tiplemesine giren bir detay verdiğimi sanmıyorum. Sanırım bu karara da sezgileriniz ile ulaştınız.

  Vip üye,kıdemli üye,yeni üye ayrımı bence doğru değil,herkesin fikrini iletme hakkı vardır.
  Elbette, sonuna kadar destekliyorum. Ben kıdeminizle forum tecrübenize değinmek istedim.

  Müsaadenizle bir kaç sorum olacak.

  Hukuki boyut kullanacağınız en son yol ise, neden bir hukuk sitesinde, yaptığınız başarısız ve basit çapkınlık durumunu anlattınız?
  Mahkemeler keşif, Ordular tatbikat, bilim adamları deney yapar. Hukuki.net in başında güzel bir söz var. Ben onu biraz değiştirerek yazmak istiyorum. "Gerçeklerden kaçamazsınız. Er ya da geç kapınızı çalacaktır."
  Başarısız, basit çapkınlık tabirleri hala beni itibarsızlaştırma amacına yönelik. Forumda yazışmamın bir terapi olması yararını önceki yazılarımda anlatmıştım.


  Patronun kamaralı odasında neden sekreterin üzerinize atlamasına izin verdiniz?
  Clinton Levinsky'ye Oval Ofiste neden saksafon çaldırdıysa ben de o yüzden izin verdim. Boris Yeltsin alkol duvarını aşmış halde DUMA'da kameraların gözü önünde bayan millet vekilini neden taciz etmiş işse ben de o yüzden izin verdim. Muhalefet Partilerimizden birin eski bir genel başkanı bu işi kameralar önünde neden yapmış ise ben de o yüzden izin verdim. Ki önem atfettiğimiz, idol gördüğümüz sürü başlarımızın bir çok tekrar ile sabitlenmiş eylemlerinden ötürü kişilik ve davranışları sorgulanmazken idam kararımı vermenizden ürktüm. İsmail ARSLAN üyemizin bloglarını tavsiye ederim.

  İşin toplumsal veya ahlaki boyutunu sorgulamak bana düşmez orada haklısınız.
  Bence sorgulayabilirsiniz. Çünkü toplumun bir bireyisiniz. Sadece bireyin bireysel olarak yapılanları yargılama hakkı olmamalı. Toplum cinsellik konusunda neden TABULAR yaratır. Koruyup kollamak istediği gizli amaç nedir? Çok eşli toplumlarda aldatma hukuku nasıl oluşmuştur?

  Çok klasik banada hak verin. İş, sekreter, işve, cilve. Kamaralı oda da sizin acemiliğiniz olmuş neyse. Umarım anlatabilmişimdir.
  Hala itibarsızlaştırma çabası içerisindesiniz. İşin acemilik ve ustalık evresini tanımlayarak. Acaba hiçbir kayıt olmasaydı, denklemin patron ayağı olmasaydı bu yasak ilişki taraflara sıkıntı vermeden devam eder miydi? Kastınız bu mu? Ya da ruhsal yıkımlara sebep olmaz mıydı? Eğer düşündüğünüz buysa gençlik yıllarımızın bireysel tatminlerinin dahi bende suçluluk yarattığını yaratmaz diyen hemcinslerime de inanmadığımı anlatmıştım.

  Eşimi aldatmayı hiç düşünmedim, ama eğer zorda olsa bir gün olacak ise değmeli. Çok kaliteli ve heyecanlı olmalı ki o çelik iradeni kırdığına değsin. Olduktan sonra nasıl olursa olsun farketmez düşüncesindeyseniz ona birşey diyemem.
  Aldatmanın değeni olur mu? Değerli aldatma, orta değerli aldatma, değersiz aldatma. Bu notu kim verecek? Aldatılan eş mi yoksa mahkemeler mi? TCK 49 (değişmediyse bizim zamanımızda öyleydi) Zorunluluk hali diye bir madde vardı. Neredeyse o hükümle birde değerli aldatma derecesini yakalayabilseymişim beni beraat ettirecekmişsiniz ama aldatma değersiz olduğu için çakıldık.

  Mesela o bayanla yemeğe, gezintiye, seyahate çıksaydınız, yani birşeyler paylaşsaydınız daha heyecanlı olmaz mıydı? Hem daha heyecanlı olurdu, hem de bu kadar kendinizi ve kafanızı yormamış olurdunuz.
  Sayın Feyyar,
  Bence siz bir kadınsınız. Sekste romantizm aramak ağırlıklı kadın içgüdüsüdür. Lakin anlattıklarınızı yapan kişide KAST unsuru oluşmaktadır. İstemli davranış söz konusu. Hoşlanma duygusunun da desteklediği aldatmalarda artık aldatılan eş tamamen yok sayılmaktadır. Bence ahlaki olarak eleştirilecek insan tiplemesi bu olmalıdır. Eğer eşiniz bu fikirlerinizden haberdar olur ise inanın boşanmak isteyebilir. Zihinde yaşanan ve KAST ile desteklenen aldatmalar eşleri daha çok yaralar. En azından beni diyeyim ki yeni bir tartışma konusu yaratmayayım.


  Tecrübeyle sabittir aslında siz bu yaptığınızla övünür gibisiniz. İletilerinizden öyle bir eda sezinledim. İnsan pisikolojisini de çok iyi bilmek gerekiyor bence.
  Sabit tecrübe Avukat ya da Hukukçu tecrübesi mi? Hiç falso vermemiş çapkın tecrübesi mi? Yapılanın övünülecek bir tarafı yok. Saklı kimlikler ile tartışıyor olmanın rahatlığı belki sizde bu sezgiyi oluşturdu. Zaten bu sorunu açık kimlikler ile tartıştığımda en azından kendi ruh sağlığımda önemli bir takıntıdan kurtulmuş olacağımı psikoloğum söylüyor.

  Saygılar. İyi forumlar herkese....
  Teşekkür ederim. Umarım forum üyeleri ve sizi yazdıklarımla sıkmıyorumdur. Kimliğimi gizlemek amacı ile bazı olaylar, ana konunun özü değişmemek üzere tarafımdan abartılıyor veya değiştiriliyor.

  - - - Updated - - -

  Alıntı ismail32 rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  Ben hala anlayamadım ortada mahkemelik bir durum yok ki patron ahlaksızlık diye şikayet etti ne yani ahlaklı olan patronun yaptığımı bu açıkça hakları kötüye kullanmak zaten bir de şantaj var ortada patron iki kere suçlu bebeğin babasının ispatı için desek adam dna testini kabul etmese delil derim testi kabul etmeyen de yok ortada zaten bu kayıtların saklanması yasal olarak suç patronun adımını attığı yer suç, bu kayıtların hukukiliği tartışılır olay anlatımından anladığım yasal olarak delil bile değil.
  Konu dram yazılanlara hukuki olarak baktığımda romantik komedi
  Sayın İsmail32,
  Elbette ki hep bir faraziyeden bahis ediyoruz. Olay patladığında suyun eğim ve yerçekimi etkisi ile akması misali eğim nerede, yerçekiminin etkisi ne olacak? Hesaplamaya çalıştığım bu.
  Büyük ihtimal ile patron olaya müdahil olmayacak. Bir hırsızlık suçlaması ile polise şikayette bulunacak. Delil olarak da görüntüler. (Bu görüntülerin saklanma süresi mi var? Örnek 30 gün sonra delil olarak ileri süremez mi? CD'ye çekip eve gönderse HUKUKSAL olarak suç işlediğini ispat edebilir miyim? Tabi sağ kalırsam.)
  Çapkınlık, hırsızlık suçlamasının feri kısmı kalacak. Irak'ın kimyasal silahları misali.
  Sonra sekreter karşı atağa geçecek. Babalık davası açacak. Patron sekreter konusunda iffetsizlik suçlamasında bulunacak. Eşi ve beni baba adayı olarak gösterecek. DNA testleri. İşin can sıkıcı tarafı bir de baba olma ihtimalimiz olacak. Çocuk daha dünyaya gelmeden hayat onun için sorunlarla başladı. Onun gözüyle de kader bu olsa gerek.  Hukuki NET Güncel Haber

  Üç bilinmeyenli denklem? +18 konulu yargıtay kararı ara
  Üç bilinmeyenli denklem? +18 konulu hukuk haber

 2. # Nedir?
  Tavsiye Soru Cevap
  Kayıt Tarihi
  Bugün
  Nerede
  Avukat Dünyası
  İletiler
  Ne kadar?
   
 3. #32
  Kayıt Tarihi
  Apr 2005
  Nerede
  İZMİR
  İletiler
  19.649
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Üç bilinmeyenli denklem? +18

  Sn.Atilda09 yasadıgınız sıkıntıya ragmen konuyu anlatım seklınız oldukca eglencelı, uzun bır suredır sıtedekı bır konuyu ızlerken hıc bu kadar gulmemıstım acıkcası. Gulusum olaya degıl akıcı ve sıkmayan anlatım tarzınıza yanlıs anlamayın lutfen.

  Sn.Ismaıl ın sordugu soruya cevap gerekıyor bence oncelıkle, gerısı sızın ıc cekısmenız ve ınsallah olmaz ama aıle ıcı cıddı bır sorununuz olacaktır.

  Davayı kım, hangı sebeple acacak?
  Patron dava acamaz hamılelık konusuyla ılgılı, en fazla ısınıze son verebılır, o da hak dusurucu sureyı kacırdıgı ıcın tazmınatınızı opdeyerek ancak
  Sekreter, kamera kayıtları nedenıyle herhangı bır zorlama ıddıasıyla acamaz davayı.
  Patron sekreterın esıne kayıtları ızletebılır, es davayı acabılır bu durumda. O zaman sekreterden ayrılmak ısteyen esın acacagı dava kuvvetle muhtemel sızın bOsanma davanızı tetıkleyecektır halıyle.
  Bosanma davaları netıcesınde eslerınızın dıgerınızden tazmınat taleplerı de olabılecek halıyle.

  Sekreterın acacagı babaık davası da elbette canınızı sıkacak bır dıger sonucu cıkartabılecektır. Bır anda buyumus bır cocugun babası olarak kayıtlar degısebılır!

  Isyerınde bırlıktelık yasamak, oyle 2sn.de gelısebılecek bır durum degıl bence. Oncesınde bır cesıt cılvelesme-flort benzerı bır durum vardır ıllakı dıye dusunuyorum.
  Hal boyle olunca, etrafta da bu durum dıkkat cekececktır mutlaka. Fısıltı gazetesı dıye de bır sey var sonucta.

  Anlattıklarınızdan, patron-sekreter ılıskısıne bır sekılde dahıl edıldıgınızı dusunuyorum.
  Acılacak bır davada patronu da dna testıne dahıl edecegınızı bılmelerı en azından bır tarafı bıraz sakınlestırecektır.

  Allah kolaylık versın

 4. #33
  Kayıt Tarihi
  Jan 2013
  Nerede
  İstanbul
  İletiler
  348
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Arrow Cevap: Üç bilinmeyenli denklem? +18

  Alıntı Erdoğan Kırcalı rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  Sn.Atilda09 yasadığınız sıkıntıya rağmen konuyu anlatım şekliniz oldukca eğlenceli, uzun bir süredir sitedeki bir konuyu izlerken hiç bu kadar gülmemiştim açıkçası. Gülüşüm olaya değil akıcı ve sıkmayan anlatım tarzınıza yanlış anlamayın lütfen.
  Askerlik yıllarımızda aşırı kuvvet kullanan bireylerimizi engellemek için ceza hukuku dersinde öğretilen bir sözü kullanırdık. "Suçluyu kazıyın altından insan çıkar." Bu söz zihnimden hiç silinmedi. Benim öfkemin otomatik şalteridir. İnsan olmanın sorumluluğudur acılarımdan hemcinslerime fayda sağlayabilmek. Gülmek konusuna gelince, psikoloğumun seanslarımızda cevap almada karşılaştığı baş belası. Dışarıdan biri gibi bakarsak dediğinde yakalandığım krizlerdir.


  Alıntı Erdoğan Kırcalı rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  Sn.İsmail ın sorduğu soruya cevap gerekiyor bence öncelikle, gerisi sizin iç çekişmeniz ve inşallah olmaz ama aile içi ciddi bir sorununuz olacaktır.

  Davayı kim, hangi sebeple açacak?
  Bu sorunun cevabı çok önemli değil kim açarsa açsın sonuç ÜÇÜNCÜ DÜNYA savaşının çıkacağı gerçeğidir. Birilerinin taraflara "Savaşın kazananının, barışın kaybedeninin olmadığını" telkin etmesi gerekiyor.

  Alıntı Erdoğan Kırcalı rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  Patron dava açamaz hamilelik konusuyla ilgili, en fazla işinize son verebilir, o da hak düşürücü süreyi kaçırdığı için tazminatınızı ödeyerek ancak
  Sekreter, kamera kayıtları nedeniyle herhangi bir zorlama iddiasıyla açamaz davayı.
  Patron sekreterin eşine kayıtları izletebilir, eş davayı açabilir bu durumda. O zaman sekreterden ayrılmak isteyen eşin açacağı dava kuvvetle muhtemel sizin boşanma davanızı tetikleyecektir haliyle.
  Boşanma davaları neticesinde eşlerinizin diğerinizden tazminat talepleri de olabilecek haliyle.

  Sekreterin açacağı babaık davası da elbette canınızı sıkacak bir diğer sonucu çıkartabilecektir. Bır anda büyümüş bir çocuğun babası olarak kayıtlar değişebilir!
  Bir kaç satır ile DÜNYA SAVAŞINI tanımlıyorsunuz. Oysa ben her satırdan alacağım ilk cümlenin altına olabilecekleri yazmaya başladığımda sanırım iyi bir roman ortaya çıkar. Ki geleceğin yaşatacağı ve öngöremediğimiz iyi yada kötü daha birçok sonuç varken.
  Ey Themis sen işi Nemesis'e taşere ediyorsun ama taşeronun senin gözlerinin bağlı olduğunun farkında. Ölen her bir Nazi askerine karşılık köyden getirttiği ve çocuk, kadın, yaşlı ayrımı yapmadığı on masumu kurşuna dizdiren SS Subayları gibi O çok acımasız. Suçlu-suçsuz, haklı-haksız ayırmıyor.
  Aç gözlerini Themis. Kapalı gözlerin, Eğrilmiş terazinle elindeki ZEUS'un kılıcı olsa kaç yazar. Avukatların arkana geçmiş nanik yapıyor. Yükseklere oturttuğun hakimlerin bile gözlerinin kapalı olduğunun farkında. Sanık konuşurken onlar masalarında kağıtları karalıyorlar. Dinlemekten bıkmış, anlattıklarımdaki şehveti, fantezileri akşam yakalayıp yakalamayacaklarının endişesindeler.
  Savcı, iddia ederken bile kendine inanmıyor. Gözleriyle "Bende, bende yapardım bu hayasızlığı. Sen üzülme." diyor.
  Bir haber okuyorum. Çağlayan adliyesindeki kart hakimin mübaşirine yaptığı tacizler konulu. Acaba o hakim beni yargılarsa yırtabilir miyim diye geçiriyorum içimden. Ayrıca bu haberi Feyyar Üyeye atfediyorum.  Alıntı Erdoğan Kırcalı rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  İşyerinde birliktelik yaşamak, öyle 2sn.de gelişebilecek bir durum değil bence. Öncesinde bir çeşit cilveleşme-flort benzeri bir durum vardır illaki diye düşünüyorum.
  Hal böyle olunca, etrafta da bu durum dikkat çekecektir mutlaka. Fısıltı gazetesi diye de bir şey var sonuçta.

  Anlattıklarınızdan, patron-sekreter ilişkisine bir şekilde dahil edildiğinizi düşünüyorum.
  Açılacak bir davada patronu da dna testine dahil edeceğinizi bilmeleri en azından bir tarafı biraz sakinleştirecektir.

  Allah kolaylık versin.
  Ah yönetici ah. Evet bilir olmakla deşiyorsunuz olayları. Var illaki var. Hatta bu denklemin benim sekreter ayağı da var. İki sekreterin iddia malzemesiyim. Sekreterim küs bana. Ona iddiayı kaybettirdiğim için. Bakın yeni bir bilinmeyen çıktı.

  Forumda ki bu konu neden bu kadar hit alıyor biliyor musunuz? Yazımın güzelliği ya da anlatımım değil. Acizane fikrim ile okuyanların %85 inin içinde kendilerini bulmalarından diye düşünüyorum.

  Saygılar...

 5. #34
  Kayıt Tarihi
  Jan 2011
  Nerede
  Kayseri
  İletiler
  1.129
  Blog yazıları
  138
  Dilekçeler Sözleşmeler
  1
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Üç bilinmeyenli denklem? +18

  Sayın Atilda09,

  eğer ifşanın kaçınılmaz olduğu noktasında kesin bir fikre sahip iseniz kanımca zemin, zaman ve stratejisini titizlik ile planlayarak öncelikle eşiniz ile bu konuyu paylaşmanız, olayı sizin aktarımız ile bilmesi isabetli olabilir.

  Birilerinden, bir şekilde eksik noksan haberdar olacağı bir hikayeye tepkisi sizden duyduklarından daha ağır olacaktır.

  Yok haberdar etmeden bu hususun çözümüne dair bir çıkış bulabilirseniz de yine kanımca asla haberdar etmemenizi ve bu olayı geçmişinize gömmenizi öneririm.

  İnsan sanıldığından daha güçlü bir varlık... Farkındasınızdır somut olaya özgü 'asla kaldıramam, yapamam, kabul edemem' noktasından daha farklı bir yerdesiniz.

  'Ben nasıl böyle bir oyunda başrol oldum' faslını geçmiş olduğunuza inanarak, zararı en aza indirmeye ve buradan güçlenerek çıkmaya bakmakta fayda var...

  Sürekli gündeme getirdiğiniz şu hırsızlık meselesi olaya oturmuyor. Bunun ile ilgili detay verecek misiniz?
  "Bu coğrafyanın en acil ihtiyacı kurtarıcılardan kurtulmaktır."

  "Sonrakilere de fırsat vermek lazım"

 6. #35
  Kayıt Tarihi
  Sep 2010
  Nerede
  Türkiye
  İletiler
  1.574
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Üç bilinmeyenli denklem? +18

  CD leri eve göndermesi santajın sonuç doğurmasıdır yani şikayet ettiğinizde ceza alacaktır ayrıca o kameranın oraya konulmasındaki maksat güvenliktir görüntülerin amaç dışı kullanımı özel hayatınızın gizliliğini ihlal edilmesini ifade eder bunların saklaması da suçtur yani patronunuz salak değilse yada dengesiz böyle bir şey yapmaz.
  Siz kendinizce seneryolar kurup hep kendi hem de çevrenizdekilerin psikolojilerini bozuyorsunuz.
  Delil diyorsunuz neyin delili olacak bu görüntüler ben bunu anlayamadım sizin hakkınızda nasıl bir dava açılacak ki bu görüntüler delil olacak.
  Ayrıca patronunuzun da görüntüleri olsa gerek süre ile söylemek istediğim normalde kayıtlar belli bir sürede silinir diskte yer olmadığı için yani patronunuz kendi görüntülerinin silinmesini bekleyecektir ha diyebilirsiniz ki o görüntüleri silmiştir belli bir bölümü silmesi şüphe yaratır onun özel hayatı hayat ta sizinki değil mi? Hırsızlığa gelince kamera kayıtları orada da delildir masum olduğunuza dair.
  Ben size somut olarak durumu izah edeyim bu patron olacak adi bu kızcağızı kullanmış belki işe alama maksadı zaten buydu kız buna aşık olmuş ancak kullanıldığını kabul edememiş onun canını yakmak için kameranın karşısında sizinle olmuş bir sekreter patronun odasında kamera olup olmadığını bilir yanlış mı?

 7. #36
  Kayıt Tarihi
  Apr 2005
  Nerede
  İZMİR
  İletiler
  19.649
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Üç bilinmeyenli denklem? +18

  Kuzum sız nerede calısıyorsunuz, Ewıng petrolde mı?
  Rahmetlı JR olsaydı aman allahım dedırtırdınız kesınlıkle.
  Sızın sekreterınızle, dıger sekreter ıddıaya ne ıcın gırmısler? Sızı bastan cıkartma konusunda sanırım ıddıa. Sıtem ettıgıne ,kùstügúne gore gırıs-gelısme-sonuc-skor her seyden haberdar yanı.
  Butun bunları anlattıgınız psıkologunuzun psıkolojısı ne durumda merak ettım ınanın.

 8. #37
  Kayıt Tarihi
  Jan 2013
  Nerede
  Diyarbakır
  İletiler
  6
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Üç bilinmeyenli denklem? +18

  Bence hiç korkulacak bir durum yok.
  hak var hukuk var. bi dna tesi etmeden siz kendi kendinizi öldürdünüz üstüne üstlük kıyameti koparttınız.
  Olabilecek en güzel çözüm Dna testi istemenizdir. Baka çıkar yoluda yok. KAmera kayıtları ile kimi kime ediyor. O sizi tehdit ederken bi ses kayıt cihazı alın sizde onu tehdit edin.
  O mu sizin evinizi yıkacak. Bir şekilde eşinizle konuşur anlaşırsınız bu kadar güzel diliniz varken sizi yoksayacak değildir. Ondan sonra siz bir güzel teditinizi basın olayı çözersiniz derim.

  Gururunuzla oynayanın gururuyla, Şerefinizle oynayanın şerefiyle oynayın.
  Bu olayı aynı şekilde gazetelere bile verebilirsiniz. Emin olun halk arkanızda durur..

 9. #38
  Kayıt Tarihi
  Jan 2013
  Nerede
  İstanbul
  İletiler
  348
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Arrow Cevap: Üç bilinmeyenli denklem? +18

  Alıntı İsmail Arslan rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  Sayın Atilda09,

  eğer ifşanın kaçınılmaz olduğu noktasında kesin bir fikre sahip iseniz kanımca zemin, zaman ve stratejisini titizlik ile planlayarak öncelikle eşiniz ile bu konuyu paylaşmanız, olayı sizin aktarımız ile bilmesi isabetli olabilir.

  Birilerinden, bir şekilde eksik noksan haberdar olacağı bir hikayeye tepkisi sizden duyduklarından daha ağır olacaktır.

  Yok haberdar etmeden bu hususun çözümüne dair bir çıkış bulabilirseniz de yine kanımca asla haberdar etmemenizi ve bu olayı geçmişinize gömmenizi öneririm.

  İnsan sanıldığından daha güçlü bir varlık... Farkındasınızdır somut olaya özgü 'asla kaldıramam, yapamam, kabul edemem' noktasından daha farklı bir yerdesiniz.

  'Ben nasıl böyle bir oyunda başrol oldum' faslını geçmiş olduğunuza inanarak, zararı en aza indirmeye ve buradan güçlenerek çıkmaya bakmakta fayda var...

  Sürekli gündeme getirdiğiniz şu hırsızlık meselesi olaya oturmuyor. Bunun ile ilgili detay verecek misiniz?
  Sevgili İsmail,
  Öncelikle gerçekten teşekkür ederim. Bu noktaya gelişimde KAZAN KAYNAYINCA başlıklı blog yazının inkar edilemez terapisi var. Sanırım bir gün gerçek kimliklerimiz ile tanışmak istediğim sanal genç arkadaşım olacaksın.

  Domino taşı yıkma gösterilerinden en az bir kaçını izlemişsindir. Bizim olayımız buna çok benziyor. Her birimizin bir domino taşı olduğu bu denklemde ilk taşın yıkılması için gereken itkiyi neyin sağladığı değil, benim için itkinin başlatacağı yıkımdır.

  Patron sekreterini stabil kalmaya razı edemez isem bu itkiyi sağlayacak eylem olarak odasında yaşanan bir kaybı ya da hırsızlığı bahane edecek. Güvenlik kayıtları bir incelesin bakalım diyecek. Sonrası malum.

  Patron ABD ise Sekreteri Rusya. Ellerindeki bilgi gerçek birer atom desem değil, nötron bombası. Düğmeye kimin önce bastığı sonucu değiştirmiyor.

  Bana acilen "Nükleer silahların sınırlandırılması antlaşması"nın bir örneği lazım. Belki içeriğinden taraflara bir konsensüs önerebilirim.

  Benim durumuma gelince,

  Nasrettin Hocamız Kadıdır.

  Bir mağdur gelir. "Hocam filanca enseme bir şaplak attı." der. Hoca sanığı huzura alır. sanığımız "Evet Hocam içimden geldi. Şaplağı ensesine patlattım." der.
  Hoca kararını verir. 5 akçe idari para cezası uygular.
  Mağdur ertesi gün tekrar gelir.
  "Hocam adam gene şaplak attı." der.
  Hoca sanığı huzura alır. "Evet hocam içimden geldi. Şaplağı ensesine patlattım." der.
  Hoca kararını verir. 10 akçe idari para cezası uygular. Huzurdan çıkarlarken sanık, mağdurun ensesine bir şaplak daha patlatır ve hemen hocaya 15 akçeyi öder.
  Hocadan şahane karar duyulur.
  "Sende bu ense, adamda bu akçeler oldukça daha çok şaplak yersin."

  - - - Updated - - -

  Alıntı Erdoğan Kırcalı rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  Kuzum siz nerede çalışıyorsunuz, Ewing petrolde mi?
  Rahmetli JR olsaydı aman Allah'ım dedirtiniz kesinlikle.
  Sizin sekreterinizle, diğer sekreter iddiaya ne için girmişler? Sizi baştan çıkartma konusunda sanırım iddia. Sitem ettiğine ,küstüğüne göre giriş-gelişme-sonuç-skor her şeyden haberdar yani.
  Bütün bunları anlattığınız psikoloğunuzun psikolojisi ne durumda merak ettim inanın.
  Sayın Kırcalı,
  Şu kadarını tanımlayayım. Formül odasına girmek için 3 güvenlik kapısından geçilir. Son kapıya patronun kartı ve şifresi olmadan girilmez. Türki Cumhuriyetlerden Afrika'ya kadar geniş ölçekte pazarımız var. 25 mavi yakanın dışında tüm çalışanlar ODTÜ, BİLKENT, BOĞAZİÇİ gibi üniversitelerin beyaz yakalıları. Sekreterlerin bir kaç dili akıcı konuştuğunu söyleyebilirim. Beyaz yakanın en alt eğitimlisi benim ama Hiyerarşide Patronun sağına çıkan bir kutucukta özel bir görevim var. Aslında patronuma babam kadar saygım var. (Olayı kenara koyarsak.)
  O da, bende irade konusunda örnek gösterilirdik. Ben kendimi öğrendim ama asıl şok O'nu öğrenince geldi. Hiç bir zaman astlarım ile mesafem kaybolmamıştır. Hiç bir şüpheli davranışa müsaade etmezdim. Sekreterim patronun sekreteri ile baş başa yemeğe çıktığımı bu yüzden iddia kaybettiğini şakayla karışık ifade ediyor. Ben Paranoid kişilikle huylanıyorum belki ama gözlerindeki alaycı gülümseme gözlerine bakmama engel halde. Öyle ki konuşanın gözlerine bakmak hasletim bile kayboldu.
  Psikoloğum sizler kadar mutlu. Artık Muhteşem Yüzyılı bile izlemiyormuş. Sağlık sigortası sanırım yüklüce ödemeler yapıyor.
  Bu gün Psikiyatr konsültasyonu ile Remeron diye bir ilaca başladık. Az önce yarım tablet aldım. Uyku düzenleyici olduğu söylendi. Bedenim uyumak için çırpınıyor. Zihnim uyanık. Litrelik Silver Select Jack Daniel's i tek başıma içmiş gibiyim.
  Tüm Hukuki.net üyeleri için belirtmek isterim ki, ortada henüz hiç bir şey yok. Belki hiç bir şey olmayacak. Amacım, gelişebilecek olaylar karşısında, olayın dışındaki sağlıklı bireylerin fikirlerinden SENTEZ oluşturabilmek.
  Benim TEZİM, sizlerin ANTİTEZİ ve Psikoloğumun ve sonrasında benim onaylayacağım SENTEZ.
  Keşke, Muhalefet Partisi eski genel başkanı deneyimlerini benimle paylaşabilseydi. Eminim çok yol alırdım.
  Herkese iyi geceler. Yatmaz isem masamda uyuyacağım.
  Artık iş ile ilgili detay yok.

 10. #39
  Kayıt Tarihi
  Feb 2010
  Nerede
  İÇEL
  İletiler
  1.078
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Üç bilinmeyenli denklem? +18

  Alıntı Atilda09 rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  Sayın Feyyar,
  Cevaplarım daha iyi anlaşılsın diye hemen yazılarının altına mavi ile iliştirildi.


  Öncelikle ben bir erkeğim.

  Eleştirim hem kişiliğinize hem de eyleminize tabi sakıncası yoksa.

  Kişiliğime eleştiriyi aşağılarda "eğer bir gün aldatacak olursam değmeli" sözünüz yüzünden reddediyorum. Eylem zaten kendini anlatır durumda. Onu herkes eleştirebilir.

  Çelik irademin olduğunu söylemiyorum,sadece bu kadar basit,hafif bayanlarla işim olmaz diyebilirim.

  Olayı anlatırken sekreterin basit ve hafif bayan tiplemesine giren bir detay verdiğimi sanmıyorum. Sanırım bu karara da sezgileriniz ile ulaştınız.

  Vip üye,kıdemli üye,yeni üye ayrımı bence doğru değil,herkesin fikrini iletme hakkı vardır.
  Elbette, sonuna kadar destekliyorum. Ben kıdeminizle forum tecrübenize değinmek istedim.

  Müsaadenizle bir kaç sorum olacak.

  Hukuki boyut kullanacağınız en son yol ise, neden bir hukuk sitesinde, yaptığınız başarısız ve basit çapkınlık durumunu anlattınız?
  Mahkemeler keşif, Ordular tatbikat, bilim adamları deney yapar. Hukuki.net in başında güzel bir söz var. Ben onu biraz değiştirerek yazmak istiyorum. "Gerçeklerden kaçamazsınız. Er ya da geç kapınızı çalacaktır."
  Başarısız, basit çapkınlık tabirleri hala beni itibarsızlaştırma amacına yönelik. Forumda yazışmamın bir terapi olması yararını önceki yazılarımda anlatmıştım.


  Patronun kamaralı odasında neden sekreterin üzerinize atlamasına izin verdiniz?
  Clinton Levinsky'ye Oval Ofiste neden saksafon çaldırdıysa ben de o yüzden izin verdim. Boris Yeltsin alkol duvarını aşmış halde DUMA'da kameraların gözü önünde bayan millet vekilini neden taciz etmiş işse ben de o yüzden izin verdim. Muhalefet Partilerimizden birin eski bir genel başkanı bu işi kameralar önünde neden yapmış ise ben de o yüzden izin verdim. Ki önem atfettiğimiz, idol gördüğümüz sürü başlarımızın bir çok tekrar ile sabitlenmiş eylemlerinden ötürü kişilik ve davranışları sorgulanmazken idam kararımı vermenizden ürktüm. İsmail ARSLAN üyemizin bloglarını tavsiye ederim.

  İşin toplumsal veya ahlaki boyutunu sorgulamak bana düşmez orada haklısınız.
  Bence sorgulayabilirsiniz. Çünkü toplumun bir bireyisiniz. Sadece bireyin bireysel olarak yapılanları yargılama hakkı olmamalı. Toplum cinsellik konusunda neden TABULAR yaratır. Koruyup kollamak istediği gizli amaç nedir? Çok eşli toplumlarda aldatma hukuku nasıl oluşmuştur?

  Çok klasik banada hak verin. İş, sekreter, işve, cilve. Kamaralı oda da sizin acemiliğiniz olmuş neyse. Umarım anlatabilmişimdir.
  Hala itibarsızlaştırma çabası içerisindesiniz. İşin acemilik ve ustalık evresini tanımlayarak. Acaba hiçbir kayıt olmasaydı, denklemin patron ayağı olmasaydı bu yasak ilişki taraflara sıkıntı vermeden devam eder miydi? Kastınız bu mu? Ya da ruhsal yıkımlara sebep olmaz mıydı? Eğer düşündüğünüz buysa gençlik yıllarımızın bireysel tatminlerinin dahi bende suçluluk yarattığını yaratmaz diyen hemcinslerime de inanmadığımı anlatmıştım.

  Eşimi aldatmayı hiç düşünmedim, ama eğer zorda olsa bir gün olacak ise değmeli. Çok kaliteli ve heyecanlı olmalı ki o çelik iradeni kırdığına değsin. Olduktan sonra nasıl olursa olsun farketmez düşüncesindeyseniz ona birşey diyemem.
  Aldatmanın değeni olur mu? Değerli aldatma, orta değerli aldatma, değersiz aldatma. Bu notu kim verecek? Aldatılan eş mi yoksa mahkemeler mi? TCK 49 (değişmediyse bizim zamanımızda öyleydi) Zorunluluk hali diye bir madde vardı. Neredeyse o hükümle birde değerli aldatma derecesini yakalayabilseymişim beni beraat ettirecekmişsiniz ama aldatma değersiz olduğu için çakıldık.

  Mesela o bayanla yemeğe, gezintiye, seyahate çıksaydınız, yani birşeyler paylaşsaydınız daha heyecanlı olmaz mıydı? Hem daha heyecanlı olurdu, hem de bu kadar kendinizi ve kafanızı yormamış olurdunuz.
  Sayın Feyyar,
  Bence siz bir kadınsınız. Sekste romantizm aramak ağırlıklı kadın içgüdüsüdür. Lakin anlattıklarınızı yapan kişide KAST unsuru oluşmaktadır. İstemli davranış söz konusu. Hoşlanma duygusunun da desteklediği aldatmalarda artık aldatılan eş tamamen yok sayılmaktadır. Bence ahlaki olarak eleştirilecek insan tiplemesi bu olmalıdır. Eğer eşiniz bu fikirlerinizden haberdar olur ise inanın boşanmak isteyebilir. Zihinde yaşanan ve KAST ile desteklenen aldatmalar eşleri daha çok yaralar. En azından beni diyeyim ki yeni bir tartışma konusu yaratmayayım.


  Tecrübeyle sabittir aslında siz bu yaptığınızla övünür gibisiniz. İletilerinizden öyle bir eda sezinledim. İnsan pisikolojisini de çok iyi bilmek gerekiyor bence.
  Sabit tecrübe Avukat ya da Hukukçu tecrübesi mi? Hiç falso vermemiş çapkın tecrübesi mi? Yapılanın övünülecek bir tarafı yok. Saklı kimlikler ile tartışıyor olmanın rahatlığı belki sizde bu sezgiyi oluşturdu. Zaten bu sorunu açık kimlikler ile tartıştığımda en azından kendi ruh sağlığımda önemli bir takıntıdan kurtulmuş olacağımı psikoloğum söylüyor.

  Saygılar. İyi forumlar herkese....
  Teşekkür ederim. Umarım forum üyeleri ve sizi yazdıklarımla sıkmıyorumdur. Kimliğimi gizlemek amacı ile bazı olaylar, ana konunun özü değişmemek üzere tarafımdan abartılıyor veya değiştiriliyor.

  - - - Updated - - -


  Sayın İsmail32,
  Elbette ki hep bir faraziyeden bahis ediyoruz. Olay patladığında suyun eğim ve yerçekimi etkisi ile akması misali eğim nerede, yerçekiminin etkisi ne olacak? Hesaplamaya çalıştığım bu.
  Büyük ihtimal ile patron olaya müdahil olmayacak. Bir hırsızlık suçlaması ile polise şikayette bulunacak. Delil olarak da görüntüler. (Bu görüntülerin saklanma süresi mi var? Örnek 30 gün sonra delil olarak ileri süremez mi? CD'ye çekip eve gönderse HUKUKSAL olarak suç işlediğini ispat edebilir miyim? Tabi sağ kalırsam.)
  Çapkınlık, hırsızlık suçlamasının feri kısmı kalacak. Irak'ın kimyasal silahları misali.
  Sonra sekreter karşı atağa geçecek. Babalık davası açacak. Patron sekreter konusunda iffetsizlik suçlamasında bulunacak. Eşi ve beni baba adayı olarak gösterecek. DNA testleri. İşin can sıkıcı tarafı bir de baba olma ihtimalimiz olacak. Çocuk daha dünyaya gelmeden hayat onun için sorunlarla başladı. Onun gözüyle de kader bu olsa gerek.
  Sekste romantizm genelde kadına özgü demeniz ve bundan dolayı beni bir kadın sanmanız olayın ne kadar vahim olduğunu ortaya koyuyor zaten.Kendinizi itibarsızlaştırıyorsunuz farkında değilsiniz.Neyseki bu düşüncede olmanız ve yaşadığınız olay birbiriyle örtüşüyor.

  Sekreterin basit bir bayan olduğunu zaten siz söylemediniz ki,onu anlamayan yoktur sanırım.O fikre varmam için zaten ayrıca belirtmenize gerek yok.Anlaşılan pisikolog sizi çok yumuşatmış.İyi gelmiş yani buna sevindim ayrıca.

  Evet aldatma değmeli,sapına kadar değmeli kardeşim.Ama sekste romantizmi genelde kadınlar ister düşüncesinde olan bir insana bunu anlatamazsın.

  Burada kimse sizin isteklerinize göre yorum yapmak,yaşanılan olaya şakşak yapmak ve tebessüm göstermek zorunda değil.Bu formdaki bende dahil hiç bir üyenin pisikolog gibi bir sorumluluğu yok sanırım.Dikkatli olsaydınız başınız ağrımazdı.Eşinizi sevmiyorsanız,aile yapınız bozulacak buda umrunuzda değilse diyecek zaten birşey yok.Ne hukuksal ne toplumsal süreç zaten umrunuzda olmaz o zaman.

  Eğer umrunuzdaysa zaten benim dediklerim geçerli.Yani basit ve beceriksiz tabirlerim.Kusura bakmayın biraz sert yaptıysam,kırdıysam özür..Ama düşüncelerim bunlar....

 11. #40
  Kayıt Tarihi
  Jan 2013
  Nerede
  İstanbul
  İletiler
  348
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Arrow Cevap: Üç bilinmeyenli denklem? +18

  Alıntı feyyar rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  Sekste romantizm genelde kadına özgü demeniz ve bundan dolayı beni bir kadın sanmanız olayın ne kadar vahim olduğunu ortaya koyuyor zaten.Kendinizi itibarsızlaştırıyorsunuz farkında değilsiniz.Neyseki bu düşüncede olmanız ve yaşadığınız olay birbiriyle örtüşüyor.
  Sayın Feyyar,
  Eğer herkes aynı fikirde ise orada hiçbir şey yapılmıyordur. "Bozuk saat dahi güne iki kez doğruyu gösterir." Elbette antitezlerinizi dikkatle yorumlamaya çalışıyorum. Lakin bana İstanbul'un kuşatmasında kilisede meleklerin cinsiyetlerini tartışan Ortodoks Papazlarını hatırlatıyorsunuz.
  Belki kendinizi ifade etme eksikliği (duygularınızı kelimelere dökmek anlamında), belki de bilinçli olarak sert bir tavır takınıyorsunuz.


  Alıntı feyyar rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  Sekreterin basit bir bayan olduğunu zaten siz söylemediniz ki, onu anlamayan yoktur sanırım. O fikre varmam için zaten ayrıca belirtmenize gerek yok. Anlaşılan pisikolog sizi çok yumuşatmış. İyi gelmiş yani buna sevindim ayrıca.
  Teşekkür ederim. Gerçekten gerek psikoloğum ve gerekse forum sohbetleri eh birde psikiyatrın reçete ettiği Xanax ve Remeron adlı ilaçlar epey mesafe kat etmemi sağladı.

  Alıntı feyyar rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  Evet aldatma değmeli, sapına kadar değmeli kardeşim. Ama sekste romantizmi genelde kadınlar ister düşüncesinde olan bir insana bunu anlatamazsın.
  Erkek argo jargonu kullanmaya çalışıyorsunuz ama ancak bir kadın aldatırsa s.p.n. değebilir. Erkeğin hedefi aldatmada d.b.ni bulmaktır. Yaptıklarımı alkışlayın demiyorum ama forum sohbetlerimizin dilini de seviyemizin altına düşürmeyelim derim. Kadın ve erkeğin seks konusunda beklentileri doğaları gereği farklıdır. Bunu ben değil konunun uzmanları söyler. Detayları bu linkten öğrenebilirsiniz. Yine de sizin bir kadın olduğunuzu düşünüyorum.

  Alıntı feyyar rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  Burada kimse sizin isteklerinize göre yorum yapmak, yaşanılan olaya şakşak yapmak ve tebessüm göstermek zorunda değil. Bu formdaki bende dahil hiç bir üyenin pisikolog gibi bir sorumluluğu yok sanırım. Dikkatli olsaydınız başınız ağrımazdı. Eşinizi sevmiyorsanız, aile yapınız bozulacak buda umrunuzda değilse diyecek zaten birşey yok. Ne hukuksal ne toplumsal süreç zaten umrunuzda olmaz o zaman.
  Sanırım siz ancak s.p.n. değeceğiniz aldatmayı tecrübe ettiğiniz zaman empati yapabileceksiniz. Beni kendi halime bırakın. Ben nasıl olsa yolumu bulurum. Umarım siz bu tecrübeyi yaşayarak hayatınızı berbat etmezsiniz.

  Alıntı feyyar rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  Eğer umrunuzdaysa zaten benim dediklerim geçerli. basit ve beceriksiz tabirlerim. Kusura bakmayın biraz sert yaptıysam, kırdıysam özür.. Ama düşüncelerim bunlar....
  Özür dilemenizdense ifadelerinizde biraz retorik olsa ben de kırılmayıp tebessüm etsem daha iyi olmaz mı? Hem bana vermek istediğiniz ahlaki mesajlar aklımda daha uzun süre kalmış olur.
  Saygılarımla Feyyar Hanım.
  Konu Atilda09 tarafından (29-01-2013 Saat 06:47:35 ) de değiştirilmiştir. Sebep: imla düzenlemesi

+ Konuyu Yanıtla
4 / 7 Sayfa İlkİlk 1234567 SonSon

Benzer Konular :

 1. Bir yıllık kiramı peşin verdim ama dükkandan çıkıyorum.( çok bilinmeyenli hukuk problemi )
  Sayın Hukukçu arkadaşlarım ve site sakinleri, çok bilinmeyenli denklem gibi hukuk problemi yaşamaktayım. Öncelikle Alt kira kontratı olan bir...
  Yazan: karakarga Forum: Kira Hukuku
  Yanıt: 0
  Son İleti: 01-04-2012, 19:49:32
 2. Denklem
  Rahmetli Barış Manço'nun paraları sorarak bilmece soruyordu paraya inanan bir kız... Erkekle arkadaş olmak için... İki abide bir sultan filan.......
  Yazan: commodore1tr Forum: Güncel - Siyaset - Tarih - Tartışma
  Yanıt: 1
  Son İleti: 26-11-2009, 01:10:49

Bu sayfada bulunan kavramlar:

ibni parmen fisagorcular

3 bilinmeyenli denklem

Forum

İlgili Hukuk terimleri

İnternet Araçları

İnternet Araçları

Yetkileriniz

 • Yeni konu açma yetkiniz yok
 • Konuya cevap verme yetkiniz yok
 • Dosya ekleme yetkisi yok
 • İleti düzenleme yetkisi yok
 •  


Hukuk Blog |  2019 tarihli Yasal Siteler Dizini |  Arabulucu |  Hukuk Kitapları |  Fiyat1 |  Alman Hukuku |  Özel Güvenlik AŞ. |  İş İlanları |  Ankahukuk |  Psikolog |  Taşınmaz ilanları |  Internet Rehberi |  Türkiye Portalı |  Site Ekleme |  Türkçe-İngilizce Sözlük |  Sihirli Kadın |  Sağlık |  Satılık Düşecek Domainler |  Terapi  |  Berk Gürman |  Phukuk |  Bayefendi |  Arabuluculuk Eğitim Merkezi |  AfternicAlanadı satış (Domain alımı) | 

™ Marka tescili, Patent ve Fikri mülkiyet hakları nasıl korunuyor?
Hukuki.Net’in Telif Hakları ve 2014-2019 yılları arası Marka Tescil Koruması Levent Patent tarafından sağlanmaktadır.
♾️ Makine donanım yapı ve yazılım özellikleri nedir?
Hukuki.Net olarak dedicated hosting serveri bilfiil yoğun trafiği yönetebilen CubeCDN, vmware esx server, hyperv, virtual server (sanal sunucu), Sql express ve cloud hosting teknolojisi kullanmaktadır. Web yazılımı yönünden ise content management (içerik yönetimi) büyük kısmı itibari ile vb olup, wordress ve benzeri çeşitli kodlarla oluşturulan bölümleri de vardır.
Hangi Diller kullanılıyor?
Anadil: 🇹🇷 Türkçe. 🌐 Yabancı dil tercüme: Masaüstü sürümünde geçerli olmak üzere; İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Hintçe, Rusça ve Arapça. (Bu yabancı dil çeviri seçenekleri ileride artırılacak olup, bazı internet çeviri yazılımları ile otomatik olarak temin edilmektedir.
Sitenin Webmaster, Hostmaster, Güvenlik Uzmanı, PHP devoloper ve SEO uzmanı kimdir?
👨‍💻 Feyz Pazarbaşı [İstanbul] vd.
® Reklam Alanları ve reklam kodu yerleşimi nasıl yapılıyor?
Yayınlanan lansman ve reklamlar genel olarak Google Adsense gibi internet reklamcılığı konusunda en iyi, en güvenilir kaynaklar ve ajanslar tarafından otomatik olarak (Re'sen) yerleştirilmektedir. Bunların kaynağı Türkiye, Amerika, Ingiltere, Almanya ve çeşitli Avrupa Birliği kökenli kaynak kod ürünleridir. Bunlar içerik olarak günlük döviz ve borsa, forex para kazanma, exim kredileri, internet bankacılığı, banka ve kredi kartı tanıtımları gibi yatırım araçları ve internetten para kazanma teknikleri, hazır ofis kiralama, Sigorta, yabancı dil okulları gibi eğitim tanıtımları, satılık veya kiralık taşınmaz eşyalar ve araç kiralama, ikinci el taşınır mallar, ücretli veya ücretsiz eleman ilanları ile ilgili bilimum bedelli veya bedava reklamlar, rejim, diyet ve özel sağlık sigortası gibi insan sağlığı, tatil ve otel reklamları gibi öğeler içerebilir. Reklam yayıncıları: ads.txt dosyası.
‼️ İtirazi kayıt (çekince) hususları nelerdir?
Bahse konu reklamlar üzerinde hiçbir kontrolümüz bulunmamaktadır. Bu sebep ile özellikle avukat reklamları gibi Avukatlık kanunu vs. mesleki mevzuat tarafından kısıtlanmış, belirli kurallara tabi tutulmuş veya yasaklanmış tanıtımlardan yasal olarak sorumlu değiliz.
📧 İletişim ve reklam başvuru sayfası nerede, muhatap kimdir?
☏ Sitenin 2019 yılı yatırım danışmanı ile irtibat ve reklam pazarlaması için iletişim kurmanız rica olunur.