Merhabalar, yazacagim hususun avukatlik meslegine saygimi kaybettirmedigini belirterek sozlerime baslamak isterim. Ben Resen emekli edilmis bir astsubayim. Bu konuda beni savunmasi maksadiyla bir avukat ile anlastim. Ancak avukatim beni mesleki etik kurallari disinda hareket ederek davamda donusu olmayacak maddi ve daha da onemlisi manevi zarara ugratmistir. Yapmis oldugu en buyuk hata ise AYİMin kendisine 2 defa yazili teblig yapmasina ragmen odemedigi 20 TL.lik pul masrafindan dolayi acmis oldugumuz Kararin Duzeltilmesine iliskin davamin acilmamis sayilmasi hukmu verilmesine sebep olmus ve Anayasa Mahkemesi ve AİHM ne muracaat haklarimin zaman asimindan tamamen yok olmasina sebep olmustur. Avukatim en son telefon gorusmesinde pul parasini yatirdigini beyan etmis ve evraklari bana gondermesini istedigim andan itibaren kayiplara karismistir. Konu hakkinda BİMER e ve Baroya sikayetimi ilettim. Savciliga suc duyurusunda bulunmak icin Baronun yapacagi islemi ve sonucunu beklemelimiyim yoksa savciliga suc duyurusunda da bulunmalimiyim? Anayasa mahkemesine ve AİHM ne muracaat haklarim tamamen bitmismidir? Bu durumda ne yapmaliyim?Konu hakkinda acil yardimlarinizi bekliyorum. Saygilarimla.