Merhaba bundan 15 gün önce İstanbul Anadol Yakasında özel bir hastanede 30.000 tl karşılığı bir gözümdeki estetik problemi çözmek adına yapay iris ameliyatı oldum her iki gözüm arasında renk farkı olmaması için aynı renk yapay iris ten iki gözümede taktırmak isteğimi doktoruma bildirdim oda bunu yaptırırsam iki göz arasında renk farkının da olmayacağını dolayısı ile daha şık duracağını söyledi ancak harç borç bu 30.000 tl yi bulup yarısını peşin, yarısını kredi kartı ile taksite böldürüp ödeme yapıp ameliyat olmama rağmen iki gözüm arasında irislerde renk farkı oluştu sol gözüm açık yeşil iken sağ gözüm açık kahverengi şimdi doktor bunun korneadan kaynaklı bir sorun olduğunu ve bu şekilde hayatıma devam etmem gerektiğini söyledi ancak ben böyle olacağını bilse idim ne boyumdan büyük borcun altına girer nede bu memnun kalmadığım operasyonu yaptırır idim çünkü en azından öncesinde göz renklerim birbirine daha yakındı şimdi van kedisi gibi oldum psikolojim bozuldu ve kandırıldım, bu hastane grubu tarafından yediğim 2. kazık oldu 4 sene öncede yine bu estetik sorunumu çözme adına başka bir şubesine gitmiş sorunumu çözebileceklerini söylemişler bugünün parası ile 10.000 liraya yakın para almışlar ve basit bir şaşılık ameliyatı yapmışlardı gözümde şaşılık olmamasına rağmen ve sorunu çözmemişlerdi yine kandırılmıştım açıkçası ve maalesef bunu ameliyattan sonra anlayabildik doğal olarak 4 sene öncekini bir kenara bırakıp bu son atılan kazığı ve bende yarattığı psikolojik travmaya karşı nasıl bir dava açabilirim, hakkımı arayabilirim, işlerini eksik hastayı mağdur edici ve kandırıcı bir şekilde yaptıkları için en azından maddi olarak ameliyat masraflarımı tahsil etmemin yolu varmı yoksa yaptıkları yine yanlarına karmı kalır fikirleriniz benim için çok önemli.