HUKUKI NET ÜYE KAYIT TALEBİNİN REDDİNE DAİR UYARI SAYFASI

Hukuki Net; Saygın, Bilimsel ve Ciddi bir hukuk platformu olup, yanlış seçeneği tercih etmeniz nedeni ile bu sayfaya yönlenmenizin sebepleri şunlar olabilir;

  1. Cümleye başlarken, paragraf başlarında ne tür harf kullanmamız gerektiğini bilmemeniz. (Sitemiz yazım kurallarına uyulmasını ister, özensiz ve alelade yazılmış iletiler sitemizce kabul görmez.)
  2. Şahsi hukuki sorunlarınız için kime danışmanız gerektiğini bilmemeniz. (Hukuki net hukuki bilgi paylaşımını esas alır, kişisel sorunlarınızı çözecek bir site değildir)
  3. Üye adınızın değiştirilmeyeceğini, üyelik iptalinin mümkün olmadığını bilmemeniz. (Üye adları ile yazdığınız yazılardan siz sorumlu olduğunuz gibi, üyeliğin iptali veya ad değişikliği Hukukçulara özel bölüme geçiş talepleri hariç mümkün değildir)
  4. Hukuki Net'e yazdığınız yazıların daha sonra silinmesini veya değişitirilmesini talep edemeyeceğinizi bilmemeniz. (Hukuki nete yazılan yazılar kamuya açık hale gelir, bunları değiştirme veya silme hakkınız yoktur. Adınızın veya yazınızın özel olduğunu düşünüyorsanız bu bilgileri yazmak veya siteye üye olmak zorunda değilsiniz.)

Bu kurallar Hukuki.NET'in "olmazsa olmaz" (sine non qua) kurallarıdır.

Tekrar başvurmak isteyenler için Tavsiye :

Forum ve Site kurallarını tekrar okumanızı ve site kayıt kuralları ve politikasına uymak konusunda kararlı iseniz şartlarımızı kabul etmek ve yeniden üyelik talebinde bulunmak üzere kabul tuşuna basarak gerekli işlemleri yeniden yapmanızı öneririz.


Saygılarımızla
Hukuki Net Yönetimi
www.hukuki.net