Kategoriler: İnternet Medyası

Trabzonspor’a ceza yolda!

Trabzonspor'a ceza yolda!Trabzonspor'a ceza yolda!Hakem Yunus Yıldırım maçtan sonra tribünden atılan cisimle başından yaralandı. PFDK’ya sevk edilecek Trabzonspor’a 1 maç seyircisiz oynama cezası verilecek

Avni Aker kapanıyor

Kayserispor’la berabere kalarak liderliği kaptıran Trabzonspor’a dün akşam bir darbe de taraftarı vurdu. Hakem Yunus Yıldırım maçtan sonra soyunma odasına giderken tribünden atılan bir cisimle başından yaralandı. Atılan yabancı madde Yıldırım’ın sol kaşının üstüne geldi. Alnı yarılan Yunus Yıldırım, yardımcılarıyla birlikte geri dönerek orta alana yöneldi. Bir süre burada bekleyen hakemler, polislerin kalkanlarıyla yaptığı korumayla soyunma odası tüneline girdi.

Raporuna her şeyi yazdı

Yunus Yıldırım’ın yaralanması nedeniyle Trabzonspor, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na sevk edilecek.

PFDK’nın, bordo-mavili kulübe 1 maç seyircisiz oynama cezası vereceği bildirildi. Buna göre Trabzonspor, 25. haftadaki Kasımpaşa maçını boş tribünler önünde oynayacak. Trabzonsporlu taraftarların sahaya attıkları maddeler ve yaptıkları küfürlü tezahüratlar da can yakacak. PFDK’nın bu ihlaller nedeniyle Karadeniz ekibine ağır para cezası vereceği ifade edildi. Hakem Yunus Yıldırım’ın alnına maçtan sonra iki dikiş atıldı. Yıldırım’ın başının yarılması olayının yanı sıra sahaya bayrak sopası atılmasını ve Trabzonspor tercümanı Halil Yazıcıoğlu’nun yardımcı hakeme küfür etmesini de raporuna tek tek yazdığı öğrenildi.

Kaynak : Haber7

Orijinal haber kaynağı için; Yeni Günde Hep Beraber – Güne Başlarken

Benzer haberler: