Browsing posts tagged: saldırganları
Londra’da Mesut Özil’in arabasını kaçırmaya çalışan bıçaklı saldırganları takım arkadaşı Kolasinac uzaklaştırmaya çalıştı

Arsenal Futbol Kulübü’nün oyuncusu Mesut Özil, Londra’nın kuzeyinde bir restorandan çıkarken bıçaklı saldırıya uğradı. Saldırı anının video görüntülerinde, Özil’in takım arkadaşı Sead Kolasinac’ın iki saldırganı uzaklaştırmaya çabaladığı detaylar...

Bangladeşli yetkililer: Kafe saldırganları IŞİD mensubu değil

Bangladeş İçişleri Bakanı Asaduzzaman Khan, IŞİD’in üstlendiği Dakka’daki saldırıyı gerçekleştirilenlerin yerel bir İslamcı grup üyeleri olduğunu söyledi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Kerry: Paris saldırganları psikopat canavarlar

Fransa Cumhurbaşkanı Francois Hollande ile görüşmek için bu ülkeye giden ABD Dışişleri Bakanı John Kerry, IŞİD militanlarını “psikopat canavarlar” diye tanımladı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Charlie Hebdo saldırganları için gıyabi cenaze namazı kıldılar
Charlie Hebdo saldırganları için gıyabi cenaze namazı kıldılar

Fransa’da Charlie Hebdo saldırısını gerçekleştiren Kouachi kardeşler için Fatih Camii’nde cuma namazı sonrası toplanan grup, gıyabi cenaze namazı kıldı.

Orijinal detaylar...

Charlie Hebdo: Fransız polisi saldırganları arıyor

Paris’te Charlie Hebdo dergisine düzenlenen saldırıda 12 kişi öldü, beşi ağır 10 kişi yaralandı. Fransız polisi saldırganların kimliklerinin tespit etti.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Charlie Hebdo dergisi saldırganları yakalandı iddiası
Charlie Hebdo dergisi saldırganları yakalandı iddiası

ABD televizyon kanalı NBC, ABD’li yetkililere dayandırdığı haberinde saldırganlardan ikisinin yakalandığını, birinin ise öldürüldüğünü duyurdu.

Orijinal haber detaylar...

Mısır’da karakol saldırganları öldürüldü

Mısır polisinin, karakollara saldıran 17 kişiyi öldürdüğü bildirildi.

Görgü tanıkları ve hastane kaynaklarının verdiği bilgiye göre, 12 kişi Biba’da, 5 kişi ise Nasır şehrinde karakola saldırı girişiminde bulunurken öldürüldü. Bölgedeki detaylar...