Browsing posts tagged: patlamalar
Son Dakika… KKTC’de askeri bölgede art arda patlamalar meydana geldi

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde askeri bölgede ard arda patlamalar meydana geldi Olayla ilgili olarak Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özerzay, Girne´nin doğusunda kısa bir süre önce maalesef askeri bölge içerisinde bir cephanelikte yangın çıkmış ve arka detaylar...

Umman Körfezi’nde ‘iki petrol tankerinde patlamalar’: Mürettebat tahliye edildi

ABD donanmasının 5. filosu, Umman Körfezi’nde iki ayrı petrol tankerinden gelen yardım çağrılarına karşılık verdiğini açıkladı. Bölgesel yayın kuruluşları, Front Altair ve Kokuka Courageous adlı gemilerde patlamalar meydana geldiğini ve yangın çıktığını detaylar...

Sri Lanka’da kilise ve otellerde patlamalar: En az 160 ölü

Sri Lanka’da kilise ve otelleri hedef alan sekiz patlamada 160’tan fazla kişi hayatını kaybetti. Patlamalar Kochchikade, Negombo ve Batticaloa’da Paskalya ayini sırasında 3 kilisede ve başkent Colombo’da aralarında lüks otellerin de olduğu 5 yerde patlama oldu. detaylar...

Sri Lanka’da kilise ve otellerde patlamalar: En az 137 ölü

Sri Lanka’da kilise ve otelleri hedef alan en az altı patlamada 137’den fazla kişi hayatını kaybetti. Patlamalar Kochchikade, Negombo ve Batticaloa’da Paskalya ayini sırasında 3 kilisede ve başkent Colombo’da da 3 otelde meydana geldi.

Orijinal haber detaylar...

Teksas’ta bir kimyasal tesiste patlamalar olduğu bildiriliyor

ABD’de sel felaketinin yaşandığı Teksas eyaletindeki Houston kentinde bulunan bir kimyasal tesiste patlamalar duyulduğu bildiriliyor. Üretimin geçen hafta durdurulduğu tesiste yangın çıkmasının beklendiği açıklanmış ve civarındaki alanlar detaylar...

Borussia Dortmund-Monaco maçı patlamalar sonrası ertelendi

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek final ilk maçı öncesi Alman takımını taşıyan otobüsün yakınında üç patlama meydana geldi. Borussia Dortmund’un oyuncularından Marc Barta yaralandı ve hastaneye kaldırıldı. Karşılaşma yarına ertelendi.

Orijinal haber detaylar...

St. Petersburg’da metro istasyonlarında patlamalar: En az 10 ölü

Rus medyası kentte iki metro istasyonunda meydana gelen patlamalarda en az 10 kişinin öldüğünü, 50 kişinin yaralandığını bildirdi. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin patlamaların nedenini tespit etmeye çalıştıklarını söyledi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Brüksel’de arka arkaya patlamalar: En az 21 ölü

Belçika’nın başkentinde önce Zaventem Havaalanı’nda intihar saldırısı düzenlendi, sonra AB binasına yakın Maalbeek metro istasyonunda bir patlama meydana geldi. Yerel medyaya göre en az 21 kişi öldü. Gelişmeler canlı anlatım sayfamızda.

Orijinal haber detaylar...

Brüksel’de arka arkaya patlamalar: ’10 ölü, 30 yaralı’

Belçika’nın ve Avrupa Birliği’nin başkentinde önce Zaventem Havaalanı’nda iki, daha sonra da AB binasına yakın Maalbeek metro istasyonunda bir patlama meydana geldi. 10 kişinin ölmüş olabilceği, 30 kişinin yaralandığı bildirildi.

Orijinal haber kaynağı detaylar...

Ankara’da patlamalar sonrası Tren Garı’ndan görüntüler

Ankara’da Tren Garı önünde meydana gelen iki patlamada en az 30 kişi öldü, 126 kişi yaralandı. BBC Türkçe muhabiri Sinan Onuş bildiriyor.

Orijinal haber kaynağı için; BBCTurkce.com | detaylar...

Çin’deki patlamalar: Onlarca kişi hala kayıp

Çin’in kuzeydoğusundaki liman kenti Tianjin’de 112 kişinin ölümüne yol açan patlamaların üzerinden dört gün geçerken, 85’i itfaiyeci 95 kişinin hala kayıp olduğu belirtildi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Çin’de büyük patlamalar: 17 ölü, yüzlerce yaralı

Çin’in kuzeybatısındaki Tianjin kentinde meydana gelen büyük patlamalarda en az 17 kişinin öldüğü, uüzlerce kişinin yaralandığı belirtiliyor. Çin medyasına göre olay patlayıcı nakliyatı sırasında yaşandı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Çin’de büyük patlamalar: Yüzlerce yaralı var

Çin’in kuzeybatısındaki Tianjin kentinde meydana gelen büyük patlamalarda en az yedi kişinin öldüğü, yüzlerce kişinin yaralandığı belirtiliyor. Çin medyasına göre olay patlayıcı nakliyatı sırasında yaşandı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Diyarbakır’da HDP mitinginde patlamalar: 3 ölü, 200’den fazla yaralı – Türkiye’de Bugün

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın konuşmasından önce iki patlama meydana geldi. Diyarbakır Tabibler Odası Başkanı Cengiz Günay 3 kişinin hayatını kaybettiğini söyledi. 200’den fazla kişi de yaralandı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Ukrayna’nın güneyinde patlamalar meydana geldi
Ukrayna’nın güneyinde patlamalar meydana geldi

Ukrayna’nın güneyindeki Herson ve Odesssa kentlerinde patlamalar yaşandığı bildirilirken, can kayıpları olduğu belirtildi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Çanakkale’de esrarengiz patlamalar
Çanakkale’de esrarengiz patlamalar

Çanakkale’de art arda duyulan ve binaların camlarını sarsan iki patlama sesi, paniğe neden olurken, polisi de harekete geçirdi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Tayvan’da patlamalar: En az 25 ölü, 267 yaralı

Tayvan’ın Kaohsiung kentinde meydana gelen bir dizi patlamada en az 25 kişi öldü, 267’den fazla kişi de yaralandı. Patlama nedeni henüz net olarak bilinmiyor fakat yetkililer ‘gaz sızıntısından’ kaynaklandığını söylüyor.

Orijinal haber kaynağı detaylar...

Halep’te şiddetli patlamalar

Suriye Televizyonu, askeri tesislerde meydana gelen patlamalarda en az 25 kişinin öldüğünü, 175 kişinin de yaralandığını duyurdu. Televizyon, patlamadan ‘silahlı terör çetelerini’ sorumlu tuttu.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...