Browsing posts tagged: Otomotiv
Avrupalı otomotiv üreticileri için zaman daralıyor

Bu haftaki Frankfurt otomobil fuarında PSA Gruptan Volkswagene kadar birçok otomobil üreticisi önümüzdeki aylar içinde karbondioksit (CO2) emisyonlarını azaltacağını düşündükleri yeni model ve stratejileri sergileyecekler. Ancak otomobilcilerin önünde aşılması zor engeller detaylar...

Otomotiv Sanayi Meclisi yerli otomobili görüştü

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Otomotiv Sanayi Meclis toplantısı, Meclis Başkanı Cengiz Eroldu başkanlığında, TOBB Genel Sekreter Yardımcısı Sarp Kalkan ve Meclis üyelerinin katılımıyla Ankara’da gerçekleştirildi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Otomotiv Sektörü, üretimin arttırılmasını değerlendirdi

Türkiye Otomotiv Sanayi Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Cengiz Eroldu başkanlığında gerçekleştirildi. Meclis Başkan Yardımcısı Osman Sever tarafından sektörün 2018 yılı iş sonuçları ve 2019 yılı 3 aylık sonuçları paylaşıldı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Otomotiv sanayi sektörü 2018’i değerlendirdi

TOBB Türkiye Otomotiv Sanayi Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Cengiz Eroldu başkanlığında gerçekleştirildi. Cengiz Eroldu toplantıda yaptığı konuşmada, sektörün geçmiş yıllarda olduğu gibi 2018 yılında rekor kırmadığını ancak, parasal anlamda ülke ihracatına detaylar...

Otomotiv Ticaret Meclisi toplandı

TOBB Türkiye Otomotiv Ticaret Meclis Toplantısı, Yüksel Mermer başkanlığında, Türkiye Noterler Birliği yetkilileri ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı temsilcisinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Türkiye Otomotiv Ticaret Meclisi toplandı

Türkiye Otomotiv Ticaret Meclis Toplantısı, Yüksel Mermer başkanlığında, Türkiye Noterler Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Gülüzar Irmak ve beraberindeki yetkililerin geniş katılımı ile gerçekleştirildi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Otomotiv sektörü çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor

Türkiye Otomotiv Sanayi Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Cengiz Eroldu başkanlığında gerçekleştirildi. Cengiz Eroldu, TSE Genel Sekreterliğine atanan Meclis Üyesi Aykut Kırbaş’a yeni görevi için Meclis adına hayırlı olsun dilekleri iletti.

Orijinal haber kaynağı detaylar...

Otomotiv bir devrimin eşiğinde: Suyla çalışan dizel
Otomotiv bir devrimin eşiğinde: Suyla çalışan dizel

Alman otomotiv şirketi Audi ilk kullanılabilir e-dizeli önümüzdeki yıl detaylar...

Türkiye Otomotiv Sanayi Meclis Başkanlık Divanı’ndan Altunyaldız’a ziyaret

Türkiye Otomotiv Sanayi Meclis Başkanı Cengiz Eroldu ve Başkan Yardımcısı Osman Sever, TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Ziya Altunyaldız’ı makamında ziyaret etti.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Hisarcıklıoğlu, Otomotiv Sanayi Meclis Başkanı Eroldu ile görüştü

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB Türkiye Otomotiv Sanayi Meclis Başkanı ve TOFAŞ CEO’su Cengiz Eroldu’yu makamında kabul etti.

Orijinal haber kaynağı için; TOBB detaylar...

Otomotiv Yan Sanayi Meclisi, yenilikçi teknolojilerin tedarik sanayine kazandırılmasını görüştü

TOBB Türkiye Otomotiv Yan Sanayi Meclisi, Meclis Başkanı Dr. Mehmet Dudaroğlu başkanlığında sektörü etkileyen güncel konuları görüşmek üzere toplandı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Otomotiv Sanayi Meclisi, 2017 çalışma hedeflerini belirledi

Türkiye Otomotiv Sanayi Meclisi, sektörün güncel gelişmelerini görüşmek üzere bir araya geldi. Meclis Başkan Yardımcısı Osman Sever başkanlığında gerçekleştirilen toplantının ilk bölümünde, TOBB Sektörler ve Girişimcilik Daire Başkanı Ozan Acar tarafından TOBB’un detaylar...

“Otomotiv bu sene üretimde ve ihracatta rekor bekliyor”

Türkiye Otomotiv Sanayi Meclisi, sektörün güncel gelişmelerini görüşmek üzere bir araya geldi.

Orijinal haber kaynağı için; TOBB Manşet Haberleri detaylar...

Otomotiv Yan Sanayi Meclisi Başkanlığına Dr. Mehmet Dudaroğlu seçildi

TOBB Türkiye Otomotiv Yan Sanayi Meclisi, Meclis Başkanlık divanını seçimli toplantısını yapmak üzere Ankara’da toplandı.

Orijinal haber kaynağı için; TOBB Manşet detaylar...

Otomotiv Sanayi Meclisi toplandı

TOBB Türkiye Otomotiv Sanayi Meclisi, sektörün güncel gelişmelerini görüşmek üzere bir araya geldi. Meclis Başkan Yardımcısı Osman Sever başkanlığında gerçekleştirilen toplantının ilk bölümünde, TOBB Türkiye Yazılım Meclisi Başkanı Melek Bar Elmas tarafından, detaylar...

Uluslararası otomotiv sektörü 4. kez Konya’da buluşuyor.

“OSEG – Uluslararsı Otomotiv Sektörünün Geleceği ve Çözümü İçin Kümelenme” konferansının 4.sü 25 – 26 Mayıs 2016 tarihlerinde Konya’da düzenlenecektir.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Kudret Önen yeniden Otomotiv Sanayi Meclisi Başkanı

TOBB Türkiye Otomotiv Sanayi Meclis Başkanlığına Kudret Önen yeniden seçildi. Otomotiv Sanayi Meclisi, Meclis Başkanlık divanını seçmek ve sektörün genel değerlendirmesini yapmak üzere Ankara’da toplandı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Otomotiv Sanayi Meclisi sektörün 2015’deki durumunu ve 2016’dan beklentilerini değerlendirdi

TOBB Türkiye Otomotiv Sanayi Meclisi, Meclis Başkanı Kudret Önen başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, Meclis Başkanı, 2015 yılının sonuçları ve 2016 yılında sektörde öngörülen gelişmeler ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...