Browsing posts tagged: okuyor
Japonya’daki Amerikan savaş pilotları, uçuş sırasında selfie çekiyor, kitap okuyor, bıyık tarıyor’

Japonya’da Amerikan üslerinde konuşlu birliklerde görev yapan bazı pilotların uçuş sırasında selfie çekip paylaştıkları, ellerini dümenden çekerek kitap okudukları ve bıyıklarını taradığı belirtildi.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Yolda erkeklere meydan okuyor

KARAYOLUNU tercih ederek memleket yolculuğu yapan Avrupalı Türkler arasında, kadın sürücülerin oldukça fazla olması dikkat çekiyor. Almanya’nın Wuppertal kentinden Kütahya yolculuğuna çıkan Özsoy ailesinin kızlarından Berna (20), şoför koltuğundan hiç inmezken, erkek detaylar...

5 Ülkenin Öğrencileri Mersin de Kitap Okuyor

Mersin’de hayata geçirilen AB Destekli proje ile farklı ülkelerden öğrenciler birlikte kitap okuma alışkanlığı ediniyor.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Tüketicilerin Teknoloji Talebi, Ekonomik Dalgalanmalara Meydan Okuyor.

Deloitte’un hazırladığı “Teknoloji, Medya ve Telekomünikasyon Öngörüleri 2012” raporuna göre bu yıl rekor sayıda akıllı telefon ve tablet bilgisayar satılacak.

Deloitte, bu yıl on birincisini yayımladığı “Teknoloji, Medya ve detaylar...

Google+, sosyal ağ savaşında Facebook’a meydan okuyor
Google+, sosyal ağ savaşında Facebook’a meydan okuyor

İnternet devi Google, Facebook’a alternatif olabilecek, yeni bir sosyal paylaşım ağını hizmete soktu.

500 milyonu aşkın kullanıcı hedefleyen Google+ (Google Artı) kullanıcıları kendi fotoğraf, mesaj ve yorumlarını paylaşırken bir yandan da internet devinin detaylar...

Suudi Kadınlar Sürücü Yasağına Meydan Okuyor

Suudi Arabistan’da toplu gösteri yapmak yasak olduğu için yabancı ehliyeti olan kadınlardan bireysel eylemde bulunmaları istendi.

Sosyal paylaşım siteleri aracılığıyla düzenlenen protesto eylemine kaç kadın sürücünün katılacağı bilinmiyor.

1990 yılında detaylar...

Amerika’da Yabancı Öğrencilerin % 21’i İşletmecilik Okuyor

İşletmecilik, Amerika’da yabancı öğrencilerin öğrenim gördüğü en çok rağbet gören alanlardan biri. Son rakamlara göre Amerika’daki üniversitelerde öğrenim gören yabancı öğrencilerin yüzde 21’i işletme ve iş idaresi okuyor.

detaylar...

Doğa En İyi Önlemlere Meydan Okuyor

Japonya’nın Honşu Adası açıklarındaki 9,0 büyüklüğünde deprem ve onu izleyen tsunaminin gerçekten korkutucu yanı ne, biliyor musunuz? Japonya’nın tüm hazırlıkları doğru yapan bir ülke olarak bilinmesi. Japonya yalnızca yüksek teknolojiye sahip zengin bir ülke detaylar...

Kaddafi Meydan Okuyor

Libya lideri Muammer Kaddafi, ülkesinin kuvvetlerine karşı füze saldırıları düzenleyen Batılı güçlerle uzun bir savaşa hazır olduğunu söyledi.

Kadafi, devlet televizyonunda yayınlanan ses bandında Amerika ve Avrupa ülkelerinin müdahalesini haklı gösterecek hiçbir detaylar...

Arnavutluk başbakanı meydan okuyor

Protestocularla polis arasında çıkan çatışmada 3 kişini öldüğü Arnavutluk’un başbakanı “burada Tunus türü ayaklanma olmaz diyor.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...