Browsing posts tagged: Manchester'da
Manchester’da hayatını kaybedenler

Ariana Grande konseri sonrası Manchester Arena’da gerçekleşen saldırıda hayatını kaybeden 22 kişiden 21’inin kişinin kimlikleri belli oldu. Ölenlerin bir kısmı kızlarını almak için konsere giden annelerdi, bazılarıysa çocuklar.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Manchester’da saldırı: İngiltere’de terör tehdidi en üst seviyeye yükseltildi

Manchester Arena’da düzenlenen en az 22 kişinin öldüğü saldırının ardından, ülkede yeni bir saldırı riski nedeniyle, tehdit seviyesi en üst düzeye çıkarıldı. Polis, saldırının zanlısının 22 yaşındaki Salman Abedi olduğunu açıkladı.

Orijinal haber detaylar...

Manchester’da saldırı: İngiltere’de terör tehdidi seviyesi en yüksek seviyeye yükseltildi

İngiltere’nin kuzeyinde yer alan Manchester kentindeki Arena konser salonunda gerçekleştirilen ve en az 22 kişinin öldüğü saldırı ardından, ülkede terör seviyesi en yüksek seviyeye yükseltildi. Polis, saldırının zanlısının 22 yaşındaki Salman Abedi olduğunu detaylar...

Manchester’da saldırı: Zanlının kimliği belirlendi

İngiltere’nin kuzeyinde yer alan Manchester kentindeki Arena konser salonunda gerçekleştirilen ve en az 22 kişinin öldüğü saldırının zanlısı belirlendi. Polis, şüphelinin 22 yaşındaki Salman Abedi olduğunu açıkladı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Falcao, Manchester’da mutsuz
Falcao, Manchester’da mutsuz

Manchester United’ın Kolombiyalı forveti Radamel Falcao’nun annesi, oğlunun İngiliz ekibinde mutsuz olduğunu ve yazın ayrılabileceğini açıkladı.

Orijinal haber detaylar...