Browsing posts tagged: Kong’da
Hong Kong’da protestolar: Polis havalimanındaki göstericilere müdahale etti

Yönetim karşıtı protestoların devam ettiği Hong Kong Uluslararası Havalimanı, Salı günü akşam saatlerinde polis ve göstericiler arasında çatışmalara sahne oldu. Protestocuların yaralı bir kişiyi alıkoymasının ardından olaylar çıktı. Bir polisin silahını çıkardığı detaylar...

Hong Kong’da eli sopalı kişiler göstericilere saldırdı: 36 kişi yaralandı

Hong Kong’da binlerce kişinin katıldığı protesto yürüyüşünün ardından evlerine dönen göstericilere Yuen Long bölgesinde bulunan bir tren istasyonunda eli sopalı ve beyaz tişört giymiş kişiler tarafından düzenlenen saldırıda en az 36 kişi yaralandı.

Orijinal detaylar...

Hong Kong’da neler oluyor?
Hong Kong’da neler oluyor?

Hong Kong'ta üç haftadır devam eden protestolar şehrin Çin'e katılmasının yıldönümünde şiddetlendi. Protestocular Yasama detaylar...

Hong Kong’da ‘Meme silah değildir’ protestosu

Hong Kong’da bir kadının üst düzey bir polis yetkilisine”memeleriyle saldırma” suçlamasıyla hapse mahkum edilmesinini protesto amacıyla bir “Meme Yürüyüşü” düzenlendi. Cezayı “gülünç” diye niteleyen kadın ve erkekler “Meme silah detaylar...

Hong Kong’da polis göstericilerle çatıştı

Hong Kong’da şehir yönetim merkezi yakınlarındaki bir altgeçidi temizlemeye çalışan polis demokrasi yanlısı göstericilerle çatıştı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Hong Kong’da protestolcuların sayısı azalıyor

Hong Kong’da Çin’in 2017 seçimlerine müdahale etmesini eleştiren protestocuların sayısının önceki haftalara kıyasla azaldığı belirtildi. Protestocuların daha önce işgal ettikleri bazı bölgelerden çekilerek ana meydanda toplandığı ifade ediliyor.

Orijinal detaylar...

Hong Kong’da alışveriş merkezinde ‘genelev’

Hong Kong polisi, bir alışveriş merkezinde tuvaletleri geneleve dönüştürerek çalıştıran bir çetenin onlarca üyesini gözaltına aldı. Alışveriş merkezinde yedi tuvaletin fuhuş yapılan odalara dönüştürüldüğü ortaya çıktı.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Hong Kong’da yangın

Hong Kong’da yüksek katlı bir binada sabaha karşı meydana gelen yangın sonucu 3 kişi hayatını kaybederken, 17 kişi de yaralandı.

Orijinal haber kaynağı için; STARGAZETE detaylar...