Browsing posts tagged: Instagram'da
Instagram’da büyük skandal!

Instagram’da büyük bir güvenlik açığı ortaya çıktı! Business Insider’ın haberine göre Hyp3r isimli bir veri şirketi normal koşullarda 24 saat içinde silinmesi gereken Instagram hikaye gönderilerini kayıt etmenin bir yolunu buldu. Şirket sadece bununla kalmadı ayda 1 milyon detaylar...

Malezya’da 16 yaşındaki bir genç Instagram’da düzenlediği anket sonrası intihar etti

Instagram’da düzenlediği ankette “Gerçekten önemli, karar vermeme yardım edin” mesajını paylaştıktan sonra genç kız hayatına son verdi. Ankete katılanların yüzde 69’unun hayatını sonlandırması yönünde oy kullanandıkları bildirildi.

Orijinal detaylar...

Hollandalı bir kadın tacizci erkekleri Instagram’da teşhir ediyor

Hollanda’da yaşayan 20 yaşındaki Noa Jansma, erkeklerin kadınlara yönelik cinsel tacizlerine dikkat çekmek için kendisini taciz edenlerle fotoğraf çektirip sosyal medyada paylaşıyor.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Instagram’da en çok fotoğrafı paylaşılan yerler

Instagram, genç kuşağın nereleri gezdiğine dair bir veri tabanı oluşturuyor. Hollanda merkezli tatil sitesi TravelBird, etiket kullanılarak en çok fotoğrafı paylaşılan yerleri derledi. Listede Ayasofya Müzesi de var.

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Dolce&Gabbana’dan Instagram’da başörtülü paylaşım
Dolce&Gabbana’dan Instagram’da başörtülü paylaşım

Dolce ve Gabbana’dan başörtüsü açılımı

Orijinal haber kaynağı için; detaylar...

Instagram’da yeni çıplaklık kuralları

Sosyal paylaşım sitesi Instagram, sitede çıplaklığa hangi ölçüde izin verildiğine ilişkin kurallarını yeniledi. Buna göre, “cinsel birleşme, cinsel organ ve tamamen açık popo” görüntüleri yasak. Emziren kadın fotoğraflarına ise sınırlama yok.

Orijinal detaylar...