Orhun Ene görevinin başında!

A Milli Erkek Basketbol Takımı’nda Ufuk Sarıca ile yolların ayrılmasının ardından Orhun Ene ile anlaşılmıştı. Tecrübeli çalıştırıcı düzenlenen törende resmi imzayı attı.
ORHUN ENE’DEN İLK AÇIKLAMALARA Milli Erkek Basketbol Takımı’nın yeni başantrenörü olan Orhun Ene, imza töreninde açıklamalarda bulundu. Orhun Ene, "Öncelikle kendi adıma çok heyecanlıyım. Milli takımlarda her kategoride görev yaptım. Ama yine de milli takıma her çağrıldığım andaki heyecanı yaşıyorum. Geçmişe göre farklı tecrübelerim var. Bu göreve beni layık gören başkanımıza, yönetim kurulumuza teşekkür ederim. Benden önce çalışmış Ergin Ataman ve Ufuk Sarıca gibi değerli hocaların kurduğu yapının üstüne koymaya çalışacağım. Zor bir sürecimiz var. Ama bizler milli formaya çok değer veren insanlarız. Bu anlamda da her zaman milli takıma çağırdığımız oyuncular, bu bağlılığı ortaya koymuşlardır. Buradaki bağlılık ve milli takımın parçası olma hissiyatı, buradaki kültürle fark yaratmak yine en önemli şey olacak. Cuma gününe kadar yoğun çalışacağız. Cuma günü sahadan zaferle ayrılarak özgüvenimizi tazeleyeceğiz" dedi.
HIRVATİSTAN VE HOLLANDA İLE KARŞILAŞACAĞIZ İstanbul'un ev sahipliğinde Covid-19 pandemisi nedeniyle fanus düzeninde gerçekleştirilecek olan organizasyonda A Milli Erkek Basketbol Takımı’mız 27 Kasım Cuma günü saat 19.00'da Hırvatistan ve 29 Kasım Pazar günü de saat 17.00'de Hollanda ile karşı karşıya gelecek.

Orijinal haber kaynağı için; Son Dakika Haber – Milli Gazete – Milli Gazete

İlgili haberler:

Author: Hukuk Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir