Okan Buruk Başakşehir’i şampiyon yaptı! Üç kişiye teşekkür etti

Süper Lig’in 33. hafta mücadelesinde Başakşehir’in sahasında Kayserispor’u 1-0 mağlup ederek lig şampiyonluğuna ulaşmasının ardından Teknik Direktörü Okan Buruk maç sonunda değerlendirmelerde bulundu.
Sezon boyunca büyük bir mücadele verdiklerini belirten Okan Buruk, “Burada yaşadığımız sevincin bir karşılığı yok. Çok uzun bir yol kat ettik ve şampiyonluğa ulaştık. Ailelerimiz en değerlisi. Hepsine teşekkür etmek lazım. Burada geçen yıl çalışan bir Abdullah Avcı var. Abdullah Avcı’ya teşekkür etmek lazım. Mossoro ve Emre gibi bu sezon başında ayrılan oyuncuların da bu takımda emeği var. Herkese teşekkür ederim. İyi çalıştık ve pandemi sonrasında iyi döndük. 6 haftalık bölümü çok iyi geçirdik” diye konuştu.
AVRUPA MÜCADELESİNE VURGU YAPTIUEFA Avrupa Ligi hakkında da konuşan Buruk, “Avrupa Kupası’yla beraber devam ediyorduk ancak bu arayla beraber sadece lige odaklandık. Çok çalıştık ve karşılığını aldık. Şampiyonlar Ligi’ne katıldığımız için çok mutluyum. Avrupa Kupaları’nda hep Türkiye’yi temsil ediyoruz. İnşallah Manchester United’la güzel bir maç oynarız ve orada da yukarılara gideriz.” ifadelerini kullandı.

Orijinal haber kaynağı için; Son dakika haber – Milli Gazete

İlgili haberler:

Author: Hukuk Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir