Kategoriler: İnternet Medyası

Evlilik programından ‘cinsel saldırı’ çıktı

Evlilik programında tanıştığı kadını pavyonda çalışmaya zorladı.

Katıldığı bir televizyon kanalındaki evlliik programında tanıştığı kadınla Bursa’da birlikte olup, ardından da pavyonda çalışmaya zorladığı iddia edilen adam hakkında Ağır Ceza Mahkemesi’nde dava açıldı.

Olay, 36 yaşındaki Fatih Ş.’nin bir televizyon kanalında yayınlanan evlilik programına katılmasının ardından yaşandı. Fatih Ş. evlenmek üzere anlaştığı Sıdıka U.’yu Bursa’ya davet etti. Sıdıka U., Bursa’da evine yerleştiği ve birlikte olduğu Fatih Ş.’nin ertesi gün pavyonda çalışmasını istemesi üzerine polise gitti.

Polis merkezine yapılan şikayet üzerine Bursa Emniyet Müdürlüğü Ahlak Bürosu ekiplerince gözaltına alınan Fatih Ş., sevk edildiği adliyede tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Sıdıka U.’yu evlilik vaadiyle kandırıp, cinsel ilişkiye girdiği ileri sürülen Fatih Ş. hakkındaki soruşturmayı tamamlayan cumhuriyet savcısı, Bursa 4. Ağır Ceza Mahkemesi’nde “Hile yoluyla nitelikli cinsel saldırı” suçundan 3 ile 15 yıl arasında hapis cezası istemiyle dava açtı. Bu şekilde birçok programa katıldığı, bir çok kadınla birlikte olduğu öne sürülen Fatih Ş. hakkındaki dosyanın mahkeme tarafından kabul edilirse, uyanık adam önümüzdeki günlerde hakim önüne çıkacak.

Kaynak:AHT

Orijinal haber kaynağı için; Haber Hukuk

Benzer haberler: