Kategoriler: İnternet Medyası

Altınoluk Öğretmenevi fiyatı 2024! Nerede, oda seçenekleri

Altınoluk Öğretmenevi, Balıkesir iline bağlı Edremit ilçesinde yer almaktadır. Altınoluk Öğretmenevi, konumu itibarı ile ilgi gören bir tesis olarak bilinmektedir. Özellikle yaz aylarında yoğunluğu bulunmaktadır. Bu nedenle, Altınoluk Öğretmenevi’nde yaz aylarında konaklamak isteyenlerin önceden rezervasyon yapmaları önemlidir. Peki nasıl? Bu yazıda, tüm detayları sizlerle paylaşacağız.
Altınoluk Öğretmenevi Nerede?Balıkesir ilinin Edremit ilçesine bağlı olan Altınoluk Öğretmenevi, İskele Mahallesi, Akçam Caddesi No:99 adresinde yer almaktadır. 2021 yılında yıkılıp tekrar yapılan binasında misafirlerine hizmet veren bu tesis, ilçe merkezine 25 km, Balıkesir il merkezine ise 110 km uzaklıktadır. Denize sıfır konumda bulunan Altınoluk Öğretmenevi, Edremit Körfez Hava Alanı'na yaklaşık 33 km mesafededir. Şehirlerarası otobüsler ve dolmuş hatları aracılığı ile tesise kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir.
Altınoluk Öğretmenevi’nin ÖzellikleriAltınoluk Öğretmenevi, 20 odada toplam 60 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Odalarda; banyo, lavabo, sıcak su, televizyon, buzdolabı, kablosuz internet, elbise dolabı ve saç kurutma makinesi gibi olanaklar bulunmaktadır.
Genel olarak ise; dinleme salonu, yazlık çay bahçesi, yemekhane, restoran, plaj ve öğretmenler lokali gibi sosyal tesisler öğretmenevinde mevcuttur. Restoran 32 kişi kapasiteli olup, kahvaltı ve tabldot yemeklerin yanı sıra ızgara çeşitleri de sunulmaktadır. Restoran yaz döneminde hizmet vermektedir.
Otel bölümünde ise 4 kişilik ve standart odalar olmak üzere toplam 29 oda bulunmaktadır. Odalarda klima (ısıtma), televizyon, 24 saat sıcak su gibi imkanlar mevcuttur.
Altınoluk Öğretmenevi’ne Rezervasyon Nasıl Yapılır?Altınoluk Öğretmenevi’nde ön ödemeli rezervasyon uygulaması yapılmaktadır. Misafirler, uygunluk durumunu öğrenmek için 0 (266) 396 11 19 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirler. Rezervasyonun onaylanması için toplam konaklama ücreti yatırılmalıdır. Aşağıda havale yapmak için bilgiler verilmiştir:
Banka: Ziraat Bankası Altınoluk ŞubesiIBAN numarası: TR250001001427382951025025Bankamatik ya da banka şubesinden ücreti yatırmak isteyenler için ise banka bilgileri şöyledir:
Şube adı: Ziraat Bankası Altınoluk ŞubesiHesap adı: Altınoluk Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu MüdürlüğüŞube kodu: 1427Hesap no: 38295102-5025Konaklama bedeli kurum hesabına yatırıldıktan sonra geçici rezervasyonunuz onaylı rezervasyona dönüşecektir. Dekontun açıklama kısmına, konaklayacak olan kişinin ad ve soyadını yazmalısınız.
Altınoluk Öğretmenevi Oda Seçenekleri ve Ücretleri – 2024Altınoluk Öğretmenevi’nde odalar standarttır. Standart oda için 2024 ücretleri şöyledir:
Öğretmen: 750 TLKamu çalışanı ve öğrenci: 1000 TLSivil: 1250 TLAltınoluk Öğretmenevi’nde 4 kişilik odalar da bulunmaktadır. Bu odalarda konaklama yapacaklar için ücretler şöyledir:
Öğretmen: 3000 TLKamu çalışanı ve öğrenci: 4000 TLSivil: 5000 TLAltınoluk Öğretmenevi’ne giriş 14.00’dan itibaren yapılabilmektedir. Çıkış saati ise 11.00’dir. Kahvaltı, oda fiyatının içerisindedir. Altınoluk Öğretmenevi’nde 0-3 yaş ücretsiz, 4-6 yaş arası yarım ücret, 7 yaş ve üzeri için ise tam ücret tarifesi uygulanmaktadır.
Kamu çalışanlarının otel hizmetinden faydalanabilmesi için kamu kimliğini ibraz etmesi şartı bulunmaktadır. Öğretmenler ise öğretmen kimliğini ibraz etmelidir. Altınoluk Öğretmenevi’nde çiftler kalacak ise ve soyadları kimliklerde tutmuyor ise, evlilik cüzdanı ibraz etmeleri şartı bulunmaktadır.
Altınoluk Öğretmenevi İletişim BilgileriBalıkesir ilinin Edremit ilçesine bağlı Altınoluk Öğretmenevi'nde konaklamak isteyenler için iletişim kurabileceğiniz telefon numarası: 0266 395 14 44. Bu numarayı arayarak oda fiyatlarını öğrenebilir, rezervasyon yaptırabilir ya da tesis hakkında genel bilgi alabilirsiniz.

Orijinal haber kaynağı için; Son Dakika Haberler – Milli Gazete – Milli Gazete

Benzer haberler: