Dilekçe & Sözleşme & Program: Trafik Kazası Hasar Tespiti Dilekçesi örneği

Trafik Kazası Hasar Tespiti Dilekçesi örneği

Rate this File
Yükleyen: admin - 08-11-2010
Yazar Yazar Av.İlkgün Nurlu
Dosya Boyutu Dosya Boyutu Belirtilmemiş
Dilekçeler  Sözleşmeler Dilekçeler Sözleşmeler 31
+ Tam Sürümü İndir -
Hasar Tespiti Dava Dilekçesi (Trafik Kazaları için)
SULH HUKUK MAHKEMESİ SAYIN HAKİMLİĞİ’NE
SALİHLİ


TESPİT İSTEYEN………:.................. SALİHLİ

VEKİLİ…………………..:Avukat ............ /Salihli

KARŞI TARAF………….:
1-......./SALİHLİ(45 .. .... plakalı araç sürücüsü)
2-......../SALİHLİ(45... ....plakalı araç maliki)
3-... Sigorta A.Ş.,....... İSTANBUL

KONU……………………………….: Müvekkilin sevk ve idaresindeki 45 .... plakalı araçta trafik kazasından doğan maddi hasarın tespiti talebidir..

AÇIKLAMALAR………………….:

1- .... neticesinde maddi hasarlı trafik kazası meydana gelmiştir.

2-

3-

4-

HUKUKİ NEDENLER ……………..:Konuyla ilgili mevzuat hükümleri

SONUÇ VE İSTEK………………….:Yukarıda açıklamaya çalıştığımız nedenlerden dolayı,talebimizin kabulüyle,işin önemine binaen evrak üzerinde gerekli incelemenin yapılarak Sayın Mahkemece tayin edilecek uzman bir bilirkişi refakate alınarak,müvekkilin sevk idaresindeki 45 ... plakalı ... marka 2003 model araçtaki değer kaybının,hasarların,malzeme ve işçilik giderlerinin tespitine,karşı tarafa bilahare tebligat yaptırılmasına,yargılama giderlerinin ve ücreti vekaletin nazara alınmasına karar verilmesini saygılarımla arz ve talep ederim. 01.04.2008

TESPİT İSTEYEN VEKİLİ
Av......
EK:Vekaletname örneği.

Resim Dosyaları

Resim dosyası içermiyor.2022 tarihli Hukuk Blog |  Arabulucu |  Hukuk Kitapları |  Alman Hukuku |  Özel Güvenlik AŞ. |  İş İlanları |  Ankahukuk |  Psikolog |  Site Ekleme |  Sihirli Kadın |  Sağlık |  Satılık Düşecek Domainler |  Bayefendi |  Afternic Alanadı satış (Domain alımı) | 

™ Marka tescili, Patent ve Fikri mülkiyet hakları nasıl korunuyor?
Hukuki.Net’in Telif Hakları ve 2014-2022 yılları arası Marka Tescil Koruması Levent Patent tarafından sağlanmaktadır.
♾️ Makine donanım yapı ve yazılım özellikleri nedir?
Hukuki.Net olarak dedicated hosting serveri bilfiil yoğun trafiği yönetebilen CubeCDN, vmware esx server, hyperv, virtual server (sanal sunucu), Sql express ve cloud hosting teknolojisi kullanmaktadır. Web yazılımı yönünden ise content management (içerik yönetimi) büyük kısmı itibari ile vb olup, wordress ve benzeri çeşitli kodlarla oluşturulan bölümleri de vardır.
Hangi Diller kullanılıyor?
Anadil: 🇹🇷 Türkçe. 🌐 Yabancı dil tercüme: Masaüstü sürümünde geçerli olmak üzere; İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Hintçe, Rusça ve Arapça. (Bu yabancı dil çeviri seçenekleri ileride artırılacak olup, bazı internet çeviri yazılımları ile otomatik olarak temin edilmektedir.
Sitenin Webmaster, Hostmaster, Güvenlik Uzmanı, PHP devoloper ve SEO uzmanı kimdir?
👨‍💻 Feyz Pazarbaşı & Istemihan Mehmet Pazarbasi[İstanbul] vd.
® Reklam Alanları ve reklam kodu yerleşimi nasıl yapılıyor?
Yayınlanan lansman ve reklamlar genel olarak Google Adsense gibi internet reklamcılığı konusunda en iyi, en güvenilir kaynaklar ve ajanslar tarafından otomatik olarak (Re'sen) yerleştirilmektedir. Bunların kaynağı Türkiye, Amerika, Ingiltere, Almanya ve çeşitli Avrupa Birliği kökenli kaynak kod ürünleridir. Bunlar içerik olarak günlük döviz ve borsa, forex para kazanma, exim kredileri, internet bankacılığı, banka ve kredi kartı tanıtımları gibi yatırım araçları ve internetten para kazanma teknikleri, hazır ofis kiralama, Sigorta, yabancı dil okulları gibi eğitim tanıtımları, satılık veya kiralık taşınmaz eşyalar ve araç kiralama, ikinci el taşınır mallar, ücretli veya ücretsiz eleman ilanları ile ilgili bilimum bedelli veya bedava reklamlar, rejim, diyet ve özel sağlık sigortası gibi insan sağlığı, tatil ve otel reklamları gibi öğeler içerebilir. Reklam yayıncıları: ads.txt dosyası.
‼️ İtirazi kayıt (çekince) hususları nelerdir?
Bahse konu reklamlar üzerinde hiçbir kontrolümüz bulunmamaktadır. Bu sebep ile özellikle avukat reklamları gibi Avukatlık kanunu vs. mesleki mevzuat tarafından kısıtlanmış, belirli kurallara tabi tutulmuş veya yasaklanmış tanıtımlardan yasal olarak sorumlu değiliz.
📧 İletişim ve reklam başvuru sayfası nerede, muhatap kimdir?
☏ Sitenin 2022 yılı yatırım danışmanı ile irtibat ve reklam pazarlaması için iletişim kurmanız rica olunur.
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.