Dilekçe & Sözleşme & Program: Çocukla Şahsi Münasebetin Tesisi dilekçesi

Çocukla Şahsi Münasebetin Tesisi dilekçesi

Rate this File
Yükleyen: admin - 08-11-2010
Yazar Yazar Av.Esin Kılıç Şehirlioğlu
Dosya Boyutu Dosya Boyutu Belirtilmemiş
Dilekçeler  Sözleşmeler Dilekçeler Sözleşmeler 11
+ Tam Sürümü İndir -
Çocukla Şahsi Münasebetin (Kişisel İlişki) Tesisi dilekçesi örneği:
NÖBETÇİ AİLE MAHKEMESİ
SAYIN HAKİMLİĞİ’NE,

DAVACI :
VEKİLİ :

DAVALI :

KONUSU : Davacı ile çocuğu …… arasındaki kişisel
ilişkilerin yeniden düzenlenmesi hakkında talebimizdir.

AÇIKLAMALARIMIZ

1-Davacı müvekkilim ile davalı ……., …….. tarihinde evlenmişler, bu evlilikten ……. tarihinde …. isminde çocukları olmuştur. Müvekkil ile davalı ……Hukuk Mahkemesi’nin ……. sayı ve ……. tarihli kararı ile boşanmışlardır.

2- …….’nin müvekkilim ile birlikte kalması ilamda yer almıştır.

3-

4-

5-.Müvekkilim oğlu ile hiçbir hafta sonunu ve geceyi birlikte geçirememektedir.
.....
Bu durum karşısında müvekkil davacı ile oğlu …….. arasındaki kişisel ilişkinin yeniden düzenlenmesi için iş bu davayı ikame etme zorunluluğu doğmuştur.

HUKUKİ SEBEPLER : M.K. ve ilgili mevzuat.

DELİLLERİMİZ :….. Mahkemesi’nin … sayılı kararı, tanık ifadeleri ve her türlü yasal delil

SONUÇ VE İSTEM : Yukarıda açıklamaya çalıştığımız nedenlerden dolayı; Müvekkille oğlu ……’nin kişisel ilişkilerinin, hafta sonlarında geceleri dahil olmak üzere, milli - dini bayramlarda yine gece dahil olmak üzere, sömestr ve yaz tatillerinde daha uzun süre müvekkil yanında kalması için yeniden düzenlenmesine karar verilmesini saygı ile arz ve talep ederiz.

Resim Dosyaları

Resim dosyası içermiyor.2022 tarihli Hukuk Blog |  Arabulucu |  Hukuk Kitapları |  Alman Hukuku |  Özel Güvenlik AŞ. |  İş İlanları |  Ankahukuk |  Psikolog |  Site Ekleme |  Sihirli Kadın |  Sağlık |  Satılık Düşecek Domainler |  Bayefendi |  Afternic Alanadı satış (Domain alımı) | 

™ Marka tescili, Patent ve Fikri mülkiyet hakları nasıl korunuyor?
Hukuki.Net’in Telif Hakları ve 2014-2022 yılları arası Marka Tescil Koruması Levent Patent tarafından sağlanmaktadır.
♾️ Makine donanım yapı ve yazılım özellikleri nedir?
Hukuki.Net olarak dedicated hosting serveri bilfiil yoğun trafiği yönetebilen CubeCDN, vmware esx server, hyperv, virtual server (sanal sunucu), Sql express ve cloud hosting teknolojisi kullanmaktadır. Web yazılımı yönünden ise content management (içerik yönetimi) büyük kısmı itibari ile vb olup, wordress ve benzeri çeşitli kodlarla oluşturulan bölümleri de vardır.
Hangi Diller kullanılıyor?
Anadil: 🇹🇷 Türkçe. 🌐 Yabancı dil tercüme: Masaüstü sürümünde geçerli olmak üzere; İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Hintçe, Rusça ve Arapça. (Bu yabancı dil çeviri seçenekleri ileride artırılacak olup, bazı internet çeviri yazılımları ile otomatik olarak temin edilmektedir.
Sitenin Webmaster, Hostmaster, Güvenlik Uzmanı, PHP devoloper ve SEO uzmanı kimdir?
👨‍💻 Feyz Pazarbaşı & Istemihan Mehmet Pazarbasi[İstanbul] vd.
® Reklam Alanları ve reklam kodu yerleşimi nasıl yapılıyor?
Yayınlanan lansman ve reklamlar genel olarak Google Adsense gibi internet reklamcılığı konusunda en iyi, en güvenilir kaynaklar ve ajanslar tarafından otomatik olarak (Re'sen) yerleştirilmektedir. Bunların kaynağı Türkiye, Amerika, Ingiltere, Almanya ve çeşitli Avrupa Birliği kökenli kaynak kod ürünleridir. Bunlar içerik olarak günlük döviz ve borsa, forex para kazanma, exim kredileri, internet bankacılığı, banka ve kredi kartı tanıtımları gibi yatırım araçları ve internetten para kazanma teknikleri, hazır ofis kiralama, Sigorta, yabancı dil okulları gibi eğitim tanıtımları, satılık veya kiralık taşınmaz eşyalar ve araç kiralama, ikinci el taşınır mallar, ücretli veya ücretsiz eleman ilanları ile ilgili bilimum bedelli veya bedava reklamlar, rejim, diyet ve özel sağlık sigortası gibi insan sağlığı, tatil ve otel reklamları gibi öğeler içerebilir. Reklam yayıncıları: ads.txt dosyası.
‼️ İtirazi kayıt (çekince) hususları nelerdir?
Bahse konu reklamlar üzerinde hiçbir kontrolümüz bulunmamaktadır. Bu sebep ile özellikle avukat reklamları gibi Avukatlık kanunu vs. mesleki mevzuat tarafından kısıtlanmış, belirli kurallara tabi tutulmuş veya yasaklanmış tanıtımlardan yasal olarak sorumlu değiliz.
📧 İletişim ve reklam başvuru sayfası nerede, muhatap kimdir?
☏ Sitenin 2022 yılı yatırım danışmanı ile irtibat ve reklam pazarlaması için iletişim kurmanız rica olunur.
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.