PDA

Tam Sürüm Bilgisini Göster : Sahibinden.com üzerinden dolandırıldım | Hukukçu arkadaşlarımızdan fikir bekliyorum

Kungiman
19-08-2012, 22:03:10
Merhabalar.Sahibinden.com da bir üye tarafından dolandırıldım. Yıllardır webmaster yada net dünyasındayım ilkkez böyle bir kazık yedim. Hem Samsung galaxy s2 cihazım hem 200tl param gitti. En yakın karakola gittim polis ilgilenmedi . Savcılığa şikayette bulundum gerekli tüm ispatlarım ile. Savcıda güzelce dinledi en azından insaflı imiş çoğu suratsız oluyor.

Cep nosu sahibinden.com profili + kargo faturam + imei numaram + dolandırıcının kargo şubesinden aldığım ev adresi gibi şeyleri savcıya sundum. Sabah beri ciğerim kan ağlıyor. O paraları kazanırkan afedersiniz anam ağlıyor. Allah sız şu mubarek günde beni yaktı Allah da onu yaksın. Msn adresi bu : bana_fuss_yapma@hotmail.com sizde aldanmayın.

Eğer istenir ise sahibinden.comda özel mesajlaşmalarımız kayıtlı elimde + atm den 200tl para çektim 20-30dakika içindede kargonun içine koyup telefonla beraber kargolama yaptım.

Acaba paramı ve cihazımı alabilirmiyim? Yada toplam nakit miktarımı alabilirim. Nekadar zaman sürer bu işlem sonuçlanması. Toplamda 1200/1400TL civarı dolandırıldım. Bu işlemler sonucunda ben herhangi 1para ödemem gerekiyormu? Yoksa tüm masraflar dolandırıcıyamı ödetilir ben mağdurum sonuçta. Dava sonuçlansa bile bu kişinin mutlaka ceza almasınıda istiyorum. Lütfen yardımlarınızı esirgemeyiniz delirmek üzereyim