PDA

Tam Sürüm Bilgisini Göster : Arama motorundan web site kaydımı silmiyorlar...

the brave
26-06-2008, 20:18:50
2004 yılında kişisel bir web sitesi kurmuştum. kendi kişisel çabalarıyla kurmuş bir kişinin "web sitesi arama motoruna" kaydettim.

2005 yılında ise kişisel web sitemi kapattım ve bunuda web site sahibine 4-5 kez anlattım... ("artık bu web sitesi yayında değil, daha önce eklediğim kaydımın silinmesini istiyorum" diye...)

Ben bu şahsın arama motorunda yer alan web site linkimin ve ad soyadımın artı diğer bilgilerimin silinmesini istiyorum fakat silmiyor...
Artık 2004 yılında kurmuş olduğum web sitesi ile ilgili hiçbir bilginin bu arama motorunda yer almasını istemiyorum.

Bu konuda neler yapabilirim. Teşekkür ederim...

nikon
27-06-2008, 00:16:14
2004 yılında kişisel bir web sitesi kurmuştum. kendi kişisel çabalarıyla kurmuş bir kişinin "web sitesi arama motoruna" kaydettim.

2005 yılında ise kişisel web sitemi kapattım ve bunuda web site sahibine 4-5 kez anlattım... ("artık bu web sitesi yayında değil, daha önce eklediğim kaydımın silinmesini istiyorum" diye...)

Ben bu şahsın arama motorunda yer alan web site linkimin ve ad soyadımın artı diğer bilgilerimin silinmesini istiyorum fakat silmiyor...
Artık 2004 yılında kurmuş olduğum web sitesi ile ilgili hiçbir bilginin bu arama motorunda yer almasını istemiyorum.

Bu konuda neler yapabilirim. Teşekkür ederim...

hangi arama motoru acaba_?

the brave
27-06-2008, 10:12:56
yahoo.com, google.com gibi çok ünlü bir arama motoru değil...

nikon
27-06-2008, 12:19:45
..........

the brave
02-07-2008, 20:20:00
arkadaşlar bu konuda yardımcı olacak birisi yok mu ???

bunun site sahibine müeyyidesi var mı? bildirdiğim halde sil-mi-yor-lar... :(