PDA

Tam Sürüm Bilgisini Göster : Grevdeki işçi rapor parası alabilir mi?







sarikya
02-11-2007, 14:46:59
grevdeki işçi rapor parası alabilirmi

center
24-02-2008, 17:32:11
Akşam gazetesi yazarı Ali TEZEL'in bu konu üzerine alabileceğini ilişkin bir yazısını okumuştum araştırmanızda fayda vardır hatırladığım bu şekilde.

Harun Gür
24-02-2008, 20:01:57
506 sayılı Kanun 107. maddeye göre grevdeyken rapor alırsanız rapor paranızı alabilirsiniz.

Selamlar,

monica
29-03-2008, 01:18:14
Geçmiş yıllarda Toplu sözlesme görüşmelerin yapıldığı Aylarda Doktordan 30 günlük ıstırat almıştım (gırev olmadı) işverenle sendika anlaştıktan sonra arkadaşlar sözlesmeden doğan aylık farklarını aldılar fakat ben 30 günlük farkı alamadım Raporluydun diyerek iş yeri mutemedi ödeme yapmadı.
Böyle bir madde iş yasasında varmı? saygılarımla.