PDA

Tam Sürüm Bilgisini Göster : 23 Nisan

tuan96
23-04-2004, 15:18:50
Dünyamızda eşi benzeri olmayan 23 Nisan Çocuk Bayramını hediye eden Ulu önder Atatürk'e saygı ile anıyorum. Tüm çocukların da bayramını tebrik ederim...

Herkesin de bugün çocuklara daha da fazla sevgi göstermesini umut ediyorum..

Tüm çocukların gözlerinden öperim.... Nice 23 Nisan'lara..

Taylan Tuan

tuan96
23-04-2004, 15:23:10
Hocam commodore1tr,
sizin de 23 Nisan Çocuk Bayramı ile ilgili söyleyeceğiniz çok güzel yorumlarınız vardır..
Sevgilerimle..

Taylan Tuan

trip
21-04-2005, 19:54:52
"Küçük hanımlar, küçük beyler!
Sizler hepiniz geleceğin bir gülü,
yıldızı, bir mutluluk parıltısısınız!
Memleketi asıl aydınlığa boğacak
sizsiniz. Kendinizin ne kadar mühim,
kıymetli olduğunuzu düşünerek
ona göre çalışınız. Sizlerden
çok şeyler bekliyoruz."
Mustafa Kemal ATATÜRK

trip
21-04-2005, 19:57:15
23 NİSAN ULSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI geldi... genç beyinlerin bu konuda uyarılması dilkeğiylee....

dipdalga
22-04-2005, 02:39:18
İnşallah çocuklarımız katıksız, pürüzsüz Kemalistler olarak yetiştireceğiz. Yarınımızı dünümüzden başlatacağız ve Milli Eğitim, Milli Ekonomi ve Milli Savunmaya Kemalist değerlerle sahip çıkacağız.

trip
25-04-2005, 18:02:57
Herkese tesekkurler... Gösterdıgınız ılgı benı cok sasırttı..:(

unforgivable
26-04-2005, 14:33:48
Kucuklerimiz bizim yarınlarınlarımızın teminatıdır. Onları ne kadar iyi yetistirsek o kadar guvenle bakarız. bugunun cocukları yarının gelecegidir bu konuda dipdalgaya tamamen katılıyorum

deniz02
22-04-2007, 21:01:52
Çocuklara Armağan

Bir başka süslüydü İstanbul:
Bir başka nazlıydı bu gün,
Denizdeki kıpırtılara inat;
DALGALANAYIYORDU boğazda,
Ay-yıldızlı koca bir BAYRAK.

Şenlikler başlamıştı bile,
Sevinçliydi, çimenler,
Gülüyordu çiçekler,
Neşeliydi çocuklar,
Uçurtmalar uçuyordu;
Kuşlara inat...

Atatürk'ten ARMAĞAN
'Dünya Çocuk Bayramı'
İşte geldi 23 Nisan,
Kutlasın her İNSAN.

monica
22-04-2007, 22:25:04
Yarın 23 nisan bugünleri görünce daha iyi anlıyor insan.
commondore 1tr.Bilği hazinesi bizimle paylaştıkların için çok teşekkürler
sitemizdeki ATATÜRK VE CUMHURİYET Dostlarının bayramı kutlu olsun.

SEVGİLİ ATATÜRK.Yarın, Ulusal Kurtuluş Savaşını başlatmak üzere açtığın Türkiye Büyük Millet Meclisinin 87. yılını ve bizlere armağan ettiğin Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlayacağız
Bizleri sorar isen...
Demokrasi,demokrasiyi amaç değil araç olarak gördüğünü söyleyen bir kişinin iki dudağının arasında mecliste halkın yüzde 60'ı temsil edilmiyo.
Seçmenin dörtte birinin oyunu alan İslamcı bir parti,Meclisin üçte ikisini ele geçirdi;kendi kendine Cumhurbaskanı seçmeye karar vermiş.Cumhurbaskanlığı seçim süreci basladı ama ortada aday yok kimin aday olacağını bir tek kişi biliyo o da Basbakanlık koltuğunda oturan iktidardaki İslamcı Partinin genel baskanı.Kendi adamlarına kendisini mi Cumhurbaskanı seçtirecek yoksa kendisi gibi birini mi Çankaya'ya gönderecek diğe herkese çelik-çomak oynatıyor.
Çelik-çomak oynattığını açıkça söylüyor ve demokrasi budalaları da bu Başbakanın soytarısı olmuş halkı kandırmak için yazıyor, çiziyor,konuşuyor.
Cumhuriyet tehlikede
Laik Cumhuriyetin tehlikede olduğunu geçen hafta senin manevi huzurunda toplanan milyonlarca insan hepbir agızdan haykırdı ama iktidar ve iktidarın yalakaları duymazdan ve görmezden geldi.
Yarın ki bayramımızın bir adı Ulusal Egemenlik.
''Ulus'' sözcüğünü duyunca bunların tüyleri diken diken oluyor.
''Egemenlik'' dediğin zaman da Amerika birleşik Dvletlerinin ağzının içine bakıyorlar!!
Deliye süprülmemek için çokuluslu sermayenin kuklası, maşası, işbirlikçisi oldular.
Tershanelerimiz satıldı kalelerimiz ihaleye çıkarıldı, ordumuza çamur atıldı; Galet, delalet ve hatta hıyanet tüm yurdu sardı.
Bayramınızın öteki adı Çocuk Bayramı.
Bunlar çocuk diye öğrenci kılığına soktukları kazık kadar sakallı, imam hatip liselileri, 23 Nisan da devletin her koltuğuna oturtuyor, milletle resmen alay ediyolar.
23 Nisan da Kuran okuma yarışmaları yapıyorlar, çocuklara seslenirken senin adını anmıyorlar.
Çocuk yastaki gençleri katil yapıyor, din adına insanların bogazlarını kestiriyorlar.
Bunlar Cumhurbaskanlığı seçiminden sonra yeni bir Türkiye kuracaklarını ''TEBLİĞ'' ediyorlar.
Sevgili ATATÜRK;yarın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı...
Bu gidisin sonu iyi değil.
Belki 23 Nisanı son kez kutluyor olabiliriz sana layık olamadık.
Bizi AFFET.
Bu gidişin sonu. Deniz Som CUMHURİYET

deniz02
22-04-2007, 22:45:49
Bu gidisin sonu iyi değil.
Belki 23 Nisanı son kez kutluyor olabiliriz sana layık olamadık.
Bizi AFFET.
Bu gidişin sonu. Deniz Som CUMHURİYET

:)

Ne yaptınız Sayın Mehmet Emin Sezen;

Sezgilerinizden emin misiniz?!
Yok öyle şey...
Mehmetler öyle kolay kolay teslim olmazlar, olamazlar da...

Asla "son kez" değil, "23 Nisan Ulusal Eğemenlik ve Çocuk Bayramı" her zaman her yıl kutlanacaktır!..

Allah'ın izni ile...

monica
22-04-2007, 23:10:13
Başka bir aşk istemez
Aşkınla çarpar kalbimiz
Ey vatan,gözyaşların dinsin
Yetiştik çünkü biz

Av.Ergün Vardar
23-04-2007, 01:10:31
Milletimize ve bütün çocuklara kutlu olsun.

Atatürk diyor ki:

“Bütün cihan bilmelidir ki artık bu devletin ve bu milletin başında hiçbir kuvvet yoktur, hiçbir makam yoktur. Yalnız bir kuvvet vardır. O da millî egemenliktir. Yalnız bir makam vardır. O da milletin kalbi, vicdanı ve mevcudiyetidir.”

deniz02
23-04-2007, 01:47:59
iSTiKLAL MARŞI

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak
Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.
O benim milletimin yıldızıdır parlayacak!
O benimdir, o benim milletimindir ancak!

Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal!
Kahraman ırkıma bir gül... ne bu şiddet, bu celâl?
Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal.
Hakkıdır, Hakk'a tapan milletimin istiklal.

Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım;
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.

Garbın âfâkını sarmışsa çelik zırhlı duvar.
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imânı boğar,
'Medeniyyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Arkadaş, yurduma alçakları uğratma sakın;
Siper et gövdeni, dursun bu hayâsızca akın.
Doğacaktır sana va'dettiği günler Hakk'ın,
Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.

Bastığın yerleri 'toprak' diyerek geçme, tanı!
Düşün altındaki binlerce kefensiz yatanı.
Sen şehid oğlusun, incitme, yazıktır, atanı.
Verme, dünyâları alsan da bu cennet vatanı.

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
Şühedâ fışkıracak toprağı sıksan, şühedâ!
Cânı, cânânı, bütün varımı alsın da Hudâ,
Etmesin tek vatanımdan beni dünyâda cüdâ.

Rûhumun senden İlahî, şudur ancak emeli:
Değmesin ma' bedimin göğsüne nâ-mahrem eli!
Bu ezanlar-ki şehâdetleri dinin temeli-
Ebedî yurdumun üstünde benim inlemeli.

O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım.
Her cerîhamdan, İlâhî, boşanıp kanlı yaşım;
Fışkırır rûh-ı mücerred gibi yerden na'şım;
O zaman yükselerek arşa değer belki başım!

Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilâl!
Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helâl.
Ebediyyen sana yok, ırkıma yok izmihlâl;
Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet,
Hakkıdır, Hakk'a tapan milletimin istiklâl!

Mehmet Akif Ersoy

deniz02
23-04-2007, 01:48:42
23 NİSAN

İçinde coştuğumuz
Bir sel 23 Nisan
Yarına koştuğumuz
Emel 23 Nisan.

Baharın mutlu günü,
Yurdumun kutlu günü,
Neşelerin düğünü
Güzel 23 Nisan.

İnanarak yürekten
Hız aldık Atatürk'ten
Bizi alan yükselten,
Bir el 23 Nisan.

Ne mutlu bir millete,
Kavuştuk hürriyete,
Şanlı Cumhuriyete ,
Temel 23 Nisan...

Mehmet İhsan BULUR

deniz02
23-04-2007, 01:57:17
Özgürlük ve egemenlikten vazgeçmeye razı olan bir milletin sonu elbette felakettir , musibettir. Mustafa Kemal Atatürk

deniz02
23-04-2007, 01:58:02
HUKUKİ NET YÖNETİMİ NOTU:

BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN ÇOCUKLAR isimli şiir yazarı olan Ahmet Faruk TÜRKYILMAZ tarafından yayından kaldırılması talep edildiğinden buradan silinmiştir. (07-04-2009)

deniz02
23-04-2007, 01:59:08
Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir.

Mustafa Kemal Atatürk

deniz02
23-04-2007, 02:01:58
Milli egemenlik , milletin namusudur , onurudur, şerefidir. Mustafa Kemal Atatürk

monica
23-04-2007, 13:14:24
Ya İştiklal ya Ölüm !

Mustafa Kemal

Yurdumuzdan önce
Bayrağımızdan önce
Atatürk ü öğreniriz.
Acaba niye?

Çünkü,
Ne bayrağımız olurdu,
Ne yurdumuz kalırdı
Atatürk olmasaydı!

Aziz Sivaslı oğlu

Av.Duygu Tekay
02-05-2007, 12:34:11
Bu da bir başka 23 Nisan kutlaması. Küçük Melike'nin İstiklal Marşı'mızı nasıl okuduğuna dikkat edin lütfen. Atatürk'ün kızlarından o da...

http://www.youtube.com/watch?v=swLE1EjayTA

Mehtap Deniz
22-04-2008, 23:18:17
Cumhuriyetin ilk adımı olan TBMM'nin açılış yıldönümü hepimize kutlu olsun!

http://www.cnnturk.com/images/turkiye/icresim22.jpg

Gökhan Kartal
23-04-2008, 00:56:35
Tüm çocuklarımızın Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.

Av.Başak Şahin
23-04-2008, 11:12:10
Egemenliği Türk Milletine izafe eden, millet egemenliğinin sembolü olan TBMM'nin açılış yıldönümünü de çocuk bayramı olarak bize hediye eden, dolayısıyla egemenliği GENÇ BEYİNLERE emanet eden Atatürk'ümüzü sevgiyle, saygıyla, minnetle, coşkuyla, özlemle, mutlulukla, kıvançla anıyorum. Bayramımız kutlu olsun...

Av.Dilek Kuzulu Yüksel
23-04-2008, 12:39:02
Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kuruluşunun 88. yıldönümü, Ulusal Egemenlik ve çocuklarımızın bayramı kutlu olsun... Yüce Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'e minnet, saygı ve özlemle...

commodore1tr
23-04-2008, 15:38:24
Umarımki yarının büyükleri çocuklarımız mutlu çağdaş bir ülkede yaşama şansını bulurlar.

monica
22-04-2009, 22:48:23
Türk Milleti yeni bir iman ve kesin bir milli azim ile yeni bir devlet kurmuştur. Bu devletin dayandığı esaslar Tam Bağımsızlık ve Kayıtsız Şartsız Milli Egemenlikten ibarettir. Yeni Türkiye devletinin yapısının ruhu Milli Egemenliktir. Milletin Kayıtsız Şartsız Egemenliğidir...’ Gazi Mustafa Kemal Atatürk

http://img143.imageshack.us/img143/2100/23nisan2dl7.jpg

Mehtap Deniz
22-04-2009, 23:47:38
23 Nisan

Baharın mutlu günü
Yurdumun kutlu günü
Neşelerin düğünü
Güzel 23 Nisan

İnanarak yürekten
Hız aldık Atatürk’ten
Bizi ona yükselten
Bir el 23 Nisan

(alıntıdır)

Bugün de çocuk olalım,

Yaşasın 23 Nisan...

av.ferda
23-04-2009, 07:08:55
23 Nisan; çocukluğumun en heyecanla beklediğim bayramıydı.Okuduğum okulda bu önemli gün büyük bir çoşku ve sevinçle karşılanır, ilçedeki tüm okullar çeşitli gösterilerle veya yürüyüş ile bayramı kutlardı...23 Nisan günü hava yağmurlu ise sevincimizin yerini bir parça burukluk alır, bu günü okulun salonunda yapılan etkinliklerle kutlardık. Hava güzel ve özellikle güneşliyse, değmeyin keyfimize..
Anne babalarımız da tören alayı boyunca; peşimiz sıra çocuklarına eşlik eder bu güzel bayramı çektikleri fotoğraflarla ölümsüzleştirirlerdi.Bazen o fotoğraflara baktığımda cılız bacaklı halimi görürüm de nasıl o kadar uzun yolları katetmişim diye düşünürüm. Tabi cevabını bilirim; bayramın anlamı ve yarattığı çoşku ve heyecanla yorgunluk duyamazdık bile...
İstanbul'da şu anda hava kapalı ve yağmurlu.Umarım tören saatine kadar hava düzelir ve çocuklar güneşli bir havada bayram çoşkusunu doyasıya yaşarlar.

ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN..

Harun Gür
23-04-2009, 07:41:16
Ülkede 10.000.000 kişi okuma yazma dahi bilmezken, her dört kadından biri okuma yazması olmayan cahiller tayfası içerisinde yer alırken, eğitim Milli Eğitim olmaktan çıkarılmış ve bazı odakların eline teslim edilmişken, ÇYDD, ÇEV gibi kuruluşların fedakarca çalışmaları desteklenmeyi ve takdiri hakederken, bu kamu yararına olduğu Kanunla açıklanmış sivil toplum örgütlerinin yöneticilerini içeri atıyor, evlerini, işyerlerini arama adı altında talan ediyorsak, geleceğimizi karartıyoruz demektir.

Bütün bunlar, bu güneş tutulması gelir geçer,

her kederin tesellisi bulunur
insan ne kadar sevse unutabilir
mevsimler gelir geçer,yıllar geçer
sen de unutursun bir gün gelir
her şeyi, evet her şeyi unutabilirsin
hatta bütün yazdıklarımı, satır satırını
kalırsa içinde bir derin sızı kalır

Derin sızı ve ayrılıkların yaşanmayacağı bir memleket umuduyla, geleceğimizin yıldızlarının bayramını kutluyor, onlara güveniyor, gözlerinden öpüyorum.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nız kutlu olsun.

Mehtap Deniz
23-04-2009, 14:10:24
Bugün 23 Nisan, Site Geziyor İnsan: ÇOCUKLARA TAVSİYE EDİLEN SİTELER... (http://www.hukuki.net/modules.php?name=Reviews&file=viewarticle&op=newarticle&id=2258)

Bizim de Hukuki. Net'imiz sağ olsun!

Gençliğimizi yaşayabilsek bari...

Devrim Sinan Karavelioğlu
23-04-2009, 15:33:22
Çocuklar başta olmak üzere cumhuriyeti seven herkese kutlu olsun!

Mehtap Deniz
23-04-2009, 22:02:04
Minik Cumhurbaşkanı muhabiri azarladı

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 23 Nisan nedeniyle koltuğunu minik öğrencilere devretti:

Koltuğa ilk oturan Nuh Eskiyapan İlköğretim Okulu 4. sınıf öğrencisi Büşra Kılıç, kendisini 'Türkiye'nin ilk bayan ve 12. cumhurbaşkanı' olarak takdim etti. Minik Büşra'nın, siyaset içerikli soru soran gazeteciyi, "Ben daha çocuğum, neden bunları bana soruyorsun' sözleriyle azarlaması herkesi güldürdü.

Daha sonra koltuğa oturan Türk-İş Blokları İlköğretim Okulu öğrencisi Berk Kıvılcım ise, Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik'e okulu olmayan köylere okul yapılması talimatını verdi. Çocuklarla yakından ilgilenen ve oldukça neşelendiği gözlenen Cumhurbaşkanı Gül, bir süreliğine de olsa kaptırdığı koltuğuna yeniden oturarak, çocuklara iltifat etti. Gül, "Büyüyünce büyük işler yapacaksınız. Buraya neşe ve güzel kokular getirdiniz. Hepiniz hayat boyu neşeli ve mutlu olun" diye konuştu.

http://www.haber7.com/haber/20090423/Minik-Cumhurbaskani-muhabiri-azarladi.php

Gökhan Kartal
23-04-2009, 22:33:35
Hep birlikte, neşe içerisinde daha nice 23 Nisan'lara...

Mehtap Deniz
23-04-2009, 22:55:43
'Küçük Başbakan’lardan:

- Savaş olmayan bir dünya...

1 Mayıs’ta işçilerin Taksim’e çıkmak istemelerine ilişkin ise yeni Başbakan’ın yanıtı sert oldu;

- İNŞALLAH TAKSİM’E ÇIKMAZLAR...

Kadın Başbakan, Türk kadınını temsil etmekten büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Revizyon iddialarına da yanıt veren küçük Başbakan’ın,

- Daha yeni oturdum. Şimdi revizyondan bahsetmeyelim

http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalDetay&ArticleID=932675&Date=23.04.2009&CategoryID=77

Gökhan Kartal
24-04-2009, 00:59:08
23 Nisan rektörü çabuk büyümüş...

23 Nisan'da rektör koltuğuna oturan ilkokul öğrencisinin ilk isteği yakınına torpil istemek oldu.

Devamı... (http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalDetay&ArticleID=932659&Date=24.04.2009&CategoryID=77)

Mehtap Deniz
24-04-2009, 20:35:45
Konya'daki 23 Nisan kutlamaları renkli görüntülere sahne oldu

İl Milli Eğitim Müdürü Halil Şahin'in günün anlam ve önemine dair konuşmasından sonra öğrenciler şiirler okudu. Daha sonra Garnizon Komutanlığı bandosu eşliğinde öğrenciler tarafından geçit töreni yapılırken, yöresel kıyafetler giymiş çocuklar dikkat çekti. Bandonun Hadise'nin Düm Tek Tek (http://video.haberturk.com/Video.aspx?v_ID=38965&k_A=haberturk) parçasını çalması ise izleyenlerden alkış aldı.

Devamı: http://www.haberturk.com/haber.asp?id=142490&cat=110&dt=2009/04/23

Av.Abbas Bilgili
25-04-2009, 01:48:08
http://www.milliyet.com.tr/Yasam/SonDakika.aspx?aType=SonDakika&ArticleID=1087061&Date=24.04.2009&b=Minik%20Gul,%20toren%20ayakkabisini%20unuttu%20T urkiye%20ayaga%20kalkti&KategoriID=15&ver=18

Mehtap Deniz
25-04-2009, 22:58:43
Napoli'de çocukların 23 Nisan coşkusu

Napoli'deki NATO Müşterek Kuvvet Komutanlığı Karargahında görev yapan Türk askerlerince yapılan kutlama etkinliği büyük ilgi gördü. Kutlamalara, Napoli'deki toplam sekiz okuldan yaklaşık 350 öğrenci katıldı. NATO Müşterek Kuvvet Komutanı Oramiral Mark P. Fitzgerald'ı ve Kurmay Başkanı Korgeneral Eduardo Zamarripa'yı makamlarında ziyaret eden öğrenciler, kutlama şenliğini de karargahın içindeki futbol sahasında yaptı.

Devamı: http://www.haber7.com/haber/20090425/Napolide-cocuklarin-23-Nisan-coskusu.php

Av.Selin Çam
22-04-2010, 19:19:49
Çocuklarımızın ve bütün ulusumuzun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı en içten duygularımla kutlarım.

salpyilmaz
22-04-2010, 21:22:13
Ben de degerli hukukcumuzun dileklerine katiliyor, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Cocuk Bayrami'ni en icten duygularimla kutluyorum...

monica
23-04-2010, 04:58:04
Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kuruluşunun 88. yıldönümü, Ulusal Egemenlik ve çocuklarımızın bayramı kutlu olsun... Yüce Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'e minnet, saygı ve özlemle...

http://img26.imageshack.us/img26/8168/23nisan4.jpg

Yanda eski harfli 22 Nisan 1927 tarihindeki Milliyet gazetesinde, 23 Nisan çocuk günüdür başlıklı haber görülmektedir. Fotoğrafın altında da Abdülhak Hamid'in şu şiiri vardır. Biz de bu güzel şiirle bitirelim söyleyeceklerimizi.
Çocuğa kim demiş küçük şeydir.
Bir çocuk belki en büyük şeydir.
Abdülhak Hamid

http://www.medyakolik.org/content/resim/nisan2009/23nisan_tarihi.jpg
Kaynak:
Yılmaz Koç
İletişim Tarihçisi
yilmazkoc@medyakolik.org

Av.Emrah Yavuzcan
23-04-2010, 10:38:18
Kutlu olsun. :)

Av.Başak Şahin
23-04-2010, 11:23:31
Küçük hanımlar,küçük beyler !
Sizler hepiniz geleceğin bir gülü,yıldızı,mutluluk parıltısınız!
Memleketi Asıl aydınlığa,boğacak sizsiniz.
Kendinizin ne kadar mühim,kıymetli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız.
Sizlerden çok şeyler bekliyoruz.

Mustafa Kemal ATATÜRK

Ne kadar büyüsek de;
Hep O'na layık büyük çocuklar olmamız,
Ve egemenliğimizi ilelebet yaşatmak ve O'nu daima hatırlamamız dileğiyle...

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'mız kutlu olsun...

çoban
23-04-2010, 11:42:42
Ulusal Eğemenlik ve Çocuk BAYRAMI kutlu olsun.

monica
23-04-2013, 20:30:38
Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere milli mücadelede emeği geçenleri rahmetle anar,
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı KUTLARIM.

"Bu memleket tarihte Türktü, bugün de Türktür ve sonsuza kadar Türk olarak yaşayacaktır.
23 Nisan, karanlıktan aydınlığa kavuştuğumuz gündür.
Atatürk’ün 1922′de Bursa’da çocuklara seslenişi: Küçük hanımlar, küçük beyler.. Sizler hepiniz, geleceğin bir gülü, yıldızı, bir bahtının aydınlığısınız. Memleketi asıl aydınlığa gark edecek sizsiniz. Kendinizin ne kadar önemli, kıymetli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız. Sizlerden çok şeyler bekliyoruz; kızlar, çocuklar! Milli egemenlik milletin namusudur, şerefidir, haysiyetidir.

monica
22-04-2015, 20:57:38
Dünyamızda eşi benzeri olmayan 23 Nisan Çocuk Bayramını hediye eden Ulu önder Atatürk'e saygı ile anıyorum. Tüm çocukların da bayramını tebrik ederim...

Herkesin de bugün çocuklara daha da fazla sevgi göstermesini umut ediyorum..

Tüm çocukların gözlerinden öperim.... Nice 23 Nisan'lara..

Taylan Tuan

Nice 23 Nisan'lara..Mustafa Kemal Atatürk'e minnet, saygı ve özlemle...

Av.İsmail Arslan
23-04-2015, 09:38:55
Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız hepimize kutlu olsun.