PDA

Tam Sürüm Bilgisini Göster : SAYIN ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE!

Av.Esin Kılıç
22-07-2006, 17:12:15
Bu Forum alanımız sadece "Yasal Mevzuata ilişkin bilgi, yorum, düşünce, temenni ve eleştiriler"iniz için açılmıştır. Lütfen bu konu kapsamı dışındaki iletilerinizi bu forum alanına yazmayınız.
Sitemizdeki ana forum başlıkları kapsamına girmeyen iletilerinizi, "Diğer Hukuki Sorular" başlıklı forum alanına ekleyiniz. Aksi takdirde iletileriniz silinecektir.
Saygılarımızla,

murat1994
06-11-2006, 21:35:09
benim bir sorum olacak ben 2000 yılında nüfus kağıdımı kaybettim ve aynı yıl içinde de nüfus kağıdımın yenisini çıkardım ama bu kaybettiğim nüfus kağıdını biri bulmuş ve benim nüfus kağıdımla kendine turkcell den faturalı bir hat satın almış ve bu adam bu aldığı faturalı hattın borcunu günümüze kadar hiç ödememiş ve turkcell de kimlik bilgilerine dayanarak benim adresimi bulmuş ve bana bu borcu ödemezseniz icraya veririz diye bir kağıt yollamış benim ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanızs evinirim

admin
06-11-2006, 22:32:42
Sayın murat1994 sadece nüfus cüzdanınızı değil, foruma yazacağınız yeri de unuttunuz sanırım. Sayın Av.Esin Kılıç Erdoğan'ın yazısı okunabiliyor mu sizce ?