PDA

Tam Sürüm Bilgisini Göster : Cevap: METİN2 BİLİŞİM DOLANDIRICILIĞI

faruk4466
18-12-2013, 20:10:36
ARKADAŞLAR SİZCE SAVCILĞA ŞİKAYET ETSEM NE OLUR OLAYI KISACA ANLATAYIM

30-11-2013 cumartesi günü www.metin2bilişim.com adlı sitede 3 aylık oyun kiralamak için 50 TL yatırdım.Parayı yatırmadan önce www.metin2bilişim.com adlı sitenin yöneticisi ile canlı destekte adını Hasan SARITAŞ olduğunu söyleyen şahısla yazıştım."Hasan Bey sitenizde metin2 adlı oyunu 3 ay kiralayacam parayı yatırdıktan sonra oyunum ne zaman açılır dedim bana 30 dakikaya oyununuz açılır dedi bende tamam dedim" ve parayı aşağıda belirttiğim ziraat bankası hesap numarasına yatırdım. Sitesindeki cep telefon numarasını aradım meşgul çalıyordu.Ertesi günü bekledim tekrar canlı destekte görüştüm ve bana şöyle dedi."Oyununuzu akşam 19:00 yada 20:00 teslim edecem dedi." Bende o saati bekledim Hasan Bey'den bir ses çıkmadı. 02-12-2013 tarihinde tekrar canlı destekte Hasan Bey'e şunları söyledim."Eğer size yatırdığım 50 TL yi geri iade etmezseniz sizi savcılığa verecem dedim ve bana şu yanıtı verdi. "ok güle güle ."

BU OLAY BENİM NE GİBİ KARIM YADA ZARARIM OLUR ?

UZMAN KİŞİLER CEVAP BEKLİYORUM SİZDEN

Arif Baltacı
29-12-2013, 03:25:20
Görüşmenin kayıtları ve parayı yatırdığınız dekont ile birlikte savcılığa başvurun. Bu şekilde karşı taraf paranızı iade eder. Bu bedel için ceza almayı göze alamaz. Ve sizden sonra da birilerini dolandırmaya cesaret edemez.