PDA

Tam Sürüm Bilgisini Göster : Facebook Şifre Yenileme Talep Maili

eveline
21-10-2013, 11:17:24
Merhaba . Facebook üzerinden birşey denerken yanlışlıkla tanıdıgım birinin facebook'u için kendisine bilgisayarım üzerinden şifre yenileme maili gönderildi. Kendisinin ne mailine ne de facebook una girdim. Şifre yenileme maillleri bildigim kadarıyla facebook üzerinden gönderiliyor. Karsı taraf ben şifre yenileme talebinde bulunmadım diyerek savcılıga başvurabilir mi? Başvurduğu takdirde ip adresim tespit edilebilir mi? Facebook ve mailine herhangi bir şekilde girmediğim için hakkımda suclama yapılabilir mi? Cevabınız için şimdide teşekkürler.

eveline
21-10-2013, 16:03:54
Cevap verecek kimse yok mu?

Erdoğan Kırcalı
21-10-2013, 16:32:08
O kişinin facebook hesap adını , kendi bilgisayarınızda facebook sayfasında girip, şifremi unuttum seçeneğini kullandınız yani, öyle mi?

eveline
21-10-2013, 16:53:36
O kişinin facebook hesap adını , kendi bilgisayarınızda facebook sayfasında girip, şifremi unuttum seçeneğini kullandınız yani, öyle mi?

evet öyle yaptım. Ama mailine falan herhangi bir şekilde girmedim.

- - - Updated - - -

evet öyle yaptım. Ama mailine falan herhangi bir şekilde girmedim.

Erdoğan Bey, yanıtlarsanız çok sevinirim. Bir haftadır kafamdan çıkmadı bu konu.

Erdoğan Kırcalı
22-10-2013, 06:19:50
Çokta kolayca yanlışlıkla yapılabilecek bir işlem değil aslında :)
savcılığa elbette suç duyurusunda bulunabilir ama ortada bir suç yok, savcılığın konuyu incelemeye gerek göreceğini sanmıyorum