Hukuki Net hukuk forumları adresi değişmiştir; Yeni Hukuk Forumları Hukuki.NET - Hukuk Fakülteleri Sınav Soruları

Hukuk Forumları.
Üye Adı :
Şifreniz :
Şifreyi Anımsa

Üye Kayıt
  Anasayfa   Portal   Forumlar   Yönetim   SSS     Üye Kayıt
YENİ HUKUKİ NET : Hukuk Portalı  | Anasayfa  | Hukuk Forumları  | Hukukçu Blogları  | Aktif Konular  | Haberler  | Hukuk Ansiklopedisi  | Hukuk Arama  | Anketler  | Hukuk Siteleri  | Anketler  | Hukuk ilanları  | Dilekçeler ve Hukuk Programları  | Hukuk Terimleri

| Üye | Aktif Üyeler
Forum Kategorileri | Forum Arama | Programlar  |
Hukuk Arama Motoru | Site Ekle | Hukuk Güncel Haber | Mevzuat | Kanun | Khk. | Tüzük | Yönetmelik | İçtihat | Yarışma | Ne Yeni ? | Dizin 
 Tüm Forumlar
 Hukuki Forumlar
 Hukuk Eğitimi
  Hukuk Fakülteleri Sınav Soruları
   Bu Foruma Tüm Üyeler YENİ KONU Ekleyebilir.
   Bu Foruma Tüm Üyeler YANIT Ekleyebilir.
Yazar Konu  

alisinkay

Eklenme - 27/09/2004 :  10:10:44  Profili Göster  alisinkay adlı üyenin Web Sitesi  alisinkay adlı üyeyi arkadaş Listesine Ekle
Sanırım pekçok öğrenci arkadaş farklı fakültelerden bu foruma katılıyor.Bu bölümde fakültelerin vize ve final sorularını paylaşıp değerlendirsek nasıl olur?

Namus lekesi değil alnımda gördüğünüz,
Vurulmuşum, vurulmuş düşmüşüm güpegündüz.
Şakağımdaki kansa, o benim gülüşümdür,
Namert sürünmektense, erkekçe ölüşümdür.
 İleti: 1978  ~  Kayıt Tarihi: 05/06/2003  ~  Son Ziyareti: 17/11/2008 Uygunsuz ileti bildir 

Nilgül Saraç

1   Eklenme - 27/09/2004 :  12:19:58  Profili Göster  Nilgül Saraç adlı üyenin Web Sitesi  Nilgül Saraç adlı üyeyi arkadaş Listesine Ekle
sonunda çalışmaya başlayacağını görmek güzel
sana bizim fakültenin sınav soruların da gönderirim

nilgul
 İleti: 441  ~  Kayıt Tarihi: 16/08/2004  ~  Son Ziyareti: 20/06/2006 Uygunsuz ileti bildir  Sayfanın En Üstüne Git

alisinkay

2   Eklenme - 27/09/2004 :  13:31:26  Profili Göster  alisinkay adlı üyenin Web Sitesi  alisinkay adlı üyeyi arkadaş Listesine Ekle
:O okuldan atılacağım yoksa napayım

Namus lekesi değil alnımda gördüğünüz,
Vurulmuşum, vurulmuş düşmüşüm güpegündüz.
Şakağımdaki kansa, o benim gülüşümdür,
Namert sürünmektense, erkekçe ölüşümdür.
 İleti: 1978  ~  Kayıt Tarihi: 05/06/2003  ~  Son Ziyareti: 17/11/2008 Uygunsuz ileti bildir  Sayfanın En Üstüne Git

Emrah Yavuzcan

3   Eklenme - 14/11/2004 :  11:21:37  Profili Göster  Emrah Yavuzcan adlı üyenin Web Sitesi  Emrah Yavuzcan adlı üyeyi arkadaş Listesine Ekle
eee... sınav sorularını ne zaman paylaşacağız arkadaşlar, ben ilkini gönderiyorum.

Gazi Hukuk Borçlar Özel 2003 Vize Soruları

1- Taksitle satımda, taksitlerin ödenmemesi durumunda geri kalan tüm
taksitlerin mumaccel olabilmesini Borçlar Kanunu ve Tüketicilerin
Korunması Hakkındaki Kanun açısından açıklayınız.(20)
2- Satıcının temerrüdünde, satımın ticari satım olmasına bağlanan
sonuçları açıklayınız.(25)
3- Numune üzerine satım ile tecrübe ve muayene şartı ile satımı
karşılaştırınız.(14)
4- Kapıdan satışlardan cayma hakkı ile ilgili bilgi veriniz.(20)
5- Aşağıdaki hallerde mülkiyet hakkının ne zaman intikal edeceğini
belirtiniz.(21)
a- Teferruat niteliği taşıyan menkullerin, gayrimenkul ile birlikte
satımı,
b- Teferruat niteliği taşımayan menkullerin, gayrimenkul ile birlikte
satımı,
c- Gayrımenkulün cebri artırma yolu ile satımı
d- Menkulün cebri artırma yolu ile satımı
e- Menkulün ihtiyari açık artırma yolu ile satımı
f- Gayrımenkulün ihtiyari açık artırma yolu ile satımı
g- Gayrımenkulün ihtiyari özel artırma yolu ile satımı

en iyiyi bulmak için çalışırken, iyiyi kaybetmeyin...
 İleti: 1744  ~  Kayıt Tarihi: 27/07/2003  ~  Son Ziyareti: 29/11/2007 Uygunsuz ileti bildir  Sayfanın En Üstüne Git

mistik1907

4   Eklenme - 14/11/2004 :  13:46:44  Profili Göster  mistik1907 adlı üyenin Web Sitesi  mistik1907 adlı üyeyi arkadaş Listesine Ekle
yavuz 2.sınıf ğrencisiyim.bana ocak ayına kadar idare-ceza-borçlar vize sorularını yollayabilirmisin?yardımını bekliyorum

mistiklow
 İleti: 2  ~  Kayıt Tarihi: 02/10/2004  ~  Son Ziyareti: 12/02/2005 Uygunsuz ileti bildir  Sayfanın En Üstüne Git

ulas068

5   Eklenme - 19/04/2006 :  18:30:36  Profili Göster  ulas068 adlı üyenin Web Sitesi  ulas068 adlı üyeyi arkadaş Listesine Ekle
slm arkadaşlar bana çok acil olarak hakan pekcanı tezin sınav soruları lazım bi zahmet elinde olan varsa yollasın yoksa ben contayı sıyırıcam...[^]
  1  ~  Kayıt Tarihi: 19/04/2006  ~  Son Ziyareti: 19/04/2006 Uygunsuz ileti bildir  Sayfanın En Üstüne Git
  Konu  

Hızlı Geçiş:
 Image Forums Snitz Forums 2000

Avukat hukuk mevzuat kanun içtihat

Avukatlar hukuk mevzuat yasa law legal
Hukuki Net

Wiki Blog Legal News directory Turkish Law in English Mevzuat Hukuk Arama Motoru

© Hukuki NET - Ulusal ve uluslararası Hukuk Sitesi olma özelliğiyle gerek avukat gerek diğer hukukçu arkadaş ve gerekse vatandaşlara ev sahipliği yapan, eğitim ve bilimsel alışveriş yapma amaçlı özel bir " Hukuk Rehberi " dir. İçeriğinde hukuk dallarına göre kategorize edilmiş mevzuat, makale, kanun, hukuk forum, hukuk sözlüğü, hukuk programları ve hukuk siteleri dizini bulunan bir hukuk bilgi bankası sistemidir.
© Hukuki Net internette ve Türk hukukunda bir marka olmakla birlikte ticaret veya iş amaçlı bir site olmayıp, herhangi bir ticari kurum, kuruluş, bilgisayar programı firması vb. tarafından desteklenmemekte, finans kaynağı reklam ve ekseriyetle site yönetimi olan, ücretsiz ve açık kaynak nitelikli bir hukuk sitesidir. Bununla birlikte Sitenin tüm hakları saklı olup, telif hakkı içeren içeriği izinsiz yayınlanamaz, kopyalanamaz.
© Siteden yararlanmakla kullanım sözleşmesini kabul etmiş sayılmaktasınız. © Hukuki NET - Turkish Legal NetWork and Law Resources .

Hukuki NET Managed Dedicated Server Hizmetleri Netdirekt Hosting tarafından karşılanmaktadır.