merhabalar, eski iş yerim başka bir şirket daha kurdu ve araç satın aldı banka hesabı olmadığı için kgs sini benim hesap üzerinden aldık bir kaç kere ben gidemediğim için şirket arkadaşıma şifresini söyledim kgs için para yatırdı otomatik ödeme talimatı da verdim hesabımdam,2009 haziranda işten ayrılırken kartım özel eşyalarım arasında kalmış,2009 temmuzda başka iş yerinde işe başladım ve kendileri ile hiçbir bağım kalmadı özellikle hgs yi kullanmayın yenisini alın dedim tamam dediler 5 yıl yanlarında çalıştım güvendim onlara. 2009-2013 senelerinde benim iznim olmadan sürekli eksi hesaptan kgs yi kullanmışlar , önceleri atm den, kartın süresi dolunca banka veznesinden para yatırmışlar cüzdan çıkartmışlar hiçbir dekontta ne imzam ne adım var bu süre zarfında bankanın önünden geçmedim milyonlarca açılıp kullanılmayan hesaptan biri ve 2013de eksi hesap yüzünden kanuni takibe alınmışım kara listeye düşmüşüm bir şekilde durumu ört bas etmişler asla bildirim gelmedi geçen hafta araç almak için kredi istediğimde durumu öğrendim ben bu hesabı kullanmadım dedim bankaya gidip hareketleri çıkarttım 3 yıl boyunca kullanılmış.Şimdi gittiğim hiç bir banka kredi vermiyor kanuni takiplisin diyor çok acayip ama benim bu durumdan yeni haberim oluyor.2014 de aracın olduğu şirket tesviye edilmiş ana şirket duruyor ortaklar aynı değişmemiş kanuni yoldan hakkımı nasıl arayabilirim bana verdikleri zararın maddi ve manevi dava değeri ne olur? adımı nasıl temize çıkarabilirim ?