Selam ben iş yerimde çok kötü bir olayla zorla istifa edildim. Birkaç gün önce iş yerimden müdürle tartıştım sonra işten çıkarken motorumun yanına bir poşet koyulmuş bende fark etmedim ve çıkarken beni durdurdular ve o poşetteki eşyaları benim oraya koydugumu yani çaldığımı söylediler. Bende çalsaydım alır evime götürürdüm dedim ve evime gittim. daha sonra akşam beni tekrar çağırdılar. bana onları benim çaldığımı söylediler ve istifa etmemi söylediler. Bende hayır deyince yanındaki 4 çalışanı ile birlikte müdür beni darp ettiler ve zorla evrağa imza attım. hemen doktordan darp raporu aldım ve karakola şikayet ettim. tabi ben şikayet ettikten sonra onlarda şikayetçi oldular. ifadeye çağrıldılar müdür sinirle beni dövdüğünü itiraf etti. avukatım diğer kişilerin ifadelerini de kontrol edelim dedi %80 bizim kazanıcağımızı söyledi. şuan kamu davası açıldı. Sizin gibi yasaları bilen insanlardan da görüş almak istiyorum. ben ne yapmalıyım sizce dava da sonuç ne olur? tazminat davası açmak istiyorum bu yüz kızartıcı iftira için ? ne olur sizce lütfen bilgilendirin beni ?

Teşekkür ederim..