Değerli Hukukçu ve Hukuk sever arkadaşlarım. sizlerle 2007 yılından beri bazı hukuki hususları ve görüşleri paylaştık ve birbirimize yardımcı olduk. Ancak şimdi anlatacağım husus baya bir farklı çünkü kayınçomun bir devlet bankasında bulunan yüksek miktardaki mevduatından habersiz ve izinsiz bankada çalışan bir memur tarafından 100 milyar izinsiz çekilmesi ve kaçması ile ilgili. Ancak şu an olayın yeni olması nedeniyle fazla bir detay yok. Ancak detaylar Kayınçomdan geldikçe sizlerle paylaşacağım. Bu nedenle bende düşündüm acaba hukuki anlamda ivedilikle yapılması gereken bir husus varmı diye sizlere sorma ihtiyacı hissettim..Kayınçom Bodrumda kalıyor. Olay Ankara'daki bir devlet bankasından gerçekleşiyor. Olayın gerçekleştiği tarih 20,7,2012 dir. Kayınçom Banka Müdürü ile hemen görüşmüş ve banka müdürü hemen halledeceğiz müfettiş çağırdık ve en kısa zamanda paranızı iade edeceğiz demiş. Ama kayınçom, hukuk sever bir kişi olduğu için ve Emekli Vergi Memuru olduğum için acilen beni arada bende bugün bekleyelim pazartesi gününe kadar bir strateji planı yapalım ve Avukatlarla görüşelim dedim. Dolayısiyle sizlerinde görüşüne başvurdum..Olayı ana hatlarıyla ve yeni gelen bilgilerle buraya biraz anlattım. Bu nedenle şu an itibariyle ve şu bilgilerle neler yapmamazı lazım ve öncelikli yapılması gereken her hangi bir şey varmı. Sizlerden bunu rica ediyorum. Ayrıca bilgiler geldikçe sizlerle paylaşacağım. Şimdiden görüşleriniz ve yardımlarınız için teşekkür ediyorum. Saygılarımla