selam,
eşim 4 ay önce anlaşmasız bosanma davası açtı. talep ettiği her gerekçenin aksini ispatlayabileceğimi gösterip uzamaması adına para teklif edip anlaşmalı boşanalım dedim. ona da beraber basvurduk. edevlette su an ikimizin de açtıgı dava gözüküyor.bi davalı ve bi de davacıyım yani. actıgı davadan feregat etmesine ragmen edevlette gördüğüm üzere bu davaya gün verilmiş. 19 eylül de. 2 ay sonra beraber actıgımız davaya gün verilmemiş. mahkemeye gidip biz 2 ay sonra anlaşmalı dilekçe verdik mi diyeceğim davanın birleştirilmesi için dilekçe mi vereceğim. sorum bir. ve anlaşmalı sartlarında cocugumu bana göstermede sıkıntı cıkarmayacaktı. bir miktar para verince arada herseyin tatlılıkla olması adına, cocugu göstermekten vazgeciverdi. ne yapacagımı bilmiyorum.

şöyle bir hakkım var mı?
ilk mahkemede davanın birleştirilmesini talep eder,
ikinci dava da da davamdan vazgectiğimi söylersem esimin hai nice olur?

bu cocuk gorememe konusu cok can sıkıcı. lütfen yardım edin zira sıkıntıdan ambulansla hastaneye kaldırılmaktan ayılıp bayılmaktan bıktım. düzene girsin istiyorum hersey. hakkım nedir. lütfen söylesin bırı bana

- - - Updated - - -

ve feragat ettiklerini avukatı ve avukatım aracılıgı ile ögrendim. daha sonra 2000 lira olan ücret 7000 lerevurunca kendim takibe karar verdim. mahkemeye gidip ben sorgulayabiliyormuyum