Şubat 2012 de kız arkadaşımı görmek için onun memleketine gittim.İşim gereği Türkiyenin birçok ilini gezmek zorunda kalıyorum.Ve kız arkadaşımla ayda bir görüşüyorum.2 yıldır birlikteydik.Ailelerimizle de tanıştık.Son bir haftadır kız arkadaşımla telefon görüşmelerinde tartışmalar yaşıyorduk.Bende işyerimden izin alıp yanına gittim uzakta olduğum için bu tür konuları yüzyüze konuşmak istedim.Ancak hareketlerinden davranışlarından da şüpheleniyordum.Ona geleceğimi haber vermedim.Akşamüstü iş çıkışı ona sürpriz yapmak istedim.Evinin önünde bekledim.Telefonla görüştük kuzeni ile yemeğe çıkacağını söyledi.Konuşmamız bittikten sonra bir araba evinin önüne yaklaştı oda bindi ve hareket ettiler.Bende takip ettim.Aracı park ettikten sonra bir restoranta girdiler.Ben kız arkadaşımı restorantın dışından telefonla aradım.Benim aradığımı görünce dışarıya çıkıp konuşmak istedi.Beni dışarıda gördüğünde bir anda yüz ifadesi değişti adeta kekelemeye başladı.O anda ortada bir terslik olacağını anlamıştım.Hadi geçelim içeriye de beni tanıştır kuzeninle de dedim.Bu arada bütün kuzenleri ile de tanışmıştım bugüne kadar.Neyse girdim içeriye oturdum masaya masada iki erkek bir tanede bayan vardı.tanıştım herbiri ile.Sonra kız arkadaşım burada oturmayalım başka biryere gidelim dedi.Peki dedim biz oradan iyi akşamlar diyerek ayrıldık.Başka bir restoranta oturduk.Orada birçok şeyi bana itiraf etmek zorunda kaldı.O gördüğüm kişinin kuzeni olmadığını ondan etkilendiğini vb şeyler söyledi.Ben tabi doğal olarak sinirlendim.Ben sinirlenince sakin bir yere gidip konuşmayı kararlaştırdık.Sahil bölgesi oldugu için pek uygun mekan da yoktu.Bir otele gittik.Otel odasında yaklaşık 2 saat boyunca konuştuk.Bu arada ilk gittiğimiz restorantta tanıştıgım arkadaşlarından bir tanesi kız arkadaşımı aradı.Telefona ben cevap verdim.Ben erkek arkadaşıyım şu anda bizi rahatsız etme lütfen bize izin ver dedim.Fakat sürekli aramalar devam etti.İllaki benim ile görüşmek istediğini belirtiyordu karşı taraf telefonda.Sonra kız arkadaşımla konuşmamız bittikten sonra ben kendi aracım ile onu kendi evinin önüne bırakmaya gittim.Evinin önünde iki araba vardı ve içerisinde 7 8 kişi vardı.Ben kız arkadaşımı bıraktıktan sonra arabanın içerisine bindi birtanesi.Seninle konuşucaz bakalım çek arabanı müsait bir yere dediler.Çaresiz bir durumdaydım.Peki dedim bu arada kız arkadaşım lütfen yapmayın tatsızlık çıksın istemiyorum tarzında şeyler söyledi.Biz yola çıktık yanımda tanımadıgım bir adam ve arkadan beni takip eden iki araç.Yanımdaki çocuk alkollüydü.Sürekli arabanı çek şuraya deyip duruyordu.Bende çekmedim devam ettim beni takip eden araçlardan birtanesi arkadan aracıma çarptı.Yolda çaresiz ilerliyordum gece bu ada saat 2 . Yanımdaki çocuk buradan kurtulacagınımı sanıyorsun tarzında tehditler savuruyordu ve iki kez çeneme aracı kullanırken yumruk attı.Bu arada iki araç beni sürekli sıkıştırıyordu.İleride bir kamyon gördüm.Hızımı arttırdım kamyonun önüne geçip aracımı durdurdum.Ve kamyona bindim.Kamyon sahibine beni karakola götürmesi için ricada bulundum.Bu arada 7 8 kişi kamyonun etrafını sardılar ellerinde sopalarla tehditler savuruyorlardı.Kamyon şoförü beni karakola getirdi.Bu arada aracım yolun ortasında kaldı.Dönüş yolunda aracıma sopalarla zarar verdiklerini gördüm.Polis merkezine gittiğimde kamyoncu da benimle birlikte geldi.O da ifade verdi.Ben olmasaydım buraya getirmeseydim öldüreceklerdi bu çocugu dedi.Ölümle tehdit ettiklerini ve yaptıgı hakaretleri anlattı.Polisler beni hastaneye götürdüler ve darp raporu aldım.Alkol muayenesi de yaptılar sıfır promil alkol çıktı bende. Aracımı emniyetin otoparkına çekmişlerdi.Aracımın içerisinde bulunan cep telefonum ve iki adet güneş gözlüğüm yoktu torpido gözünden alınmıştı.Şimdi mahkememiz var.Bana gelen celpte benim içinde "müşteki sanık" yazıyor ve basit tehdit , sözlü yazılı ya da görüntülü hakaret suçu ile suçlanıyorum.Karşı taraftan 3 kişinin adı geçiyor gelen kagıtta.İki tanesi sanık olarak bir tanesi müşteki sanık olarak.Onların suçlarında tehdit etme , mala zarar verme , hakaret, hırsızlık gibi ibareler yer alıyor.Sizce bu davada ceza alırmıyım ? Olursa ne olur ? Karşı taraf ceza alır mı ? Teşekkür eder iyi günler dilerim.