1 den 3´e kadar toplam 3 ileti bulundu.
    İletiler
    2
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı İcralık olup Olmadığımı Nasıl ögrenebilirim

Devlete SSK ve Vergi olarak borçlarım bulunmaktadır. Bunları en son yapılandırmada ,yapılandırdım suan ödüyorum.

Şuan devlet kanalı üzerinden icradan oto alacagım . Yapılandırılmış borcum oldugu için aracın ihalesini kazanırsam el koyulurmu . Şuan yapılandırmaları ödüyorum bir sıkıntı yok. Adıma icra varmı yokmu nasıl ögrenebilirim aydınlatırsanız sevinirim.

Nerede
    kocaeli
    İletiler
    5
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: İcralık olup Olmadığımı Nasıl ögrenebilirim

merhaba, oto alıp almayla ne gibi bir sıkıntı olur bilmiyorum ama genel anlamda hakkında icra, dava vs. olup olmadığını e-devlet şifrenle turkiye.gov.tr den öğrenebilirsin.

kendi başıma geldiği için biliyorum tesadüfen ilk e-devletten öğrendim zaten yaklaşık bir hafta sonra da kağıt geldi.

Nerede
    bursa
    İletiler
    50
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: İcralık olup Olmadığımı Nasıl ögrenebilirim

yapılanmış olan boçları aksattırmadan ödediğin sürece araca haciz durumu olmaz sanırım . yalnız aldığınız aracı satma durumunuz olursa vergiden sıkıntı doğar . eger başka bir borçla alakalı icra gelirse o zaman aracınıza haciz konur . postaneden edevlet şifresi alın . oradan icralık olup olmadığını ögrenirsiniz .

Benzer Konular :

1. Vergi borcu olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?
    Yazan: kirmizigul Forum: Sosyal Güvenlik Hukuku
    Yanıt: 4
    Son İleti: 31-10-2012, 19:22:15
  2. Yanıt: 4
    Son İleti: 31-01-2012, 19:32:36
  3. Yanıt: 2
    Son İleti: 07-05-2010, 11:08:52
  4. Borçlu olmadığımı nasıl kanıtlarım?
    Yazan: BurcuTatar Forum: Kira Hukuku
    Yanıt: 2
    Son İleti: 12-11-2008, 01:09:37
  5. İcra edilen mallarımı nasıl ögrenebilirim?
    Yazan: kartmagduru1 Forum: İcra ve İflas Hukuku
    Yanıt: 5
    Son İleti: 07-03-2008, 06:53:46

Bu sayfada bulunan kavramlar:

icralık olduğumu nasıl öğrenebilirim

icralık olup olmadığımı nasıl öğrenebilirim

arabamda icra varmı

icralık dosya sorgulama

arac icralari nasil ogrenilir

adıma icra olup olmadığını nasıl öğrenebilirim

aracın hacizli olup olmadığını nasıl öğrenebilirim

aracımda icra varmı

icralık olup olmadıgını ögrenme

üzerimde icra varmı nasıl öğrenebilirim

icralik oldugumu nasil ogrenebilirim

icram olup olmadıgını nasıl ögrenirim

banka hacizlerini nasıl öğreniriz

icralık olduğumu nasıl öğrenirim

aracimda icra varmi

arabamda haciz var miarabama haciz geldigini nasil ögrene bilirimicralık davalarımı nasıl öğrenirimarabama haciz varmi nasil ogrenebilirimaracımdaki haciz bilgilerini nasıl öğrenirim
Forum

İlgili Hukuk terimleri

İnternet Araçları

İnternet Araçları