Herkese iyi çalışmalar dilerim.

Ben oto temizlik ve bakım üzerine ruhsat almış bir şirket sahibiyim. İki katlı işyerimizin ana cadde ve ara sokakta olmak üzere iki adet girişi bulunmaktadır.Ruhsat alırken ana cadde üzerinde yıkamaya müsade edilemeyeceğinin bildirilmesi üzerine, bizim de işyerimizde yıkama yapacağımızdan dolayı yıkama bölümünü ara sokakta diğer faliyetlerimizi de (detaylı temizlik-boya koruma uygulamaları) ana cadde üzerindeki bölümde yapacağımızı bildirdip buna göre de projemizi verip İş Yeri Açma Ruhsatımızı aldık.

Fakat bugün belediye yetkilileri gelerek ''ön cepheden araç girişi yapamazsınız'' diyerek ön cepheden araç alamayacağımızı söylediler.Ben de araçları başka şekilde alamayacağımı bildirdim ve ruhsat alırken buna göre aldığımı bildirdime rağmen araç girişi yapamayacağımı ve aksi durumda kapatmaya kadar gileceğini bildirdiler.

İşyerime bayilik ve inşaat olamak üzere çok ciddi paralar harcamış bulunmaktayım. Bu konuda izlemem gereken yolla ilgi fikirlerinize ihtiyacım olduğunu bldirmek isterim.

Cevep verebilecek olan tüm fikir sahiplerine teşekkürlerimi sunarım.