şübheli olarak istanbul baş savcılığına çağırldım. tebligatı aldığım günden itibaren beşinci günü gittim ve baş savcının yazılan ismi sordum ifademi vermek için bana kendisi izinli olduğunu ve başka savcı görevi üstelendi ve ifademi aldı bana bir kaç soru sorduktan sonra. yazılanları onayladım aynen anlatığım gibidı başka bir şey ne yapmam gerektiğini sordum kendilerine bana bitti dedi gidebilirsin.eve döndüm bir hafta sonra karakoldan aradılar beni ve bana ellerinde bir tebligat var dediler benim polis refaket ile istanbul savcılığa gitmem gerektiğini bildirdiler.nedeni sorunca bana xxx baş savcı seni çağırdığı halde gitmemişsin dediler . gittim ve ifade verdim cevap verince ısrarla hayır dediler gimemişsin bende verdiğim ifade kopyası faksladım onlara cevaben. istanbula 3 gün sonra döndüğümde hemen savcılığa gittim ve öğrendim beni çağıran savcı başka yere atandı ve yapacak iş yok. şimdi davam devam ederken dosyayı belge belge incliyorum. hasmım dosyasında 2 belge eklemiş biri savcılık makamının huzuru bulunmadığım belgesi ve diğeri emniyet müdürlüğünden karakola şübheli celb belgesi . merak ettiğim şey ifade verdikten sonra ,ifade verildi zabtı veya tutanağı geçilmiyormu? doğru olmayan şey nasıl belgelenir ve dosyada aleyhime delil olarak eklenir. yorumlarınız rica ederim.