Selamun aleyküm merhabalar arkadaşlar.
Sorunum şudurki ; yaklaşık olarak 2011 Kasım ayı sonlarına doğru internet hattımda sürekli olarak kopmalar meydana geliyordu.Bağlantım bazen 5-10 saat bazen 1 gün olmuyordu.Bağlantım kopmadan 4-5 dakika gibi zamanlarla bağlantı sağlıyabiliyordum.Buna istinaden defalarca kez durumu TTnet müşteri hizmetlerine bildirdim ve Telekom ekipleri sorunu bulmak için geldiler.Evime gelen kablomu değiştirdiler sorunum her zamanki gibi devam ediyordu ve bende yılmadan günde 2-3 kez müşteri hizmetlerini arıyor kayıt oluşturuyordum.Belli bir dönem geçici olarak hattıma çözüm buldular bağşantı hızımı 1Mbit gibi komik bir rakama sabitlediler.(Hakları varmıdır ?).Daha sonra ekipler geldiler suçu modemime attılar.Neyse tamam sizi boşuna uğraştırdık meğer sorun bizimle alakalıymış dedim sevindimde.Sonra gittim başka bir modem aldım.Dedim tamam sorunu çözdük.Bu modemde de aynı kopmalar devam etti.Tekrar tekrar müşteri hizmetleriyle görüştüm.Yine geldiler.Yine modeme suç buldular ve en iyi çözüm yolu kendi modemlerini bana 1 gün bıraktılar.Aynı sorunu o modemde de yaşadım.Tekrar aradım yine geldiler.Dediler o zaman bu modemde de sorun vardır.Şaka gibi bir durum.Neyse bu geçen zaman zarfı yaklaşık 1,5 ay oldu.Ben uzaktan eğitim ike K.T.Ü T.M.Y.O bilgisayar programcılığı okuyorum.Derslerimize online katılım sağlamam gerektiği için derslerimden bu zaman içerisinde geride kaldım.İnternet üzerinde çeşitli işler yaparak kazandığım paralarıma engel oldular.Bu kadar sorunu bana yaşattılar.Şimdi ben bu durumda nasıl bir yol izlemeliyim.Fatura itirazımı bile haksız buldular.
Telekom müdürlüğüne gittiğimde tuhaf bir üslubla ben ne yapayım deniliyor.
Not : Konu hakkında Telekom müdürlüğüne ;
Yazılı dilekçe ile
Şikayet masaları aracılığı ilede sorunumu defalarca arz ettim.