Merhaba saygı değer Hukuki.Net üyeleri bundan 1.5 ay önce babam haca gidecekti bizde bizimle iletişim kurabilsin diye tutuk Vodafonu aradık uluslar arası dolaşım tarifesini açtırdık operatör bize görüşme içerisinde ücretlendirme hakkında ''dakika başı 40 krş ve aylık geçiş bedeli olarak faturasına 3 TL yansıyacak dedi başka ücretlendirme olamayacak demi dedik evet dedi'' geçiş yapalım dedim hattın yasal sahibi istendi bende tamam kapatın sizi arıyorum dedim aradan 5 dakika geçti aradık başkası çıktı direk geçişi yaptık aradan 1 ay geçti fatura 2800 lira geldi aradım ''ücretlendirme böyle olacak dediniz itiraz ettik aradan 1 gün geçti bize faturanıza itirazını kabul edilmiştir iade işlemleri başlatılacaktır mesajı geldi aradım operatör evet iade işlemleri başlamış ama ne kadar iade edilecek göremiyorum gün içerisinde sizi arayacaklar aramadılar mesaj gönderdiler faturanıza itirazınız değerlendirlmiştir yanlış ücretlendirme kusuru bulunmamıştır tekar aradık bidaha itiraz ettim hep son geçiş yaptığımız konuşmaları dinliyorlarmış size ücretlendirme hakkında bilgi verilmemiş siz direk geçiş yapmışsınız dedi kızdım ya siz neden beni dinlemiyorsunuz sizi iki kez aradım ikisini dinleyin tamam diyorlar ertesi gün yine arıyorum aynı sadece geçiş dinlenmiş sonra aradım ücretlendirme siz arabistan dayken sizi arayanlardan da ücretlendirme falan ve mesaj geldiyse bilgilendirmeden vs gibi ücretlendirmeden dolayı 2800 lira fatura aldınız ya kardeşim benim sabancı koç holding fabrıkam mı var ilk başta neden söylemediniz bunları ben geçiş yapmazdım şimdi mi söylüyorsunuz beyfendi size uygun tarifeler sununalım diyorlar bügün aradım 5 dakika bekletti ne yapabiliriz diyorum bişey yapamazsınız dedi ödiyeceksiniz ödemem dedim avukat tutar hakkımı ararım dedim müdürünüzü bağlat sen yardımcı olamıyorsun dedim yüzüme kapattı
sevgili hukuki.net dostları lütfen yardımcı olurmusunuz mağdurum.