Öncelikler Merhabalar,

Benim babam parkinson hastası yeşil reçeteli ilaç kullanıyor ve yaptıklarının çogu zaman farkına varamıyor.Sürekli kafasından senaryolar yazarak anneme iftirada bulunuor ve bunun üzerine boşanmak istior ve babam aile bütçemizden çok fazla harcamalar yapiyor aileyi sürekli borca sürüklüor bu güne kadar babasından kalan malları satarak geldi.Dedemden kalan malların bir miktarı kaldı ve biz onun sayesinde yaşıyoruz.Ben özel üniversitede okuyorum ve babam 3 yıla kadar bütün okul masraflarımı karşıladı fakat şimdi parası bittigi için boşanmak istior kalan ömrünü en son sattığı şeyleride harcıyarak geçirmek istior.Bu durum ailemizi çok riske atıor...Bir çok avukat arkadaş vasi atayın ailenize diyor ama bir dava acıldıgı zaman sonuçlanması için en az 2-3 yıl geçior buda benim okulumu bıraktırmak zorunda kalıor..Babam okulumu bitirene kadar masraflarını karşılıcam diordu şimdi ise vazgeçti..Zor durumdayım...Birde elimizde kalan mallar dedemden babamın üzerine miras yoluyla kaldı.Annem babamdan boşansa elindeki mallarda bölünme olurmu?...Yardımlarınız için şimdiden tşkler.