Selamlar,Lütfen ilgili birime iletiniz.Sayın YetkiliGeçen yıl aracımla bir kaza yaptım. Karşı tarafın sigorta şirketi güneş sigorta benden 4.250 milyar benden alacaklı oldu.

2 milyarını resmi trafik sigortasından, 2250 milyarınıda benden istediğini yazı ile belirtti. Bende 2.250 milyarı nakit ödedim ve capital sigortadan yapmış olduğum resmi trafik sigorta belgelerini gönderdim.Kapitl sigortanın battığını bana söyleryerek benden bu 2 milyarıda istediler. Bende ödemedim. Kapital sigortayı ve beni mahkemeye verdiler. Mahkemeyi kazandılar. Sonucu 1 hafta once elime geçti. Benden nakit 3.250 milyar isteniyor. Ödemeyi yapmayı düşünüyorum.

Ama güneş sigortada konuştuğum avukan fondan sadece 2 milyarı alabileceğimi söyledi. Geri kalan miktar üzerine bir bardak soğuk sumu içeceğim. Bu konuları hiç bilmiyorum. Zaten bu durumada 1-2 avukatın yönlendirmesi ile düştüm. Baştan güneş sigorta benden 2 milyarı isteyince ödeyecektim. Ama bana bunu capital sigortanın ödemesi gerektiğini ve benim hiçbir ödeme yapmamamı öğütlediler. Bende uydum. Şimdi ne yapmalıyım. ne önerirsiniz ?
Saygılar,