Bundan 1 Yıl önce bir kızla Tanıştım.tanıştıktan sonra cinsel ilişkiye girdik.15 gün sonra nişanlandık. Nişanlandıktan sonra İmam nikâhım yapıldı. Kızla cinsel ilişkiye girdiğimden dolayı eşim oldu. Geçen hafta Ayrıldık. Ailem Kızın Mağdur olmaması elimizden geleni yaptı. Kızı bana verin ben namusu temizleyelim dedik düğünse düğün yapalım fakat karşı taraf bu işin olmayacağını söylediler. Tabiki bizde aracı vasıtasıyla birkaç kişi gönderdik yok dediler.

Kızla beraber oldum. Kızı bana verin diyorum. Düğünüzü yapalım diyorum. Fakat Karşı taraf sürekli tehdit ediyor. Telefonla aradığımız zaman Küfür ediyor. Sürekli ailemin arkasından hakaret dolu laflar ediyor. Babasının Yapmış olduğu küfürler akla ziyana gelemeyecek küfürlerdir. Ben artık korkar oldum bunlar bana aileme zarar verecek diye korkuyorum.

Dün Akşam Saat 21.30’da Zorla evimizde girerek Annem Babam yokken Nişanlıma almış olduğum eşyaların hepsini getirdiler. Fakat Eşyaların İçerisinden bir yazılı kâğıt çıktı. Yazılı kağıtı yazan kız aileme bana hakaret dolu laflar küfürler yazılmıştır. Benim ailem biz onuru namusu ve hasiyetiyle yaşayan onurlu bir aileyiz. Benim aileme O.çocuğu ve birçok hakaret yazıları yazmıştır. Bununla ilgili olarak Ekte Sunulan yazılı olarak küfürler Hakaretler Ekte Sunulmuştur.

Benim aileme yapılacak en ufak zarar yâda bana yapılacak zararlardan Yukarıdaki şahıslar sorumludur.