Öncelikle yaptigim cümle hatalarindan dolayi özür dilerim.

Ben Coskun Deniz, Almanya da yasiyorum burda dogup büyüdüm her yil vatana gidip tatilimi yapip dönerim her yurtdisinda yasayanin yaptigi gibi.

2009 yilinda 15 günlügüne istanbula gittim ve 26 temmuz tarihinde yayinlanan show tv ana haber ile saskina döndüm.

ana haber yayini bu link de mevcut;
http://www.youtube.com/watch?v=21buVNQ3dHE

türkiyede youtube sitesinin acilmadigini biliyorum. Bu yüzden youtube de ki basligi yaziyorum "Aldatilan Fulya'nin Intikami, Mert diye Coskun Deniz'in resimlerini montajlayan Show Tv Ana Haber" bu basligi google de aratirsaniz görüntü karsiniza cikacaktir.

Görüntüde mert diye yayinlanan benim. Etekli resimlerde benmisim gibi lanse ediliyor, kizin hakaretleride haliyle bana ediyormus gibi duruyor. Bu videonun daha dogrusu videonun orjinalinin reklam filmi oldugu 2010 yilinda ortaya cikti. Ben türkiyede show tv ye dava da actim, avukatima vekalet verdim. 2011 yilindayiz ve bana söylenen yanlis kisiye dava acilmis oldugu ve bu sürecin tekrardan yeniden baslicak olmasi. Bende hukuk islerinden anlamadigim icin buraya yazmak istedim.

Öncelikle ben show tv ye almanyada dava acabilirmiyim? neticede tüm avrupada yayinlandi bu haber.

Türkiyedeki dava dan pek ümitli degilim acikcasi, 300 bin tl lik tazminat davasi actik acmasina ama show tv nin calisanini kurban etmesi ve haliyle bu miktari o sahsin ödeyemeyecegi belli. Bu dogru birsey mi? Show tv böyle birsey yapabilirmi ? Buna hakki varmi? En nihayetinde bu haber yayinlanmadan bir cok elden gecmiyormu? 1 kisiden fazla sorumlu degilmi bu yalan habere? Benim avukatimin beni bunca yildir, sirf vekalet verdigim icin dogru düzgün bilgilendirmemesi dogrumu?

Benim kafam cok karisik acikcasi. Yardimci olursaniz cok sevinirim. Henüz bir tenzih bile yayinlanmadi.

Tessekürler, Saygilar