Arkadaşlar

Bana ait olan evime (Birinci kat) benim iznim alınmadan dairemin sınırları içerisine (balkonun alt seviyesinden, üst katın balkon alt seviyesine kadardir.) ışıklı uzun tabelalardan monte edilmiştir ve bu sabah 7'de kuruluyor.. Kısacasi oldu-bitti mantık cercevesinde..

Monte sırasindan haklarının olmadigini belirttigim halde bayii açan kişinin "Sıkıyla gel sök bunu" tehdit dahilinde olay yerine zabita ekibini çağirdim ki ekibin gelme süresi filan değiil, hiç gelmedi. Arçelik Genel Merkezine bunu aynı gün bildirdim ve bana geri döndüler fakat sadece göz boyama için aradan.. 1-1,5 hafta geçti şimdi ise (bugün) büyük sokak tabelasini yerleştiriyorlar.. Bilirsiniz petrollerde büyük ve ışıklı tabelalarini.. Büyük tabela sırf bana karşı inat olmasi için büyük boyutlarda montesini gerçekleştirdiler.

Önceleri anlaşma yoluna girdiler fakat anlaşmalari kabul etmediğimiz için gerçek yüzlerini böylelikle göstertiler.

İnşaat Mühendisler Odasin'dan kanun maddeli belge ile Valiliğe aynı zamanda mahkeme davasi açacağim.

Acaba nasil bir yol izlememi önerirsiniz ?

Teşekkürler