tüm hukukçu arkadaşlarımıza selamlar içinden çıkamadığım bi konu bulunmakta haziran ayında bi ev satın aldım aldığım muteahhiti araştırdım biraz herkes olumlu seyler soyledi kimse tek kelime olumsuz bisey soylemedi bizde sozleşme yapmadan banka kredisi ile ev almış olduk. binada cok fazla sayıda eksik var ve bunları yaptıramıyoruz muteahhite arıyoruz telefonlarını acmıyo bizde hicbirsekilde ulaşamadığımız için gazeteye ilan verdik kayıp muteahhit diye inşaat firması olarak binanın üzerinde klc inşaat yazmakta dışarıdaki tabelada akçalı inşaat yazmakta biz klc insaat olarak ilan verdik fakat klc insaat muteahhitin oglu adına kayıtlıymıs ve muteahhitin oglu tazminat davası acacagını belirtmekte birsey tutturabilirmi ? ikinci olarak bu muteahhitle yazılı sozlesmem yok ama sahitlerimin onunde konusulmus bı sozlu sozlesmem bulunmakta ve bu sozlu sozlesmede ıskan alacagı tarıh olarak hazıran sonu demekte bunayaptırım uygulayabılırmıyız. bana herhangi bi fatura kesmedi fatura kesip kesmediginide bilmiyoruz bu eksikleri nasıl yaptırabılırız eger tutarlı bı cevap alırsam dava acmak ıstıyorum saygılarımı sunuyorum ankaradayım tavsıye avukat rıca edebilirmiyim...