Merhaba sayın forum üyeleri.Buraya yeni üye oldum fakat sizden bir bilgi almak istiyorum.
1 ay öncesi kadar İstikbal ürünleri satan bir mağazadan tek kişilik baza+yatak ve bir ütü aldım.6 ay senetle aldık bunları alırken gayet güler yüzlü bir şekilde davrandılar.Daha önceden alışverişimiz vardı bu mağaza ile.Yazlıkta olmam sebebi ile ilk senedim 1 ay kadar gecikti.Onlar arayıp sormayınca bende sorun olmaz diye aramadım.Mağazaya senedi yatırmaya gittiğimde mağaza sahibinden bir hakaretler, insanın üzerine yürümeler, aşağılamalar.Neye uğradığımızı şaşırdık. Benim senedimi geciktiremezsin seni mahkemeye vericem süründürücem vs küfürler tehditler havada uçuştu.Yani anlaıyacağınız adamlar yakalasa dövüceklermiş gibi üstümüze geldiler.Sonra biz sizi şikayet edicez falan deyince geri vites yaptılar tamam aldırayım evden eşyaları senetleri iptal edelim falan dedi.Ama kafama koydum bunun peşini bırakmayacağım. Kendisine nasıl bir dava açmalıyım bu konularda hiç bilgim yok lütfen bana yol gösterin.
Saygılar.