guruman

+ Konuyu Yanıtla
1 den 2´e kadar toplam 2 ileti bulundu.
    İletiler
    28
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Pert İşlemleri Mutabakatnamesi ve Taahhütnamesi

Uzun uğraşlarım sonucu aracımın pert olacağı ve bana 15.000 milyar ödemenin yapılması ile ilgili bir yazı gönderdiler.

TAM HASAR İŞLEMLERİ MUTABAKATNAME VE TAAHHÜTNAMESİ adı altından bir kaç cümleyi anlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Şu cümlenin tam açıklaması nedir acaba? Ben 15.000 aldıktan sonra bana pert olan aracımın satışından doğan KDV yi mi ödeteceklerler? Zaten poliçedekinden az para teklif ettiler. Anlayamadım.

"aracın satışı sebebiyle fatura düzenlenmesi aşamasında ortaya çıkacak KDV bedelinin tarafımca / tarafımızca ödeneceğini beyan, kabul ve taahhüt ederim."

Hukuki NET Güncel Haber

Pert İşlemleri Mutabakatnamesi ve Taahhütnamesi konulu yargıtay kararı ara
    Pert İşlemleri Mutabakatnamesi ve Taahhütnamesi konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    İletiler
    Ne kadar?

İletiler
    28
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Pert İşlemleri Mutabakatnamesi ve Taahhütnamesi

Bu konuda bilgisi olan yok sanırım forumda. Sigortaya sordum cevapları şu oldu

"Bu kısım sizleri ilgilendirmiyor, sadece şirket araçları için KDV ödenir" dediler. İnşallah öyledir. İmzaladım yolladım. Gerçi aksine bir olay olursa gönderdikleri maili saklıyorum acaba o kanıt olabilir mi?

+ Konuyu Yanıtla

Benzer Konular :

1. Pert Olmayan Araca Sonradan Pert Kaydı Oluşturulması
    Yazan: k.dilara Forum: Tüketici Hakları
    Yanıt: 1
    Son İleti: 11-03-2016, 16:37:09
  2. Yanıt: 1
    Son İleti: 03-05-2011, 21:31:23
  3. Pert olmayan araca pert çıkarılması ve o aracı satmak hk.
    Yazan: Peri_kizi06 Forum: Hukuki Görüş ve Yorum
    Yanıt: 6
    Son İleti: 16-03-2011, 00:57:28
  4. İş Taahhütnamesi
    Yazan: umut.sarisicak Forum: Bireysel İş Hukuku
    Yanıt: 10
    Son İleti: 27-11-2007, 09:17:47
  5. Tahliye Taahhütnamesi
    Yazan: bandelero Forum: Kira Hukuku
    Yanıt: 2
    Son İleti: 03-06-2007, 16:58:51

Bu sayfada bulunan kavramlar:

mutabakatname nedir

mutabakatname

kasko mutabakatname

tam hasar işlemleri mutabakatname ve taahhütnamesimutabakatnameye itirazmutakatnemeKaskomuutabakatneme ornegi
Forum

İnternet Araçları

İnternet Araçları