Sorum Şu: Babam Habil Bayrak Benimle Beraber ikamet etmekte ve tüm resmiyette bu açık olarak belgelenmektedir..

Annemin Açmıs oldugu dava kız kardesimin çeyizleri ile ilgili bu davada babam ile annem yaklaşık 2/3 ay once resmen boşandılar babam benim evimde ikamet etmekte gorundugu için bu davada bilir kişi tarafından kız kardesimin çeyizlerinin aranması ve benim evimde bulunması durumunda alınması için benim evime bilirkişi veya avukat veya polis veya icra dairesi gibi devlet yetkilileri benim evime gele bilirlermi ikamet ettigim evde ben tolga bayrak, eşim zeynep bayrak, kızım helin bayrak, ve babam habil bayrak olarak gorunuyoruz resmi kayıtlarda aile resi olarak ben tolga bayrak gorunuyorum ve ben yaklaşık 2 senelik evliyim bu davada evime hic bir devlet görevlisinin eşya vs. gibi bir nedenle gelmesini istemiyor konu komşuya rezil olmak istemiyorum alttaki gelen tebligattın bire bir aynısını yazdım lutfen bana bu dava ile neler olup neler olamayacagını birisi izah etsin..

Saygılarımla ToLqa Bayrak

*******************Gelen tebligatın ön yüzü****************************
DAVALI:Habil bayrak Dosya No:2010/88 Esas

Adres: bursa/osmangazi vs. vs. no98

Durusma Günü:05/10/2010
Duruşma Saati:10:30
Duruşma Yeri: 2. Asliye Hukuk Mahkemesi Duruşma Salonu.
----------/ Tebligatın içerigi \----------------------------

BURSA 2ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMLİĞİ'NE Dosya no:2010/88E.

KONU: Delillerimizin sunulması.

DELİLLERİMİZ:
1.Davalı tarafından alıkonulan çeyizlerin listesi.
2.Tanık

a)Naik Yanık
(Adres bilgileri yazılı) Balıkesir/Bandırma

b)Fadime Ayhan
(Adres bilgileri Yazılı)Balıkesir/Bandırma

c)Davacı Gülten Bayrak
(Adres bilgileri Yazılı)Balıkesir/Bandırma

3.Bursa CumhuriyetBaşsavcılığı'nın 16.12.2009 tarihli 2009/30702 Karar sayılı kavuşturmaya yer olmadıgına dair kararı.
4.Bilirkişi incelemesi.
5.Karşı tarafın delillerine karşı delil sunma hakkımızı saklı tutarız

Davacı Gülten Bayrak
Vekili
Av.Fırat Gündoğan
(burda imzası var)

--------------------------------------------------------------------------/