Annem ve babamın yıllarda sure gelen karsılıklı anlasmazlıkları var babamın borcları ve bu borcları yuzunden soyledıgı yalanlarından dolayı bızde aılecek bu borclarını odemek ıcın elımızden gelenı yaptık ama bır turlu bıtıremedık kıredıler cektık annem ve benım adıma evlerımızı arsalaraımızı sattık vs.. Ama bıtmedı babam en son borclarından bırı olan fınansbank kerdı ve kredı kartı borcunu taahut verıp odemedıgı ıcın ceza evıne gırdı ve uc ay ceza aldı annem bu sure zarfında artık canına tak ettıgı ıcın bosanma davası acmak ıstedı ama babam ceza evınde oldugundan dolayı acamadı bız annem ve benım uzerıme olan tum borclarımızda son haddıne geldıgınden ve 11 yasında ufak bır kardesımız daha oldugundan dıger kardesım esı ben bulup bulusturup kendı uzerımıze oln tum borcları kapattık bu arada annemı benım ayrıyeten kıraladıgım ıcınde benım esyalarımın oldugu bı eve tasıdım zaten babamdan ayrılacagı ıcın evı hazır olsun ıstedık ve annem ve babamın ortak esyalarını evın bı odasına paketlenmıs olarak hıc bozmadan koyduk depoladık kı babam cıktıgında ortak kararlarıyla paylassınlar dıye babamı bır ay sonra avukatıyla anlasarak cıkardık ve annem hemen tek taraflı olarak bosanma dılekcesı verdı bu sure zarfında babamın baska bır bankaya borcundan dolayı eve ıcra gelmıs ben yurt dısında yasamaktayım annem suan benım turkıye mersın erdemlıde kıraladıgım evde kalmakta gelen ıcra memurlarına evde kullanılmakta olan esyaların benım oldugunu soylemesıne rahmen kendı esyalarını dıger ayrılan odada gostermesıne rahmen memurlar evın tamamında yanı benım olan esyaların hepsını yazmıslar ve elektırık su faturasının benım ustune olmadıgı gerekcesıyle ve esyaların faturalarının olmamasını gerekce gostermısler taktır edersınızkı her faturayı saklayan ınsanlar degılız kı bır kac parca esyamın faturası var ve elektırık su faturasıda benımle ve aılemle hıc alakası olmayan ev sahıbımın uzerıne bu durumda nasıl hareket etmem gerekıyor lutfen yardımcı olurmusunuz ılgınızden dolayı sımdıden cok tskler