iyi çalışmlar dilerim . eşim bana bundan 1,5 ay önce boşanma davası açtı. dava açtıktan 3 gün sonra benim genelde kullanmadığım email adresimi kendisi,abisi,yengesi ve bilmediğim birkaç kişi ile beraber kırarak,adresimdeki başka bir bayanında şifresini kırdılar, o kişinin adresinde msn de o kişiymiş gibi yazışmalar yaparak benimle iş arkadaşım arasında duygusal bir bağlantı varmış gibi diğer kişilere yazılar yazarak, beni rencide etmeye kalktılar . ve haklarında savcılıktan sorputurma açıldı. eşimin ilk açtığı boşanma davasının konusunu değiştirerek dosyaya bu msn ve facebookta resimler olduğunu ve benim hakkımda 10.000 tl kadar tazminat ve aylık 250 tl nafaka talebinde bulunmuşlar. dedikleri sayfalarda ve sitede sosyal paylaşım bir site ve orada benim ve iş arkadşımın iş yeri açılışındaki yanyana resimlerimiz vardı onları ben eşimi aldatıyormuşum gibi göstermeye kalkıyorlar. bu suçu işleyen de eşimin abisi,hatta abisi kendi tandığı huuk bürosundan avukat dahi eşime tutumuş . ben çocuğumla evde oynarken bile eşimin babası karakola gidip hakkımda eşimide iş yerinden çağırıp çocuğu kaçırdı bize vermiyor diye şikayetçi olmuşlar ve ben o saate çocuğumu annenesine teslim etmiştim. benim email şifrem ve msn şifrelerim halen eşimin ailesinde ve ben kullanamıyorum. hakkımda karalama kampanyası yapmaktadırlar. amaçları oğlumun velayetini almak. benimlede anlaşmamalarının asıl sebebi eşimin ve ailesinin bana ,evime,çocuğuma muska yaptırdıklarını öğrenemem ve yakalamam . böyle bir olaya göre boşanam davasın durum ne olur benim nasıl bri yazılı yada sözlü ifade vermem gerekir. bana yardımcı olursanız çok sevinirim. birde eşim,abisi,yengesi hakkında savcılıkta kamu davası devam etmekte "bilişim suçu" iş arkdaşım şikayetçi
olmuştu.ben bu oyundan nasıl kurtulabilrim evladımı bu insanlardan nasıl kurtarabilrim.