Kilitli Konu
8 / 21 Sayfa İlkİlk 123456789101112131415161718 ... SonSon
71 den 80´e kadar toplam 203 ileti bulundu.
    Nerede
    Aydın
    İletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Hukuki Net üye ve misafirleri, bu yaz ilaç yapacağız

Arkadaşlar,
    Önceki yazımda eksik olan kısmı tamamlayayım. HTT kullanan bir kanser hastasının; kurtulup kurtulmayacağı bir ayda belli olur. Tecrübeme dayanarak şunu diyebilirim:
    Bir kanser hastası; ya hastalığından dolayı zayıflamıştır, ya halsizliği vardır, ya ağrısı, ya da; benzi soluk veya kara-sarıdır. Bir aylık HTT kullanımından sonra, hastada; ağrı biter veya iyice hafifler, veya; halsizliği biterse, veya; kilo almaya başlar, veya benzinin rengi düzelir ise; bu hasta kesin olarak kurtulacaktır.
    Bu belirtileri göstermeyen sadece bir hasta tanıdım. O da; kurtulacağını nasıl anladı?...
    Kişi mesane kanseridir ve hekim; "Mesane kesesinin ve gerekirse prostatının alınacağını" söyler. Hasta beş hafta kadar HTT kullandıktan sonra; yapılacak işlem için yapılan kan kontrolünde; hastanın önceki durumuna göre; bir kanser hastasında olmayacak şekilde; kandaki bir değerin, beklenenin ters yönde gelişme gösterdiği görülür. (Doktorun dikkâtine, bravo!) Netice: hasta turp gibidir ve mesane kesesi de yerindedir. Demek istediğim; HTT mutlaka, bir şekilde, kurtuluş olup olmayacağını göstermektedir.
    Geçen çarşamba günü, yine külüstür için komşu ilçenin sanayi çarşısındaydım. Tamirci ne dese beğenirsiniz:"Hocam, Almancı Amca (Dördüncü Durumda, hakkında bilgi verilen hasta) var ya; eski model cipi için geldi. Rengi (Kâğıt gibi olmuş dediğim) düzelmiş. İki haftalığına Almanya'ya gezmeye gitmiş. Önceki hatayı tekrarlamazsa; kurtulacak, belli."
    Bu iyi bir haber. Akciğerindeki, kemoterapi sebebiyle oluşmuş ödemin de yok olacağı kesin. HTT; kâlp zarında oluşmuş ödemi yok ettiğine göre...
    Haberler her zaman iyi olmuyor. Bir kişinin annesi akciğer kanseridir, iş HTTye kalmıştır. Kullanılmaya başlanır. Hastanın halsizliği bittiği gibi; kilo almaya da başlamıştır. Veeee; HTTnin arkası istenmez!... Bunun bir tek izahı olabilir:"Annenin mirası kuvvetli olmalı." Bu düşüncem yanlış ise; siz cevap verin.
    Şimdiye kadar; çeşitli kanserler hakkında yazdım. Belki fark etmişsinizdir; hep kendini tümör olarak gösterenlerden söz ettim. Lösemiden hiç söz etmedim, çünkü; denenmedi.
    Yeri gelmişken söyleyeyim: Yazdım mı, bilmiyorum. Bir hasta yakınının, hekim arkadaşıyla iki yıl kadar önce görüşmüştük. Bana; "İçinde kimyasal katkı olup olmadığını, sadece bir tür kansere mi etki ettiğini..." sormuştu. Ben de cevaplamıştım ve şöyle demişti:"Kanser sistematiği aynıdır. Çeşitli kanser türlerinde etkili olduğuna göre; hepsine de fayda etmeli."
    ----
    Bu işlerle uğraşırken, nasıl bir bilgi edindim. Gençler belki hatırlamaz. Bu Ülkede; Dr. Ziya Özel diye biri vardı. Zakkum bitkisinden elde ettiği bazı ekstrelerle, kanseri tedavi ettiğini söylemişti. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere; tıp dünyamız; adamı neredeyse linç edeceklerdi. Basın bile; "ZAKKUMCU Ziya" demeye başlamıştı. Adam; yurt dışına çıktı. Sonraları; yaptığıyla ilgili patent filân aldığı yazıldı. Doğru mu, bilmiyorum.
    Bir kişi; karısının hastalığı sebebiyle; yurt dışındaki Dr. Ziya'ya ulaşır. Teklif ettiği rakamı yazmayayım. Ziya Bey'in cevabı:"Ben, kemoterapi almış hastayı kurtaramam." HTT mi; kemoterapi almış kaç kişiyi kurtardı...
    Boş vaktinizde; Zakkum, Zakkumcu Ziya veya Dr. Ziya Özel diye internette araştırma yapın, bilgilenin.
    Zakkumdan niye buraya geldim:
    Demiştim ki; maltawildplants adlı sitede; bu bitki ile ilgili geniş bir dosya vardı. Bu sitedeki dosyadan, defterime aktardığım ve bu güne kadar hiç sözünü etmediğim; "Ingestion of the plant by animals can lead to primary photosensitisatio from absorbtion of the plant..." cümlesi ile başlayan "TOXIC NOTES" başlıklı bir bölüm olduğunu da belirteyim. Bu bölümü gizlemek; dürüstçe olmazdı...
    Sıra; karaciğere etkisine geldi. Sonraki yazıda...
    Sağlıcakla kalınız.

Hukuki NET Güncel Haber

Hukuki Net üye ve misafirleri, bu yaz ilaç yapacağız konulu yargıtay kararı ara
    Hukuki Net üye ve misafirleri, bu yaz ilaç yapacağız konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Nerede
    Avukat Dünyası
    İletiler
    Ne kadar?

Nerede
    Aydın
    İletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Arkadaşlar,
    Önce; daha önce sorduğum soruyu cevaplayayım: Altı farklı büyüklükteki A.K. tümörleri aynı sürede (122 gün) yok olurlar. Yani; tümörün yok olma süresinin, büyüklüğüyle ilgisi yoktur.Bu akla mantığa ters gibi geliyorsa da; akla ve mantığa ters gelen aynı durum; radyoaktif elementlerin "yarılanma süresi"nde de vardır.
    Önce Vikipedia'dan aktarayım:
    Yarılanma süresi, bir radyoaktif izotopun miktarının yarıya inmesi için gereken zamandır. Her radyoaktif izotopun kendine özgü belirli bir yarılanma süresi vardır. Genellikle t 1/2 ile gösterilir. Yarılanma süresi maddenin miktarından bağımsız olup yalnızca hız sabitine (λ) bağımlıdır.
    Diyor ki; 2 gr. ile 2 ton radyoaktif izotop; aynı sürede yarıya iner. Kabaca benzetirsek; 2 gr buz ile 2 ton buz aynı sürede yarıya kadar erir, gibi bir şey...
    Ben bu durumu birine anlatmıştım da; "Ne tuhaf benzerlik." demişti. Bu kural, sadece A.K. değil, diğer yerlerdeki tümörlerde de böyle. Gel de inan!...
    ----
    Umarım; zakkum ile HTT hakkındaki "toxic notes"i aynı yazıda yan yana getirme sebebini anlamışsınızdır.
    ----
    Gelelim HTTnin "karaciğere zararı var" iddiasına...
    Bu iddiada bulunan kişi Hepatit-B hastasıdır. Bu tesbit edildikten sonra; interferon tedavisi görür. Tedaviye başladığında tansiyonu 12-8 dir. Hatırladığım kadarıyla iki yıl kadar bu tedaviyi görür. Tedavide; karaciğer enzimleri (K.E.) gittikçe yükselmiş, daha sonra da normale dönmüştür. Kişi artık; Hepatit-B taşıyıcısıdır ve tansiyonu 6-4 olarak kalmıştır.Kendisine de, başta içki olmak üzere; bazı yasaklar konmuştur. Bu kişi, bu halde iken; "HTT Hepatit-B de ne yapar?" denemesine başlamıştır. Bir ay kadar kullandıktan sonra; karaciğerinde bir ağrı hisseder ve bırakır. Hekime gider. Hekim; K.E. değerlerinin yükseldiğini görür ve "Ne yaptın?" der. O da; deneme yaptığını söyler. Hekim; "Bu yaptığın delilik" anlamında konuşur. Hasta; "Ya başarsa idi..." der. Hastanın; K.E. değerlerinin yükselmesinden mi, yoksa; karaciğerdeki ağrı sebebiyle mi, HTTyi suçlamıştır, bilmiyorum.
    Bu sefer sadece "karaciğer"den söz edeceğim.
    Bir astsubayın babasına Karaciğer K. teşhisi konur ve 6-8 aylık ömür biçilir. Teşhisten on gün sonra beni bulurlar, HTTyi denemek isterler. Bu benim ilk K.K. deneme olacaktır. Karaciğer de; "yumuşak doku" olduğu için, doz olarak; A.K.ni yenmiş dozu söylerim. Gönderdiğim yüz günlüktür. HTT bitince kontrole giderler. Yüzon gün sonrasında tümör aynen durmaktadır. Hekim; "Şimdiye kadar; akciğer, böbrek, mide ve barsaklara yayılmalıydı, ne kullandınız?" der ve cevap alamaz. Bu durumun açıklaması bence şu idi: A.K.ni yenen doz, K.K.ni durdurmuş, ama; yok etmeye yetmemiş. Doz az gelmiş demek ki... Dozu iki kat olarak söyler ve 2,5 aylık gönderirim. 2,5 ay geçer; haber yok. 3 ay geçer, 3,5 ay geçer, 4 ay geçer yine haber yok. En sonunda çatlarım ve oğluna mesaj yazarım. Hemen telefonum çalar ve açarım:"Babam yanımda, hâlâ HHT var." der. Babasının adını ve yaşını sorup, telefonu O'na vermesini söylerim. Derim ki:"X Bey, bunu kullanan ve ne yaptığını bilen birisin. Ne diye düzenli kullanmadın? İntihar mı ediyorsun?" Cevap:"Ne diyeyim ki..." O kadarcık... Bu hasta; K.E. değerindeki değişikliği hiç bilmedi ve "ağrı yaptı" da demedi. İçtiği miktar ve kullandığı süre; Hepatit-B hastasından fazla idi.
    ---
    İkinci K.K. hastasıyla karşılaştığımda; yukarıdaki durumu anlatır ve yok etmesi beklenen dozu söylerim. Kullanmaya başlarlar. Bir süre sonra; kaloriferli evde üşüyen hasta, artık üşümez olur. Halsizlikten hep yatmakta olan kişi, bu sefer; Ankara'nın camilerini dolaşmaya başlar. Hane halkı nezle-gripten yatarken; ayakta olan sadece O'dur... İlk kontrole gittiklerinde; K.E. değerlerinin yükseldiği görülür, panik doğar, HTTyi bırakırlar. Bu hasta da; "ağrı"dan söz etmemiştir. İnterferon tedavisinde K.E. değerlerinin yükselmesi sıkıntı yaratmıyor da; HTT yapınca niye panik olunuyor?
    ---
    "Sağlık grafiği hep aşağıya doğru giden hasta" diye anlattığım kişi ile "üç aylık ömrün var" denen kişi; günlük doz olarak; Hepatit hastasının 1,5 katı, süre olarak; beş katı, miktar olarak da; 7,5 kat içtiği halde "ağrı" dan söz etmemişlerdir. Bu hastalarda; hedef karaciğer olmadığı için; K.E. değerlerinin ne olduğunu bilmemektedirler.
    "Şimdiye kadar, iki defa ölmüş olmalıydın" denen hastanın iyileştikten sonra; 2,5 litre daha alıp; bunu içmeyi seviyorum, devam edeceğim demesine ne diyelim?
    Demek istediğim; bu ve yazmadığım başka hastalar; çoğu Hepatit hastasından; miktar, süre ve doz olarak fazla HTT kullandıkları halde; hiç biri "ağrı"dan söz etmemiştir. Hepsinin de karaciğerleri vardı...
    Bu durumda; HTT karaciğere zarar veriyor, diyebilir miyiz?..
    "Ağrı" niye oldu o zaman, bilmiyorum...
    Arkadaşlar,
    Eğer, site yönetimi beni üyelikten atmazsa; HTT ile ilgili olarak, ileride "inanılmaz" bir şeyler olursa; yine yazacağım. Hepatit hastasının; önceden 6/4 olan tansiyonu; HTT kullanımından sonra; 12/8 olarak, normale dönmüştür, bilgisini edindik
    ALLAHAISMARLADIK!...
    Sağlıcakla ve hoşça kalın...
    Konu Av.Engin Oğuz tarafından (25-06-2013 Saat 14:59:53 ) de değiştirilmiştir. Sebep: talep üzerine ekleme

Nerede
    Aydın
    İletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Admin kardeş,
    Yazdıklarımı yayınlamışsınız. İyi yaptınız. Yayınladığınızı okuduktan sonra, şunu fark ettim: Hepatitli hasta ile ilgili olarak; bir cümleyi yazmamışım...
    "Allahaısmarladık, inanılmaz bir şey olmadıkça yazmayacağım." dedikten sonra; eksik kalan cümleyi yazmam; yanlış olacak.
    Sizden ricam; eksik kalan cümleyi, "admin notu" olarak yazıya eklemeniz:
    "Hepatit hastasının; önceden 6/4 olan tansiyonu; HTT kullanımından sonra; 12/8 olarak, normale dönmüştür, bilgisini edindik."
    Saygılarımla...

Nerede
    SAMSUN
    İletiler
    1.322
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Konunun tamamını okumadım ama şuan Samsunda bir abi var.çoğu hastalık oyuncak onun için.

Abim için moskovaya migren ve ümmi sistem ile alakalı ilaç götürdüm.Migren ilacı artı olarak abimde senelerdir olan ala hastalığınıda yok etti.

Boyu 1.85 civarı olan abim hayatında 65 kiloyu görmemişti.İlaçlardan sonra 82 kiloda sabitlendi.

Kaynanasına hemoglobin ve böbrek ile alakalı ilaçlar sorunları tamamen çözdü.

Kayınpederine 30 seneden fazladır sedefi varmış,gönderdiğim ilaç ile ellerinin üzeri hariç vücudunun her yerindeki hastalık gitmiş.İlacı yapan stresten uzak olsun demişti.Çok stresliymiş hala.

Eşine boyun fıtığı ve eklem yerlerinde ağrılar için masaj yağı sorunu tamamen bitirdi.

Kısacası çok yerlere ilaç yapıyor.Burada Doktorlarada ilaç yapıyor.

Tıp astım,migren,neredeyse hiç bir hastalığı çözemiyor.Hastalık hayat boyu senin arkadaşın denilip,bir rapor ile devamlı ilaç kullanımı,başka bir şey yok.

Nerede
    Aydın
    İletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Arkadaşlar, yine BEN!...
    Allahaısmarladık dedikten sonra; "HTT ile ilgili inanılmaz bir şey olursa, tekrar yazacağım."ı belirtmiştim. Bu kadar da erken yazacağım hiç aklıma gelmemişti. Önce biraz kendimi tanıtayım: 1.73 boyunda 71-74 kg arasında gezinen, önceleri içen, müesses nizamın, bürokrasisi ve yargısıyla ırzıma geçtiği 1999 yılından sonra; daha sık ve daha çok içen biriyim. Baktım ki; alkolik olacağım, aklımı başka şeylere takmak için; sun'i yem yapma çalışmalarına başladım. Hikâyesini, "paragat için yem" yazarak, internette okuyabilirsiniz. Kısacası; alkolik olmaktan kendimi kurtardım. Önceleri kendimi "içici" sanıyordum. Yakın zamanda; "ayyaş" olduğumu anladım, iyi mi?... Benim hatun bana hep şöyle der idi:"Sakarım, içtiğin gece horluyorsun." Konuya geldiğimi anladınız.
    Bugün saat 11.37 de telefonum çalar:"Ben G. Hanım. (Hikâyesini 18.5.2013 tarihli yazımda anlattım.) Eşimle birlikte, HTTnin bir etkisini farkettik. Literatüre ekle. Horlamayı kesiyor. Onu da nasıl fark ettik: Bizim evde TV bakmayan, üst katta yatar. Yatan kişinin uyuduğu; horlamasından belli olur. Ben; kocam için, kocam da benim için; "Öldü mü acaba, sesi gelmiyor." diye, üst kata kontrol etmek için çıkmaya başlayınca, durumu fark ettik. Artık horlamıyoruz, bilginize..." Bu çift; kısa boylu ve kilolu kişilerdir, beyi nadiren içer... Beyi, kür maksatlı olarak kullanmaya başlayalı 6-7 hafta olmuştur. Hanımı; ondan daha önce başlamıştı, PBS hastası olduğu için.
    İyi de; ben HTT kürünü Ocak ayı sonunda bitirmiştim. "Ayyaş"lık devam ettiğine göre; bu bilgiye, bizim hanede niye ulaşamadık? Horlayan BEN'im, bilmem mümkün değil!... İyi de; benim hatun bunu nasıl fark etmez? Benden; ne köy olur ne kasaba hesabı, hanımdan da...
    Telefon görüşmesi bitti. Hatun; "Ne horlaması..." demez mi, duymuş. Anlattım. Ne dese beğenirsiniz:" Ne zamandır sen de horlamıyorsun!..." Buyur, buradan yak!...
    HTTyi tanıdığımı sanıyorum. Horlamanın sistematiğini bilmediğim için; HTTnin hangi özelliği sebebiyle horlamayı kestiğini, açıklayamıyorum.
    ------
    Galiba geçen salı günü; Hukuki Net sitesinde bu konuyu okuyan, Kocaeli tarafından bir Mat. Öğ.ni bana ulaşıp şunu sordu:"Yazdıklarınızı okudum. Yazdıklarınız hayalî mi?" Cevap:"Yazmadıklarım olsa da; hayalî değil..."
    -----
    Bu bitki hakkındaki dosyanın bulunduğu maltawildplants adlı site yayına başladı. Dosyayı nasıl bulacaksınız:
    Maltawildplants yazıp internette arıyorsunuz. Siteye giriyorsunuz. Açılan sayfada "A-Z İndex" yazılı yeri tıklıyorsunuz. Harflerden oluşan bir yer açılacak. Orada "H" harfini işaretleyip, alttaki yere tıklıyarak; "H" harfi ile başlayan bitkilerin olduğu bir sayfaya geleceksiniz. Listede; en alttan üçüncü sırada; Hypericum Triquetrifolium Turra"yı tıklayıp, dosyaya ulaşacaksınız. Doğru yazdığımı; oradan tesbit edebilirsiniz. Kolay gelsin...
    Sağlıcakla kalın...

Nerede
    Aydın
    İletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Arkadaşlar, özür...
    İlgili dosyanın linkini veriyorum. http://www.maltawildplants.com/CLUS/...etrifolium.php
    Böyle yazın, ilk sıradakine girin. Dosya karşınızda...
    Sağlıcakla kalın...

Nerede
    Aydın
    İletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Arkadaşlar,
    Az önce, saat 20.20 de kız kardeşim telefon etti. Dedi ki:"Cildimde problem oldu. Hekime gittim. Egzema dedi. Antibiyotik ve krem verdi. Deterjanlardan uzak dur, dedi. Kullandım, geçmedi. Abi, daha sonra, senin ilacı fırsat buldukça sürdüm. Egzema olan bölge kurumaya başladı. Kabuk haline geldi. Ben de; düşmek üzere olan kabuğu kopardım. Altından pembe renkli, yeni ve temiz deri ortaya çıktı. Biraz daha süreceğim. Egzemayı tedavi ediyor, bilgin olsun diye aradım."
    Bilginize...
    Sağlıcakla kalın...

Nerede
    Aydın
    İletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Üye ve Misafirlerimiz,
    Çok kısa yazmaya çalışacağım, ama; ne kadar yazarım, bilmiyorum.
    Önce; kırgınlığımı ifade edeyim: o kadar okuyan oldu, bir Allah'ın kulu; "Sakar Hocam, sağ mısın?" demedi.
    Hatırlarsanız; "Haddinden fazla yazdığımın farkındayım" diye yazmıştım. Daha sonraları; eski öğrencilerimden birinin, emekli ve iş adamı olmuş komutanı benimle görüşmek üzere, köyüme iki defa geldi. Her gelişinde; 3-4 saat görüştük. Bana dedi ki:"Sakar Abi, ne yazdığının farkında mısın? Çok paranın döndüğü konulara dalıyorsun, yok ederler. Yazmayı bırak!...Doz bilgilerini bir yere yaz ve güvendiğin bazı kişilere ver. Seninle birlikte yok olmasın." Bu yetmemiş gibi, bir süre sonra; Japonya'da tez hazırlamakta iken rahatsız olan ve memleket hasretiyle, tezini teslim edip memlekete gelen ve Japonya'da tedavi olmayı beklemeyen biri de -anlatacağım- bana:"Sakar Amca, Japonlar duymasın, seni alıp götürürler." demesin mi?...
    11.7.2013 ten beri yazmayışımın sebebi bunlardır. O zamandan beri; HTT ile ilgili "inanılmaz şeyler" olmadı mı, oldu.
    Özet olarak ve çok kısa yazıyorum:
    1-14 Temmuzda, yanında çocukluk arkadaşıyla birlikte, biri; bulunduğum köye geldi. Gülerek bana dedi ki:"Hocam, mesane kanseri olmuşum." Niye böyle dedi, atlıyorum.
    2-O gün; HTTnin büyümüş karaciğeri, eski haline getirdiğini de öğrendim.
    3-Aynı gün; HTTnin; ciltte, bir kuruş büyüklüğünde, yazın çoğalan kışın azalan ve yer değiştiren, yaklaşık aynı bölgelerde gezinen, hiç bir tabibin tedavi edemediği, onlarca kırmızı kabarcıkları tedavi ettiğini de...
    Burada mola verelim ve konuyu; Nejat İşler'e getirelim. Nejat İşler; dizi oyuncusuymuş ve cildindeki bazı rahatsızlıklar sebebiyle, oyunculuğu bırakmış. Gazeteler öyle diyor; kırmızı lekelerden de söz edildi... Ben O'nu tanımam, O da beni... Çaresi; HTTdir, biliyorum.
    4-15 Temmuzda; başka biri geldi. Derdi: sırtını görmedim, "Karın ve bacaklarında, hiç bir tabibin tedavi edemediği, en küçüğü 2cm, en büyüğü 3,5 cm büyüklüğünde, onlarca yuvarlak ve yeni kabuk bağlamış yara şeklinde oluşumlar... Üç hafta sonra rapor:"Hocam, yarıya düştüler."
    5-16 Temmuzda; Beş kişi birden geldi. Birisi için gelmişler. Derdi: ayak, el ve yüz (Güneş gören yerleri) hariç,her tarafı; krater şeklinde, kraterin yüksek yerleri kırmızı, çukur yerleri; sarı/pembe yaralar. Hâlâ bilgi yok.
    Bu gelenlerden biri olan kadın, bana dedi ki:"Siz aslan burcundan mısınız?" Evet. "Siz, çocukluğunuzda ağır bir hastalık geçirdiniz mi?" Evet. Arkasını yazmayayım...
    6-Size hiç cilt kanserinden söz etmiş miydim? Bir de bir!...
    7-Size meme kanserinden de söz etmemiştim. Yine kısa yazıyorum:
    a-Kadına "meme kanserisin" denir ve meme alınır. Arkasından kemoterapi... Arkasından, klâsik hekim cümlesi kurulur:"Maalesef, öbür memenize ve koltuk altlarınıza sıçramış." Bu noktada iken HHTye ulaşılır. Netice: hakkımda; "Siz; bizim birlikte efsanesiniz. Sizin telefon numaranızı, bazı arkadaşlar 'doktor' diye kaydettiler" cümlesi bunda dolayı kurulmuştu.(Son kısmı daha önce yazmıştım.Bu olaydan sonra, aynı çevreden beş kişi bana ulaşmıştı)
    b-Kız lisede öğrencidir. "Meme kanserisin, tümörlü bölgeyi alacağız, aldığımız yeri silikonla dolduracağız, estetik bir sıkıntınız olmayacak, arkasında kemoterapi..." Kız; hastahaneyi terk eder. Bir komşusu; duyduğu HTTyi ona ulaştırır. İlk kullanılacak bölümde üç defa kontrole gider. Her kontrol sonrası, hekim:"Tümörlerin küçülüyor." demekte ve asla cevabını alamadığı soruyu tekrar sormaktadır:"Kızım, Allah aşkına, ne kullanıyorsun." İkinci bölüm HTTyi kullanması yakında biter.
    Netice:ANGELİNA JOLİE memelerini boşu boşuna kestirmiştir.
    Bu arada; meme kanseri olan emekli meslektaşımın, bu hastalığı "iman gücüyle (Dua, namaz, tespih çekme filân) tedavi" etmeye çalışmasına ve neticesine girmeyeceğim.
    8-Gelelim Japonya'daki kıza. Bu kız, daha önce anlattığım PBS hastası emekli meslektaşımın kızıdır.Tez hazırlığı sırasında, sağ el bilek ekleminde, fındık büyüklüğünde bir şiş olur.Hekim der ki:"Şırıngayla sıvıyı alacağız, sonra lazer tedavisi yapacağız." Kız, memleket hasretiyle, tezi teslim eder etmez; tedavi olmadan memlekete gelir. Burada bir ortopediste görünür. O da; "Şöyle şöyle, bu şekilde 3-4 ayda düzelir." Annesinden dolayı HTT bilindiğinden HTT kullanılır. Netice: 4 hafta sonra böyle bir rahatsızlığı yoktur. Bana "Sakar Amca, bak bileğime, Japon doktor şöyle, buradaki doktor böyle demişti, hiç bir şeyim kalmadı." Daha önceden de PBS hastası annesinden HTTyi biliyordu. Kendi de bizzat yaşadı. Bir iki şey de ben anlattım. Sözü:"Sakar Amca, Japonlar duymasın, seni götürürler." Not:Kızın tezi kabul edildi. Tezinin adını filân yazmayayım.
    9-Kadın düzenli adet görememektedir. İdrar tahlillerindeki değerlerden dört tanesi; "negatif" olması gerekirken "pozitiftir" Yani; böbrekleri kötüdür. Üstelik; kansızlığı da vardır ve verilen kan yapıcı haplar sebebiyle de "kabız"dır. HTTyle buluşur. Netice: Kocası bir torba dolusu barbunu hediye olarak getirmiştir. Eve barbun gelsin de; ayyaş(!) olma...
    10- 13-14 yıl önceden tanıdığım kamu görevlisi birinin eşi hastadır. Hastahane dönüşü bizim köyden geçmekteler iken; "yahu burada önceden tanıdıklarımız var, bir uğrayalım" diyerek köyde mola verirler. Beni bulur. Konuşuruz. Uzun süredir taşınmaktadırlar. Son olarak hekim:"Bir dahaki gelişinde, karınıza, diyalize bağlanması için delik/kateter açacağız" demiştir, ve o gün denmiştir.Üstelik; kansızlığı da vardır. Ben de; üfürmüşümdür(!) Nasıl olsa, yan etki yok, kullanalım denmiştir. Kateter açacakları günde yapılan tahlilde; 3,6 olan değer 2,1 olarak görülmüş, iş ertelenmiş, daha sonrakinde ise; 1,1 olarak görülünce... diyalize bağlanma iptal edilmiştir. Son HTTyi kullanmakta... Yani; diyalize bağlanmak, diye bir şey yoktur.
    11-Eski öğrencilerimden, benim ot-çöple uğraştığımı bilen birisi, meslektaşına der ki:"Arkadaş, Hocamın telefonu bu, bir görüşün." Görüşürüz. Adamın karısının derdi şudur:"Karaciğerinde bir derdi olmamasına, bir çok hap-şurup içmesine rağmen, hamile olmadığı halde; hamile gibi karnı şiştir. Ve hekimler, en son olarak; aktif karbon vermekteler..." HTT ile buluşmuşlardır. Netice ve özet; 31 Ekimde kocası şunu dedi:"Olmaz böyle şey."
    Lâf aramızda; durum ilk bana anlatıldığında, kocasına aynen şunu söyledim:"Ali Bey, karınızın barsaklarında bakteri dengesizliği var. Az veya çok, kuvvetle muhtemel aşırı, bunu bilmiyorum. Ama; HTTnin "antibakteriyel" özelliği olduğunu biliyorum. Bu iyi bakterileri yok edecek anlamında değil; anormal dozda olanları yok edecek anlamında anlarsak, ki; bana göre olacak, bu işin olup olmayacağı üç haftada belli olur."
    Emekli komutanın; "doz bilgileriyle" ilgili dediklerini yaptım. Yok edilirsem de; "doz bilgileri" yok olmayacak. Bir çok kişi, benim hangi demde HTT yaptığımı biliyor.
    12-Güngör'ün astım-bronşit olan hanımı hâlâ HTT ve tıbbî ilaç kullanmıyor. Kocasının dediği: "Tazı gibi..."
    13-Daha sonraları, bu köyden birini buldum. Hem; astım-bronşit, hem de; KOAH. O kadar ki; evde oksijen tüpü bulunduruyor. Geçenlerde ziyaret ettim. Durum ne? Cevap;"Şimdiye kadar ne çekmişim!..."
    Bu arada; bildikleriniz benzerlerini atlıyorum.
    Sağlıcakla kalın...
    Hoşça kalın, HTTsiz kalmayın.
    SON SÖZ:Çok kişiye söyledim. Size de söyleyeyim: "Dünyadaki ilaç firmalarının ürettiği bütün ilaçlar, eczanenizde var. Hekim ne yazarsa; var. "Amerika'dan, Almanya'dan veya filân ülkeden gelecek/getirtelim" demiyorsunuz. Benim de; Siz'in eczanenizin karşısında litrelerce HTT olan kulübem var. İnanın; ben sizden daha çok hastayı tedavi ederim."
    ELVEDA...

Nerede
    Aydın
    İletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

ÖZÜR...
    Önceki yazımın 10. maddesinde sözünü ettiğim; 3,6 denen değer, arkadaşımın "K..." diye söylemesine rağmen; hatırlayamadığım şeyi, geçenlerde hatırladım: Kreatin... Bilmiyorsanız; hatırlatayım: 3,6 demek; kandaki kreatin miktarı demek. Sağlıklı bir böbrek hastasında olması gereken değer ise: 0.7-1.4 arasıdır. O'ndaki değer ise; 1.1 idi. Yani; arkadaşımın eşi, artık; sağlıklı bir böbreğe sahiptir. Bu yazıdan sonra, Ankara'dan biri beni aradı:"Kız kardeşim diyalize bağlı. Buna fayda eder mi?" Böbreklerinin bulunduğunu öğrendikten sonra cevabım şu oldu:"Yarın diyalize bağlanacak, deseydiniz, cevabım "evet" olurdu. Kız kardeşinizle ilgili olarak; emin değilim, bilmiyorum." Cevabı: Kendisiyle görüşeyim, sizi tekrar ararım oldu...
    Bilginize...

Nerede
    istanbul
    İletiler
    2.640
    Dilekçeler Sözleşmeler
    3
    Dosya Yükleme
    0

Hocam yazılarınızı ilgi ve merakla okuyorum. İnsanlık, Alternatif Tıp ve hastalar adına size müteşşekirim şahsen.

Kilitli Konu
8 / 21 Sayfa İlkİlk 123456789101112131415161718 ... SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar:

kantaron kanser

sarikantaron sakar

bu yaz ilaç yapacağız

ilhan demir kanser

https:www.hukuki.netshowthread.php70000-Hukuki-Net-uye-ve-misafirleri-bu-yaz-ilac-yapacagizpage18hukiki.net sakarxxxxyrdilhan demir kimdirtavşan gölgeliği otuülseratif kolit ten kurtulanlarin hikayelerihtt kansermesane kantaron hukuki.nethukuki net kantaronsari kantaron sakarkizilcik temresikızılcık otu kantaronhukuki.net sakaravukat ilhan demirkantaron sakarhukuki.net kantaron 2015granulomatoz kanserle esdegermisari kantaron yagi ulseratif kolithukuki net bu yaz ilaç yapacağızhukuki.net kantaronilhan demir sikayet
Forum