Kilitli Konu
19 / 21 Sayfa İlkİlk ... 9101112131415161718192021 SonSon
181 den 190´e kadar toplam 203 ileti bulundu.
    Nerede
    Aydın
    İletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Hukuki Net üye ve misafirleri, bu yaz ilaç yapacağız

Az önce; hen Admin Kardeş'e, hem de; Cüneyt Arcayürek ve çoban Sülü'yle ilgili haberlere bağlı yorum yazmıştım. Yok oldular... Siteye ulaşmadı. Sadece şunu yazayım:"HTT yi bilen herkes; bu iki kişinin hastalığının; "hastalık"olmadığını bilir. Ayrıca; Apple patronu Steve Jobs'un "pankreas kanseri"nden öldüğünü çok kişi bilir. Milyarlarca dolarına rağmen... Size; pankreas kanseri hakkında, yakında bir yazı yazacağım. Emin olmak istiyorum.
    Sağlıcakla kalın...

Hukuki NET Güncel Haber

Hukuki Net üye ve misafirleri, bu yaz ilaç yapacağız konulu yargıtay kararı ara
    Hukuki Net üye ve misafirleri, bu yaz ilaç yapacağız konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Nerede
    Avukat Dünyası
    İletiler
    Ne kadar?

Nerede
    istanbul
    İletiler
    142
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

teşekkür ederiz Allah razı olsun Allah kimsenin başına vermesin.

Nerede
    Aydın
    İletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Arkadaşlar,
    Kanser konusunda yazmamak niyetinde iken; önceki yazıyı yazdım. Hele bir sorun:"Niye kine?" Velittin adında, bir eczahanede kalfalık yapan, eski öğrencilerimden biriyle geçenlerde telefon görüşmesi yaptık. HTT hakkında konuştuk. Bana; hangi kanserleri tedavi ettiğiyle ilgili sorular sordu. Ben de; saydım. Sayma işi bitince, bana sordu: "Hocam, bu saydıkların içinde; pankreas kanseri var mıydı?" Hayır, dedim. Bana dedi ki: "Pankreas kanseri teşhisi konmuş kişiler içinde; üç ay yaşayanı görmedim, patronumun amcası dahil..." dedi. Bu durumda; pankreas kanseri hakkında yazmak farz oldu gibi geldi bana. Ben de; pankreas kanseri-HTT ilişkisi hakkında; henüz net bir bilgi alamadığımla ilgili önceki yazıyı yazdım.
    Bu konuda; "sadece pankreas kanseri" iki vak'aya şahit oldum sayılır.
    Önce; birincisini anlatayım:
    Hasta yakını, HTT kullanmakta olan İzmir'deki bir kanser hastasından telefonumu alır. Beni arar, ve; durumu anlatır. İzmir merkez ilçelerden bir yerde olan bu kişinin verdiği adrese gönderirim. Bu, benim, pankreas kanserinde; ilk denemem olacaktır. Gönderdiğim 33 günlüktür. Bir ay sonraki kontrolde, hekim: "16 olan filân değeri; 12 ye düşmüş. Bu çok iyi bir değişme." demiş. Bu; aylık %25 düşme demek. Hatırladınız mı "Akciğer kanserinde; günlük tümör yok olma süresi,en az % 0.81 dir." diye yazdığımı... Hasta yakını telefon edip durumu anlatır ve; ikinci şişeyi ister, gönderirim. Gönderdiğim günlerde, Ege; en soğuk kışını yaşamaktadır. Kargo firması; kargoyu; soğuk sebebiyle adrese götürmez. Hasta yakının karısının kargo beklentisi sebebiyle; bütün gün evde olmasına rağmen; firma "Evde bulamadık." yalanını uydurup, HTT'yi ulaştırmaz. Hasta yakını beni arar: "kargo gelmedi." Ben de; ilgili firmayı arayıp; durumu soruştururum. Bana verilen cevap şu: "Adreste kimse bulunamadı, şubeden alsınlar." Bu durumu; hasta yakınına iletir ve şöyle derim:" Şubeden alıverin." Netice: HTT geri geldi, iyi mi?...
    Böylece; ilk pankreas kanseri denemesi yarıda kaldı.
    Şimdi geleyim ikincisine...
    Yine İzmir'de; aslen Manisa tarafından olan ve kanser hastalığıyla ilgili olarak HTT kullanan biri; yaşadıklarına güvenerek; Manisa taraflarında "pankreas kanseri" olan birinin yakınına telefonumu verir. Adam beni arar:"Hocam, annem pankreas kanseri. 3 cm. tümörü var. Telefonunuzu filanca verdi." der. Ne zaman teşhis kondu, ne tedavisi görüyor, bilmiyorum. Bildiğim, sadece; metastaz olmadığı... Gönderir ve dozu söylerim. Gönderdiğim; 50 günlüktür.Ve derim ki: "İşe yararsa, kullanmanız gereken miktar; 2-2,5 litredir." Kullanılır. 50 gün sonra; teşhis PET BT çekiminden sonra; ikinci PET BT yapılır. Veee, hekim şunu söyler: "Tümör yok!.." Hasta yakını beni arar: "Hocam, kalan miktarı gönderin; devam edeceğiz." Ben derim ki: "Madem tümör yok olmuş, niye devam diyorsunuz?" Cevap: "Ya, var iken göremedilerse? En iyisi, biz; dediğiniz miktarda HTT kullanımını tamamlayalım."
    Arkadaşlar,
    Sizler, daha önce; 75-80 günlük kullanımdan sonra; yine tekraren yazıyorum: ilk teşhiste; "Rahim ağzın BİR, vajina yan duvarında BİR, karaciğerinde İKİ, her iki akciğerinde BİRER, baştan başlamak üzere; kalça hizasına kadar, sağlı sollu; lenf sisteminde; 14-15 tümörü, toplam; 20 den fazla" olan hastayı, bu süre sonunda; 3-4 tane kaldığını, son PET BT de ise; sadece bir tümörünün kaldığını, hekimin de; "Diğerleri yok olduğuna göre, bu; yağ bezesi olmalı (Sub Max:3,3 olan)" dediğini biliyorsunuz.
    Arkadaşlar,
    Dünyada hiç kimse, benim kadar; tıbbi konuda "İNANILMAZ"la karşılaşmamıştır.Buna rağmen; 50 günlük kullanımdan sonra; 3 cm.lik pankreas tümörünün yok oluşuna; ben bile inanamıyorum. Üçüncü PET BT raporunu merakla bekliyorum.
    Eğer; son PET'te de; tümör yok denirse...
    Yazık değil mi; milyarlarca doları olan Stewe Jobs'un "pankreas kanseri"nden ölmesi?...
    Siz de, benim gibi; meraktan çatlayın.
    Sağlıcakla kalın...

Nerede
    ÇORUM
    İletiler
    3
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

arkadaşlar merhaba guruba yeni katıldım sakar hocanın yaptıgı çalışmları takdirle karşılıyorum.babam kücük hüçreli ac. ca hocamın yaptıgı ilaç bu noktada bize yardımcı olamadı ama tek hüçreli ca. larda emin olun hastanaeye bile gitmeye gerek yok o akadar etkili dayımn kızında gördük.sizden ricam cevrenizde küçük hüçreli akçiğer ca olupda bunu gerek tıp yolu ile veya bitkisel yöntemlerle yenenler var ise bu bilğileri bizimle paylaşmanızı rica ediyorum.(iyiliğe vesile olan iyilik yapmış gibidir) h.s..RABBİM hepimizin yardımcısı olsun

Nerede
    Aydın
    İletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Admin Kardeş,
    Yazmamak zorundayım. Çünkü... Benim yazdığım; saçma sapan/uyduruk/senaryo yazıları bir tarafa bırakın. Sadece; metin26 ve h1978 yazılarına (e-posta adresim ve elimdeki raporları saymıyorum.) dayanarak, Üye ve Misafirlerimize; kitap dolusu yazı yazabilirim, istemiyorum.
    Bu yazıyı, sadece; Kamer Genç'le ilgili haberler sebebiyle yazmak zorunda kaldım. Basın haberlerine göre; "Kamer Genç; Amerika'da pankreas kanseri tedavisi(!) görmüş. Ülkeye gelmiş. Hastahaneye kaldırılmış, durumu ağırmış" v.s.... Kamer Bey demiş ki: "hepsi uydurma, sağlıklıyım."
    Lâfı çok kısa olarak geriye sarayım: h1978 yazısında ne yazdı:" emin olun hastanaeye bile gitmeye gerek yok o akadar etkili dayımn kızında gördük." O'nun yazmadığını çok kısa ben yazayım. Dayısının kızı; Ankara'da bir hastahanede kanser tedavisi(!) görmekteyken; "Maalesef akciğerine sıçramış." denmişken HTT ile tanışır...
    Sözüm; Kamer Bey'e...
    Kamer Bey,
    Sizi severim. Özel hayatınız; beni ilgilendirmez... Şunu söyleyeyim: Steve Jobs; Dünya'nın 3. zengini ve ABD'de iken pankreas kanserinden öldü. Yelkenliyle Dünya turu yapan ilk Türk; Sadun Boro da...
    Siz; Steve Jobs'un bulamadığı doktoru, hastahaneyi, ya da; parayı mı buldunuz da; "İyiyim." diyorsunuz?
    Sizden ricam: "Kendinizi aldatmayın!..."
    Sağlıcakla kalın...

Nerede
    Aydın
    İletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Arkadaşlar,
    Önceki yazıyı saymazsak (Kamer Genç konusu beni rahatsız ettiği için yazdım.) 17 Mayıs'tan beri neler öğrendim.
    Önce bir bilgi: "Dünyayı; petrol, silah, ilaç ve gıda tröstleri yönetir."
    Birkaç yıl önce "Hekim bana kansersin derse; asla tıbbi müdahaleye izin vermem. HTT kullanır ve sonra; durumumu öğrenirim." demiştim. Fikrimde; zerre değişiklik yoktur. Metin26'nın yazdığı mesajdaki bir cümle dikkatinizi çekti mi, bilmiyorum. "Kemoterapiyle kanser tedavi ediliyor olsaydı; kanserle mücadelenin sonuna gelinmiş olurdu." demişti.
    Türkçe'si: kanser ol, KT al ve kurtul... Kanser ol, KT al ve kurtul... Kanser ol, KT al ve kurtul... Yok böyle bir şey!...
    Bir kanser hastası yakınıyla konuşuyoruz: Ben size; "HTT kullanır ve KT alırken, iyiye gidişi gördüğünüz an; tıbbı terk edin!..." demedim mi?
    Cevap: "Hocam, tıbbı terk ettikten sonra, devlet; PET BT/CT için para ödemiyor. Cebinden ödeyeceksin diyorlar." Vay canına, ilk defa duydum. Türkçe'si: "Kanser teşhisi konduktan sonra, tıbbı ret edersen; sonrakileri devlet ödemez. KT/RT lere devam mecburiyetin var. Allah, Allah... Bu mecburiyeti; sağlık mevzuatına sokan kim be!...
    Bir başka bilgi daha. Kesin rakamı biliyor olmama rağmen; aralıklı olarak bir rakam vereceğim: "Devletin, bir yılda; sadece KTde kullanılan ilaçlar için ödediği rakam: 30-35 milyar. Eski parayla katrilyon..."
    Geçen değil, önceki cumartesi günü, eşimle birlikte MM (Multipl Myeloma/ilik kanseri) arkadaşı ziyarete gittik.Orada da ne öğrendim.
    Ön bilgi: MM hastalarına önce; iki kür VAD, daha sonra ise; beş kür welcatt kemoterapisi uygulanırmış. Hastanın kızı; çok iyi İngilizce bilmektedir. Annesine teşhis konur konmaz; konuyla ilgili araştırmalar yapar. VAD tedavisinin bir halt olmadığı, bir çok zararı olduğunu v.s. öğrenir. Hekim: "iki kür VAD tedavisi" deyince, kızı; VAD tedavisiyle ilgili bildiklerini hekime anlatır ve Welcatt tedavisine başlanmasını ister. Hekim der ki: "VAD tedavisini almayı ret ederseniz; ötekine para ödersiniz. SGK ödemez." Allah, Allah... Sağlık mevzuatına bunu kim koydu?... Bu kadar yeter...
    Gelelim başka konulara...
    Polikistik over hastalığında denendi: haberler iyi değil. Beyin damarı pıhtı sebebiyle tıkalı (Emboli mi ne diyorlar) olan hastadan haber gelmedi. HTTnin kan sulandırıcı özelliği biliniyor, ama; pıhtı çözücülüğü hakkında bilgi yok.
    Hani, baba kız; hastalıklarına teşhiş konulamamış ve tedavi olamamış, HTT kullandıktan sonra iyileşen kız ve iyileşmeyen babasından söz etmiştim. Daha sonraları, babaya dozu arttırarak kullanmasını söylemiş ve HTT göndermiştim ya; iyileştim diye haber gelmedi. Yani; baba ve kızın hastalıkları farklı...
    Geleyim MS(Multipl skleroz) hastalarına...
    Birisi Bolu'dadır ve hasta; kadındır, hasar oranı %50 dir. Kocası beni; tıbbın "şansı yok" dediği, HTT kullanarak kurtulan bir kanser hastası yakınından tanır. Denemek istemişlerdir. Gönderirim. Bir hafta kadar sonra, bu sefer İzmir'den biri beni arar. Kendisi MS hastasıdır, erkektir ve tekerlekli sandalyede yaşamaktadır. HTTnin karaciğer ve böbreklerle ilgili etkisini duymuştur. Beni aradığında:"Hocam, MS için kullandığım ilaçların; karaciğer ve böbreklerime olan yan etkilerinden kurtulmak için HTT istiyorum" der. Gönderirim. O; yan etkiler için düşünürken, ben; MSte ne yapacak beklentisindeyim.
    Bir süre sonra; her ikisini de ararım. Bolu'dan gelen cevap şu: "Hasta, HTT kullanmaya başladıktan sonra; iştahı arttı ve kilo almaya başladı, bıraktık."
    İzmir'den gelen cevap şu: "Hocam, hareketsizlikten dolayı bağırsak problemlerim vardı, düzeldi. Yataktan tekerlekli sandelyeye, tekerlekli sandalyeden yatağa geçişlerimde zorlanıyordum, şimdi böyle bir sıkıntım yok." Be birader; MSte ne oldu, diye sordum. Cevap:" MSte gerileme olup olmadığı; MR sonrası plakların (ne demekse) durumundan belli olur. O da, pahalı ve altı ayda bir yapılıyor. Benim MR Mayıs ayında çekilecek." Seçimden bir gün önce; alo derim. Cevap: "MR çekildi. Hekim yutdışında, rapor daha sonra..."
    daha sonra ararım. bana bir sürü şey anlatır. Aklımda kalan "beyindeki plakların pasif olduğu" Neyse, bir şey anlamadım. Hastanın son dediği şu: "Hocam, bunun beni iyileştireceğine inanıyorum. Bir yıl mı sürer, iki yıl mı, bilmiyorum. Devam edeceğim."
    Bana da; "HTT bitmesine yakın, alo de, devamını göndereyim" demek kaldı gari...
    Araştırmalara devam...
    Sağlıcakla kalın..

Nerede
    gölcük
    İletiler
    5
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Bu yaz kendi HTT mizi yapıyoruz.İlgilenenler için fotoğrafları;
    [IMG][/IMG][IMG][/IMG]

Nerede
    Aydın
    İletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Üye ve misafirlerimiz,
    Bu konu başlığını okuyanlardan; HTT adlı bitkiyi bizzat gösterdiğim kişiler ve ayrıca bilenler var. Ben dahil; sektör44'ün gönderdiği fotoğraflara bakanlar:"Bu; bizim bildiğimiz HTT olamaz, çünkü; daha iri yapraklı, daha iri çiçekli." diyecekler ve dedim. Ama; sektör44'ün bu bitkiyi nerede bulduğunu biliyorum. İznini almadan yazıyorum: sektör44, bu bitkiyi; "Akdeniz İklimi"nin olmadığı bir coğrafyada buldu.
    Akdeniz İklimi; yazları sıcak ve kurak, kışları; ılık ve yağışlıdır. Sadece bizim Ege ve Akdeniz Bölgemizde değil; Malta, Yunanistan, Sina, Suriye... gibi bölgelerde yetişen HTTler de; hep aynıdır: Küçük yapraklı, kısa, taç yaprakları bile küçük. Çünkü; bu coğrafyada; bitki büyümeye başladıktan sonra; yağmuru zor görür, yetmezmiş gibi; cehennem sıcağının altında kalır. Ha, başka coğrafyada bulmuşsundur; daha serindir, yaz bile olsa; ara sıra yağmur yağar... Elbette bu bitki farklı olacak...
    sektör44'e bu fotoğraf katkısından dolayı teşekkür ederim.
    Geriye; bu konu başlığını açtığımda eklediğim; "Medicinal properties"in Türkçe'sini yazacak kişi kaldı...
    Yeni haberler var, ileride....
    Bu ülke dahil, "İslâm(!) Coğrafyası"nda; BAYRAM mümkün ise; bayramınız kutlu olsun.
    Sağlıcakla kalınız...

Nerede
    Malatya
    İletiler
    5
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Sayın hocam, beyin kanseri olan annemin bayramda ellerini öpüp kokladım ve otobüste dönüş yolundayım.size yoldayken yazıyorum.öncelikle bayramınızı kutlarım.htt den haberdar oluşumun bugün 3. günü ve kardeslerimle bugün htt bulmak üzere düştük yollara.çok şükür buldukta galiba.bütün mesajları okudum ama annemin bir örneğini goremedim. Tanı GBM evre 4.yani beynin kendi tümörü ve en agresif gelişen,yayılanı.ocak ayında 7*3 cm çapındaki tümörü(küçük hücreli)
    alındı, radyo-kemoterapi tedavisi gördü, şuanda da halen kemoterapi (tablet) ilacı aliyor.sürekli oluşan ödem nedeniyle kortizon ilacı da almak zorunda.mümkün olan en düşük dozda(2mg) veriyoruz.biraz kullandirip keserek durumuna göre mümkün olduğunca vermemeye çalışıyoruz. Bayram arefesi doktorumuz "maalesef çok hızlı ilerliyor,çok güzel bir ameliyatla temizledik ve aldığı tedaviye rağmen 6ayda tekrar yayılması sizi zor günlerin beklediğini gösteriyor" diyerek bu bayramı bizler için bayramliktan çıkardı.. Yasadiklarimiz, hissettiklerimiz,tarif edilemez.değerli hocam beyin tümörünün diğer tüm kanserlerden çok önemli bir farkı vardır. Kan-beyin bariyeri.htt acaba beyini normal şartlarda koruma görevi olan bariyeri aşabilir mi dersiniz? ve kortizon...en fazla bir ay kadar kestik en sonunda annem yuruyemeyecek ve düşecek duruma geldi geri başladık.kortizon tümör kaynaklı ödemi kontrol altında tutuyor kullansak bir türlü kullanmasak başka.htt için kestik diyelim 6 hafta ya annem bu sure içinde kötüleşirse?ne zaman kullanalım?htt nin beyin ödemini gidermeye faydası olur mu acaba?aklima şöyle bir fikir geldi en azından kortizonun etkisiyle tümöre fayda etmiyeceksede ödem için kullansak bir sorun olur mu? ve birde hiç vaktimiz yok malesef derhal kullanmamız lazım,yağını yapıp kullanana kadar çok geç kalabiliriz...çayını içmekte yağı ile aynı fayda sağlar mi acaba? Sağlamazsa, bize kullanabilmemiz icin varsa elinizde yağından gönderebilirmisiniz.?ilginize ihtiyacımız var.sorumu; konularda örneği olmadığı için okuyanlar görsün istedim,eğer bir cevabınız olursa buradan yazmanızı dilerim.tekrar bayramıniz kutlu olsun.(topladigimiz bitkiyi size nasıl gösterebiliriz)

Nerede
    Aydın
    İletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Arkadaşlar,
    8 Temmuz tarihli yazımda; baba-kızdan söz etmiştim. O yazıdan bir gün sonra, şu mesaj geldi:"... hocam en son yolladığınız htt 10 gün önce bitti.bende olan karın ağrısı eskisine oranla yarı yarıya azalmıştı yani en son kullandığım doz yarı yarıya azalttı şikayetlerimi.ancak şu 10 gün ara verdim yazmadım size bi değişiklik olacakmı diye evet şikayetlerimde geri artma var.bu verilere dayanarak siz ne derseniz ona uyacağım hocam ya devam ya tamam yada farklı bi doz varsa ve elinizde de htt varsa ben denemeye hazırım.birde bir hesap no verirseniz karınca kararınca azda olsa desteklemek isterim hocam.teşekkürler.."
    Yani; arttırılmış dozun bir ayda ağrıyı yarıya indirdiğini yazıyor. Bu mesajdan sonra; 50 günlük daha gönderdiğim. Mantık şöyle der: "Bir ayda %50 geriletmişse; kalan elli günde de sıfırlamalı." Bakalım ne olacak?
    Daha önce kan kanseriyle ilgili iki yazı yazmıştım:
    1-Fethiye'de 13-14 yaşlarında bir çocuk kullanacaktı. Verdikten birkaç gün sonra vefat etti, kullanamadı.
    2-İstanbul'dan biri istemişti. Göndermiştim. Bir aydan daha uzun bir süreden sonra aramış ve ne olduğunu sormuştum. "HTTye henüz başlamadığını, diğer alternatif tıp ürünlerini denemekte olduğunu söylemişti. Bir daha sormadım. HTTyi denemeye ömrü yetti mi, yetmedi mi bilmiyorum.
    İki haftadır, Marmara Bölgesi Anadolu tarafında bir yerde, 38 yaşında kan kanseri kullanmakta.
    Bir haftadır da; Ankara'da 15 yaşında lenf kanseri biri kullanmakta.
    Bayramdan önce; İzmir'deki bir Suriyeli ailenin tercümanı hastahane bahçesinden aramıştı. Bugün kargoya verdim. Yarın alacaklar. Hasta 3 yaşında ve göz kanseri. Doz için yaşını sorduğumda; aileye Arapça sormuş ve bana öyle cevap vermişti.
    Birisi Marmara diğeri İç Ege'de iki hasta. İkisi de yatakta, solunum cihazına bağlılar. Birinin ise; ayakları da şişmekte. Bana verilen bilgi doğru ise; her ikisi de solunum cihazı ve yataktan kurtulmuşlar. Ayaktaki şişlik de sona ermiş. Muhtemelen KOAH hastaları.
    Bayramın birinci günü, saat 10.30 civarı, zırr telefon:"Hocam, ben Mustafa...(Kim bu Mustafa?) Hani, İzmir'de ankilozan sponidilit hastası olan. Bayram kutlaması, teşekkür meşekkür filan... Hocam, tamam mı, devam mı dediğimden sonra, emin olalım diye bir aylık daha göndermiştin ya, o biteli 1,5 ay oldu ve daha ağrım yok. Hekim de; "ağrın olursa kullanırsın" diyerek vermidon yazdı. Daha önceleri; bir kaç çeşit hap veriyordu.
    Yani; AS hastası HTT ile tanışalı, kaba hesapla; 4,5 ay oldu ve bu sürenin ilk 1,5 ayı hariç son üç aydır hiç ağrı yaşamıyor.
    AS hastalığı; tıp tarihinde ilk defa tedavi edilmiştir, diyebilir miyiz?
    Aynı gün öğleden sonra yine telefon:" Hocam, yarın köyde misiniz?" Evet derim ve ertesi günü iki kişiyle kahvehanede oturmaktayız. Gelenler: Birisi sarkoidoz hastası kadının kocası ve elektronikçi bir arkadaşı... İkisi de; ordu mensubu. Kadının kocası; nasıl teşekkür edeceğini bilemiyor. Bir kaç saat konuştuk. Anlattığı: " bir çok hastahane ve uğraşma. Netice yok. Tedavisi yok denince; alternatif tıbba yönelme. İsmini verdi, ben vermiyorum; TVlerde gördüğümüz birine avuç dolusu para ve karışım marışım... Karım daha fena oldu; kusmalar filân... Karım ağırlaşınca; stroit mi, steorit mi, steroit mi öyle bir şey dedi,, tedavisi uygulanıyor. Bu da tedavi etmiyor, bastırıyor. Durum böyleyken; geçici görevle Aydın'a gelmesi ve beni duyması... Ağustosta kontrole gidecekleri, ilaçsız dönem geçirdikleri filan...
    Neyse; çene çalma bitti ve "Hocam, bu bitkiyi tanıyalım. Haydi, doğru tarlaya. Külüstüre binmeden bana bir paket: "Hocam, ev yakınsa bırakıverin." teşekkür meşekkür, eve bıraktım. Gittik tarlaya. Fotoğraflarını filen çekiyorlar. Eve götürüp yapmak istedikleri için, topladık. Nasıl yapılacağını uygulamalı gösterdim. Toplayıp gittiler. Bu arada; benim çuval da gitti, iyi mi?
    Merak ettiğinizi ben sordum:"Karınızın soyunda; bu hastalık var mı, görülmüş mü?" Cevap: Yok!...
    Daha önce ne yazmıştım: "Sarkoidoz hastalığı; İsveçli tıpçıların dediği gibi, bakteri kökenli olmalı. Diğer tıpçıların dediği gibi; "genetik" olsa, hiç bir ot, genetik bir hastalığı tedavi edemez."
    Haklı çıktım. İyi de, tıp; eşheriya helvetica adlı bakteriyi yok edecek ilacı mı yapamıyor da, bu hastalık "tedavisi yok"lar kategorisinde oluyor. Yani; tıbbın yok edemediği bakteriyi; HTT antibakteriyel özelliği sebebiyle mi yok etti de, bu hasta kurtuldu?
    Eve geldiğimde; paketin baklava dolu olduğunu gördüm.
    Daha önce de yazmıştım. Tamamını yazayım: HTT insanı; gözlük, ceviz, ayva, mayalı üzüm suyu, pirinç, baklava kestaneli çikolata, pişmaniye, çeşitli mahalli reçel sahibi yapar.
    Ne otmuş be!...
    Sağlıcakla kalın.
    Not:Karamber, mesaj gönderdim

Kilitli Konu
19 / 21 Sayfa İlkİlk ... 9101112131415161718192021 SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar:

kantaron kanser

sarikantaron sakar

bu yaz ilaç yapacağız

ilhan demir kanser

https:www.hukuki.netshowthread.php70000-Hukuki-Net-uye-ve-misafirleri-bu-yaz-ilac-yapacagizpage18hukiki.net sakarxxxxyrdilhan demir kimdirtavşan gölgeliği otuülseratif kolit ten kurtulanlarin hikayelerihtt kansermesane kantaron hukuki.nethukuki net kantaronsari kantaron sakarkizilcik temresikızılcık otu kantaronhukuki.net sakaravukat ilhan demirkantaron sakarhukuki.net kantaron 2015granulomatoz kanserle esdegermisari kantaron yagi ulseratif kolithukuki net bu yaz ilaç yapacağızhukuki.net kantaronilhan demir sikayet
Forum